ale to si byl este hodne malinkej, vid:D:aut:D
No jo ted si uvědomuju, to Pe.Tr musel asi zdědit po někom, jinak to není možný, když ta hra vylezla na světlo boží tak Pe.Tr ještě lítal někde jako drak:myslim
vzdyt to povidam:D, a nebo chytil druhou vlnu vo ktery ani nevime:myslim
stejne je hrozny jak v mladi clovek resi par let rozdilu veku jako propast a ta se postupem casu smazava
[upravil dne 23/12/07 buml]