tak sem rad ze sme si to vyrikali, informaci ze se jedna o tvoje znamy mam z vedeni, jmenovat nebudu, o jistych starostech napr, Medi vim moc dobre, a myslim si ze napsat jede mail, aby se opravila mal chybicka, zas az takova ztrata neni.
Co se tyce toho kdo stranky dela, je mi to jedno potud, dokud budu videt naky posun a zajem na dokonceni veci. Verim, ze spousta clenu by do rekonstrukce stranek dala i kus srdce a urcite by si za to nerekli majlant. No a to ceho se v tom pripae bojite se da osetrit ve smlouve o dilo, to bys jako podnikatel mohl vedet