Přejít na obsah

WSA

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Vše od uživatele WSA

  1. WSA

    Páka ruční brzdy....

    Zdravím, vím, že již je to nějaký pátek, ale mám stejný problém, tak se chci zeptat, jestli jste problém nějak vyřešil. Já nějak nemohu přijít na to co kde chybí. Někde asi pružina ale kam jí dát a jakou mě nenapadá. Hlavně nechápu, jak se něco takového může stát... Mě se povedlo stáhnout madlo z páky pomocí velkého šroubováku a kladiva. Vlastní páka má na konci rozšíření a přes to je pouze guma přetažena. Bylo to sice celkem brutální a madlo jsem stáhl. Nutno předtím zabrat za knoflík ve předu a "vytrhnout ho".
×
×
  • Vytvořit...