Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. to je samo fakt, ale argumenty proti bio stale sili a jsou cim dal prukaznejsi
  2. no ted jde oto, jak dlouho este ekoteroristicka lobby udrzi soucasnej stav
  3. tak zeby se nam normalne (nezelene) myslicim lidem zablisklo na lepsi casy? Britanie jiz zacina resit absurdni bio situaci, vice naleznete v tomto clanku
  4. buml

    Novy vzhled stranky P-C

    a to ma bejt jak utecha:potlesk 4 mesice je to od data, co ten paskviil spatril svetlo sveta kandidovat nebudu protoze musim udelat barak (bydleni je jaksi na prvnim miste), ver ze jinak bych do toho sel;) [upravil dne 20/1/08 buml]
  5. buml

    Novy vzhled stranky P-C

    Vvitty ja netvrdim ze neprospela a navic to muzu posoudit takzvane z doslechu, ale tohle neni o volnem case, rozkopany stranky pul roku je docela soda, nemyslis?
  6. buml

    Novy vzhled stranky P-C

    Me se libi, jak je pan tajemnik haklivej na cokoli co se ho dotyka, kdyby priznal, ze si vzal velky soust a hodilo se to cele zpet byl by klid, ale to ne:bojim
  7. buml

    Tak a "Dřevák" je doma!

    peknej kousek, jinak jak vidno dorazils bez policejni asistence:D
  8. buml

    Poradíte?406 combi,nebo 307 combi?

    hlavne s nestocenejma km, pokud budes kupovat od bazaru kterej vlastni nemec pozor na bazaryu arabaku a rusaku
  9. buml

    Pravidla bod č 5

    teda vixousi, pokec je odjakziva od slova kecat, cili vest nezavazno rec, tlachat ci jak chces jinak, ale nastavbu odborne diskuse fakt v pokecu nevidim:cool:
  10. buml

    Chyba

    teda, clovek nemuze chvili k netu a tady se dejou veci:o:o:o myryne, myryne, ty se nam do toho nak zamotavas:bojim obavam se ze z tebe detektiv nikdy nebude:D ale hlavne ze mas pripravenej koberec, ikdyz nevis na koho a kde ho mas hledat, to je fakt husty:aut
  11. buml

    Pravidla bod č 5

    predsedo dekuji za znovuotevreni. ikdyz dnes jiz na vcerejsi naladu nikdo nenavaze
  12. buml

    Dopravní značení - absurdity

    to jednak a hlavne na to byl doopravdy delanej nakej pruzkum, je to tak 3 roky zpatky
  13. buml

    Dopravní značení - absurdity

    neni se co divit, je spocitano ze mame nejvetsi pocet dopravnich znacek na 1km silnic v Evrope
  14. buml

    co se strankama PC

    o nem samozrejme vim (uz je tam nakej patek), ano jeho obsah je jaksi stale prazdny
  15. buml

    co se strankama PC

    navic sme Kurte s Radkem, a nejen s nim, vsechny mozny neduhy smolili dokupy nekdy na zacatku prosince, ale ono se proste furt nic nedej, tedy skoro nic. A zajiste sam vis ze tyhle stranky nejsou prace na pul roku, ci jeste dele
  16. buml

    co se strankama PC

    Kurte, ja to myslel tak ze odkaz na ne neni k nalezeni na hlavni strance, ano spatne sem to napsal, bo jak to chapu ja nemusi to pochopit druhej, takze omluva za spatnou formulaci, ale muj subjektivni nazor je ze by ODKAZ na stanovy clubu mel bejt na hlavni strane.
  17. buml

    co se strankama PC

    zajiste, ale objektivne by to tak melo bejt;)
  18. buml

    co se strankama PC

    jj, vzdyt sem taky doplnil, ze hledani na hlavni strane uz je najde taky, ale na takhle dulezitej dokument by mel bejt primej a viditelnej odkaz z hlavni strany
  19. buml

    co se strankama PC

    je sem rasdsi smazal vse co tam neni potreba a at si hold stranky doleaj trebas deset let, jestlize ma nekdo pristup jako rebik, tak to tak asi hold bude TIP DNE > shanite nahodou stanovy Peugeot-clubu? na strankach je nehledejte, poproste pritele googla, tan jedinej vi kde jsou zasity;) EDIT > tak uz je najde i vyhledavac na hlavni strance:potlesk [upravil dne 18/1/08 buml]
  20. buml

    co se strankama PC

    tak sem rad ze sme si to vyrikali, informaci ze se jedna o tvoje znamy mam z vedeni, jmenovat nebudu, o jistych starostech napr, Medi vim moc dobre, a myslim si ze napsat jede mail, aby se opravila mal chybicka, zas az takova ztrata neni. Co se tyce toho kdo stranky dela, je mi to jedno potud, dokud budu videt naky posun a zajem na dokonceni veci. Verim, ze spousta clenu by do rekonstrukce stranek dala i kus srdce a urcite by si za to nerekli majlant. No a to ceho se v tom pripae bojite se da osetrit ve smlouve o dilo, to bys jako podnikatel mohl vedet
  21. buml

    co se strankama PC

    tak to trochu prehanis,nemyslis. To se takhle chovas jako predstavitel vedeni, no tak potes pr... EDIT > jenom potvrzujes to, co si jiz delsi dobu myslim, arogantni a nesnesitelnej jesita:potlesk:potlesk:potlesk a jestli se ti zda, ze je v poradku, kdyz zadas delat stranky kamaradovi a skonci to v takovimdle stavu tak to fakt neni a naky kece ze nechcete aby byl autor kodu spjatej z klubem jsou jaksi v haji ze? A k tomu mailu jestlize je nekde napsano, ze veci oznacene hvezdickou jsou verejne, tak znamena ze ostatni nejsou, ale to ty asi nejsi schopen pochopit [upravil dne 18/1/08 buml]
  22. buml

    co se strankama PC

    tak naprava byla sice slibena, ale skutek jaksi utek, proto se ptam, kdy bude toto bezpecnostni riziko odstraneno, tyka se to kazdeho z nas, kdo mame registraci na hlavni strane, tak si myslim, ze je to ve vseobecnem zajmu
  23. buml

    Pravidla bod č 5

    souhlas ve stezejnich vlaknech servis, modely a pod jsem pro tvrdou prisnost to hlasam dlouhodobe ze je potreba vic modu, ale v pokecu mi to proste hlava nebere EDIT > a ono se to od toho puvodniho vlastne ani neodchylilo, protoze myryn resil uzivatele VW ve spatny sekci, admini to smazli a nato zalozil vlakno chyba, ktere se vlastne tykalo tehoz. a vlakon clen 7000 se v prubehu rozrostlo o clena fora 10000 a vtomto duch (odhaleni kdo ze to vlastne je) jse to cely pohybovalo furt [upravil dne 18/1/08 buml]
  24. buml

    Pravidla bod č 5

    no ja myslim, ze vyjadreni k zamknuti, ktere predseda pouzil "Myslím, že v tomto tématu nemá smysl pokračovat" je velmi subjektivni a situace nebyla rozhodne posouzena objektivne se subjektivnim odstupem. tento nazor je muj subjektivni, tzn, ze vyjadruje pouze nazor uzivatele buml
  25. buml

    Pravidla bod č 5

    ono jestli to neni nahodou tim ze nekteri prohlizej forum tlacitkem " Příspěvky za posledních 24 hodin" a pak ani nevedi v jaky sou sekci
×
×
  • Vytvořit...