Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. tak rucni brzdu nepouzivam k parkovani vubec, jen u aut s turbem si davam pozor kde parkuju;)
    • 33
  2. buml

    Váš prístup k používání PNEU ?

    jj v tom stebou naprosto souhlasim a presnou citaci toho nemeckyho neznam, ale doopravdy by to tam melo bejt zavisli na aktualnim pocasi. jinak rodicum a manzelce sem obul zimaky a jezdej na nich furt, protoze jejich rosni najezd je cca 8t km
    • 42
  3. buml

    Váš prístup k používání PNEU ?

    pak na takovy jako ty nemeckej model nemej si zimaky, ale budes-li ucastnikem DN a ses automaticky vinik a je po starostech:roker
    • 42
  4. buml

    Váš prístup k používání PNEU ?

    pro povinny zimaky sem taky, a predsedo nerozciluj se tak, sou vanoce:aut
    • 42
  5. buml

    Playstation mých let

    to nemusel nikdo, stacilo si nechat dat za pet jako ja:D neprecet sem jedinou povinou cetbu a taky me s ty zakladky pustili, radsi:roker
    • 40
  6. buml

    dálkové ovládání centrálu

    resil bych to koupi obyc dalky a napojeni na stavajici kabelaz
    • 7
  7. buml

    Playstation mých let

    No to je, už se mi to taky párkrát stalo, nejlepší je když zjistíš, že si vyskakuješ na chlapáka, kterej tě moh na základce pěkně zmasírovat... no hlavne kdyz te nesejme ani ted;)
    • 40
  8. buml

    Silvestr 2007 na chatu Peugeot-clubu

    daleko jak pro koho, a jelikoz budu doma, a zapomel sem nakoupit pyronaboje do revolveru, tak to bude asi takovy komorni, takze mozna se i na Pc nakej ten casek najde, ale posledni Silvestr v Nera bych tu mel nakej curbes udelat:D
    • 23
  9. buml

    Playstation mých let

    ale to si byl este hodne malinkej, vid:D:aut:D No jo ted si uvědomuju, to Pe.Tr musel asi zdědit po někom, jinak to není možný, když ta hra vylezla na světlo boží tak Pe.Tr ještě lítal někde jako drak:myslim vzdyt to povidam:D, a nebo chytil druhou vlnu vo ktery ani nevime:myslim stejne je hrozny jak v mladi clovek resi par let rozdilu veku jako propast a ta se postupem casu smazava [upravil dne 23/12/07 buml]
    • 40
  10. No vidis jak si dukladne sledoval vecernicky. neupravenej s kotletama (z vlasu v ty dobe:D) a jeste mel rad zimu, proste ................. buml
  11. to ses uz treti kdo me to toho "nenapadne" kope, prvni Petr, prej ze jako manzelka by chtela vedet:P a ted ty. Panove malo ste se divali na vecernicky "Doba ledova, je doba ledova" ha uz to srotuje..............??? EDIT > jeste pridam ze tuto prezdivku mam ji 24 let:D a na vlastni (krestni) meno neslysim [upravil dne 23/12/07 buml]
  12. 2 Marcel505 > byls planovanej jako holka a mel ses menovat Marcela a nekde to rodice proflakli:myslim hmm to je asi hodne sciente fiction, ze:D
  13. buml

    Playstation mých let

    ale to si byl este hodne malinkej, vid:D:aut:D
    • 40
  14. buml

    Váš prístup k používání PNEU ?

    tak letni jedu do TWI a zimni do cca 3.5mm a pak dojizdim v lete ale mam na to dve kcely sady, takze zadny prezouvani navic
    • 42
  15. buml

    packa smeroviek 406 r.v 03

    panove ono je to o tom ze v roce 02 byla do 406 implementovana multiplexni sit a tim padem se zmenilo spousta veci, mezi nima i cely system pacek pod volantem
    • 18
  16. buml

    packa smeroviek 406 r.v 03

    jj zmena probehla v roce 2002;)
    • 18
  17. buml

    pár fotek z minisrazku v Nera

    ano priznavam se prospal sem cele dopoledne, bo sem prijel z prace v pul osme a to sem fakt nebyl schopnej na desitku dorazit:( tak snad, pokud bude me fyzicno jeste pri pristim MSN v Nera tak to snad vyjde, pak uz si budu muset najit naky kolegy u CBr:myslim [upravil dne 22/12/07 buml]
    • 36
  18. buml

    packa smeroviek 406 r.v 03

    to by me zajimalo, kde beres tu jistotu:o:o:o ukaz mi prosim na obrazku packu jako dil, nepletes si to tak trochu se starym ovladanim:myslim
    • 18
  19. buml

    packa smeroviek 406 r.v 03

    bohužel samotná pačka se neprodává ale celej komplet :-(
    • 18
  20. to uz ste uspali deti, jo:D:aut:D
    • 46
  21. ja myslim ze Pata to napsal v pokecu jasne:
    • 46
  22. neboj, je to ten ovladaci panel a fungovat potom bude;) a samo jiz predem dekuji za ochotu 2 Pe.Tr > co mas s manzelkou? snad nakej problem:aut no minule jsme se s Honzou zapovidali a ... to viš podpantoflaci no:D a volala z vokna a nebo si pro tebe rovnou dosla:D:D:D
    • 46
  23. neboj, je to ten ovladaci panel a fungovat potom bude;) a samo jiz predem dekuji za ochotu 2 Pe.Tr > co mas s manzelkou? snad nakej problem:aut Dam si tedy budika, 10ta KO [upravil dne 19/12/07 buml]
    • 46
  24. ja za to nemuzu:roll
    • 46
  25. to by mi mohl nekdo pujcit na vyskouseni pocitac klimy, kdyz se bude vyndavat radio, co ty na to Honzo;)
    • 46
×
×
  • Vytvořit...