Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. buml

    samolepky na auta

    tak hambace vam taky rad prenecham;)
    • 88
  2. buml

    samolepky na auta

    Jéé, já jednou onemocním a je hotovo, ještě že má Pe.Tr Bumla:D:D Radku dekuji za poklonu, ale tvoje misto ti rad i nadale necham:D Pěkně děkuju, ale ještě tak týden mě budeš moct zastupovat:D:D:D:D:D tos me nepotesil:bojim
    • 88
  3. buml

    samolepky na auta

    Jéé, já jednou onemocním a je hotovo, ještě že má Pe.Tr Bumla:D:D Radku dekuji za poklonu, ale tvoje misto ti rad i nadale necham:D
    • 88
  4. buml

    samolepky na auta

    no uz sem se lek, po ty bouri:D:D:D
    • 88
  5. buml

    samolepky na auta

    covece a najednou je tu klid:o
    • 88
  6. buml

    samolepky na auta

    Pe.Tr se touto cestou hluboce omlouva, ale chyba byla samozrejme mezi zidli a klavesnici:D
    • 88
  7. buml

    samolepky na auta

    hm tak presne takhle si chci olepit novy auto, prosimte Petre vyrid to v praci, at mi to hned prelepej:D
    • 88
  8. buml

    samolepky na auta

    ale koho, ktere atd??? [upravil dne 25/11/07 buml]
    • 88
  9. buml

    samolepky na auta

    asi sem moc hulil:o:o:o
    • 88
  10. aha, takze vyrobce nikde neni videt, ale i tak moc diky, zkusim to najit podle popisu
  11. a muzu vedet znacku, nebo jestli bys mohl vyfotit krabici. Diky:super
  12. kde si je sehnal, taky od FX? ja sem videl jen ty s elektromagnetem a ty se mi moc nezamlouvaj a samo cena by me taky zajimala?
  13. buml

    Vrakáč

    jj v Roztoklatech sem sehnal i nesehnatelnou tacku na tempomat;)
    • 15
  14. Aha Kurte ty nejsi clen, ty si superadmin:D:D:D co se 407 tyce, zkusil bych protiucet, voni obdas nabidnou docela slusny penize, ale nenechaval bych si ho. [upravil dne 24/11/07 buml]
    • 54
  15. takze strucne receno Peugeot zase tunil az te softwaer vytunil:o
    • 57
  16. tak se v tom servisu zkus dohodnout jestli by ti nenastavili cely BSI za vůz přítomnosti tam je takovejch možnosti :-D
    • 57
  17. buml

    ziadost o pomoc

    jestlize budeme tolerovat tohle a pak dalsi, tak tady bude zachvili takovej bordel, ze to svet nevidel a jestlize se nekdo nekde zaregistruje aniz by si precet za jakejch podminek, tak to nemam slov
    • 10
  18. buml

    ziadost o pomoc

    a sme zase u toho:grr nez zadas dotaz, ba primo nez se nekde zaregistrujes, tak si precti za jakych podminek se tu co dela, nadpis POMOC a jemu podobne vypovidaji akorat o ho... to se to fakt lidi nejsou schopny naucit:grr:grr navrhuju takovyto temata hned adminama mazat, jinak se to nenaucej
    • 10
  19. buml

    nový typ retardéru

    ale musel bys vypocitat drahu letu, aby ti nepristali na zahrade:aut:D:aut
    • 28
  20. buml

    nový typ retardéru

    jo, tak ten byl hustej:D:D:D
    • 28
  21. buml

    peugeot tricka

    jasně - jak říkal Holzmann: "Lidi jsou potvory - věřte mně, já to vím podle sebe!" Da Da:D
    • 12
  22. buml

    peugeot tricka

    jj, ja musim, aby me zase nekdo nenarknul..........
    • 12
  23. buml

    peugeot tricka

    to uz sme jak v materske skole chlapci a devcata....:D:D
    • 12
  24. DPH se odvadi z prodejni ceny, to znamena z ceny za kterou ted tu "ojetinu" prodas a jeste mi vysvetli jakych 50t by mela firma dostat, to nechapu, jestlize firma auto proda tak to DPH musi statu vratit cili zaplatit [upravil dne 23/11/07 buml]
    • 22
  25. tak takhle se mi chova 406, akorat hlasi "Ice alert"
    • 57
×
×
  • Vytvořit...