Přejít na obsah

UhliC

Uživatel
  • Počet příspěvků

    40
  • Registrace

Vše od uživatele UhliC

  1. Cavko vidim ze tu sa riesia nejake schemi ...... Ja man ale trosku int problem..... Z Nicho Nic mi nestartuje moje coupe 152kw. Budiky sa zblaznia raz kontrolky svietia raz nie .... Ako keby bol niekde skrat....vie niekto poradit?
  2. UhliC

    Olejovy chladic P306 1.9D

    mam ho objednany tak ho vymenim. potom preplachnem chladiaci system a budem dufat ze neni aj tesneni pod hlavou prasknute. este sa chcem spytat keby bolo tesnenie prasknute ake by boli priznaky? auto ide ako mam a olej sa nestraca ani nepribuda.
    • 12
  3. UhliC

    olej v expanzke

    ahoj mate navod ako chladiaci system vycistit od oleja? dakujem
    • 15
  4. UhliC

    Olejovy chladic P306 1.9D

    Vyradeny? ako si ho vyradil?
    • 12
  5. ahoj, mal by som zaujem o remenicu + klinovy remen a horne ulozenie prednych tlmicov. Bolo by to na Peugeot 406 coupe 3,0 152kW. R.v. 2000. Dakujem za odpoved Matej
  6. dikes
  7. ahoj mozem Vas poprosit o vybavu podla vin cila na mojej 406 coupe 152kw? hlavne by som chcel vediet cislo prevodovky. V F 3 8 C X F X R 8 1 0 8 5 9 9 0 Dakujem
  8. UhliC

    Buchanie z podvozku

    pozri si stabilizacnu tyc. ta je upevnena v 2 gumovych puzdrach mozu byt totalne tvrde a uvolnene a preto ti to bucha. su aj na predu aj na zadu. ja som ich menil na 406 1.9TD a totalne jak kamen boli.
    • 7
  9. UhliC

    za studena piska

    ahoj mam peugeot 406 coupe 3.0 152kw a potreboval by som na nu remenicu. Je nejak specialne ina ako na inych 406? Menil som jednu na tiez nasej 406 1.9TD. Ta mala jeden srob v strede remenice a na 3.0 su este dalsie 4 skrutky okolo stredovej? Preto sa chcem spytat ci tam pasuje klasicka remenica lebo inu som nikde nenasiel alebo je nejak specialne upravena pre 3.0 motor.
  10. UhliC

    Olej pod autem (kde začit ?)

    nemoze ti to kvapkat cez prepadovu hadicu od veka ventilov do nalievacieho hrdla motoroveho oleja? ja som ju mal jak kamen a rozpadala sa tak som si zohnal novu ale stale to okolo nej prepusta a mam cely motor zakapkany. a este ti moze frkat olej jak je odmerka oleja a ta oranzova uchytka dobre nedosada na uzaver a tade ti to moze este frkat jemne. alebo cez vypustny srob oleja ti to nekvapka? to uz je taka banalita ale predca
  11. UhliC

    Peugeot 406 coupe 3,0

    ahoj ja mam coupe 3l 152kw plna vybava automat a spolahlivost nad moje ocakavania. musim zaklopat ale zatial ziaden problem. bude treba dat zrepasovat prevodovku ale s tym som pocital. Super auto a da sa povedat ze za par rokov bude rarita visiet taketo auta lebo castokrat ich vidavam na totalku. Moj nazor nadcasove auto s dobrou spolahlivostou. odporucam. Mam aj 406 1.9td a tiez spolahlive neznicitelne auto. Staci sa o neho starat a ziadnem broblem. Ale 207koni je predsa len ina kava a iny zazitok z jazdy.
  12. Da sa to aj tak ze si hodis 5 stupen a niekto ti skoci na brzdu. Ja som to menil tak a bez problemou povolila. Srob je inak 22.
    • 6
  13. ahoj mozem mi napisat postup ako vymenit remenicu klukovky? dakujem
    • 19
×
×
  • Vytvořit...