Jump to content

HarkIV

Uživatel
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

About HarkIV

 • ID člena
  48361
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 02/23/1986

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 207
 • Rok výroby
  2009

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Sadská
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

308 profile views
 1. Jestli jsem servisáka dobře pochopil, tak on se nedostal vůbec nikam. Říkal něco o tom, že se chtěl podívat na chyby motoru, ale prostě se tam nedostal. Víc bohužel nevím.
 2. jo jo, asi budu muset najít nějaký jiný v okolí Nymburka.
 3. Tak jen doplním info. Servisu se vůbec nepodařilo dostat diagnostikou do řídící jednotky. V konektoru prý proud je, ale nejde nic otevřít, nemohli tak vyčíst chyby.
 4. Tak já jim zítra zavolám a zjistím více informací a když tak se pak ozvu. Zatím díky
 5. Měli ji prý naplněnou, ale když to nedokázali zprovoznit, tak to zase vysáli...
 6. Díky moc. Klima teď naplněná není, tu tedy budu muset nechat nově naplnit. Je fakt, že ale nevím, jestli se jim podařilo připojit auto na diagnostiku, jelikož včera volali, že se jim to vůbec nejde. Zítra jim když tak zavolám a zeptám se na detaily. Byl jsem rád, že seřídili brzdy, se kterými jsem nebyl spokojený. Já jdu rozebrat ten starý kompresor, ať vím, co s ním bylo a co se rozpadlo.
 7. Ahoj, měl bych dotaz. Máme problém s automatickou klimatizací u 206 1.6i z roku 2000 a v servisu to nedokázali vyřešit. Před několika lety se rozbil kompresor klimatizace a tak ho odpojili, od té doby nefunguje. Sehnal jsem teď na bazaru jiný a myslel, že po výměně bude všechno v pohodě fungovat. Nastal ale problém, prý do kompresoru nejde proud + větrák topení se samovolně roztočí na plné otáčky. Vypozoroval jsem, že se to děje po nastartování, když pak otáčky snížím, tak už se během jízdy samovolně víc neroztočí. Může jít o nějaké čidlo nebo bude větší problém v elektrice? Nemáte s tím někdo zkušenosti? Díky moc
 8. Díky moc. Už mi servis objednal ATE s ložiskem i ABS senzorem. Nejdříve mi servis volal, že by to objednali přes nějaký katalog, ale stálo by mne to 4000,- Kč/kotouč. Neměl jsem moc času, tak jsem jim napsal první eshop, co jsem v rychlosti našel a poslal jim odkaz na ATE za 2200,- Kč. Teď jsem zjistil, že třeba Bremba mají za 1400,- Kč s ložiskem i senzorem. Příště si ty součástky asi pořeším sám.
 9. Ahoj, chci se zeptat, musí se měnit se zadními kotouči na 207 SW 1.6Hdi i senzory a ložiska? Díky
 10. Jen pro info. Tak jsem byl na vrakáči a tam mi řekli, že jsou 2 druhy lišt, podle velikosti mřížky. Zatím jsem ji nekupoval, za lištu chtěl totiž 600,- Kč , za zpětné zrcátko 1200,- Kč a za klima kompresor 5000,- Kč. Nejprve kouknu na nabídku ostatních vrakovišť a případně i inzerci. Ale pořídil jsem si tam za 500,- Kč páčku tempomatu na 207
 11. Ahoj, můžu poprosit o zjištění výbavy podle VIN (VF3WE9HZC9W083564)? Díky
 12. Díky, hodím to pak do speciálního vlákna.
 13. Moc děkuju. Ten výpis je suprověj, tam se dozvím věcí . To se dá najít i k mé nově koupené 207? U ní se začínám pomalu prokousávat vláknama zde na fóru. Docela se mi zalíbila instalace tempomatu, to určitě v budoucnu vyzkouším. Palubní počítač určitě řešit nebudu, nepotřebovali jsme ho do teď, tak nebude potřeba ani nadále. Ještě jednou díky.
 14. Moc děkuju, fakt sis nemusel kvůli mně dělat starosti. O víkendu to sundám, jestli tam něco neuvidím a zkusím si udělat výlet na vrakáč, stejně tam potřebuji něco i na mou 207. Třeba tam budou mít něco pasujícího. Jinak displejem typu C označujou lidi na forum ten, co ukazuje nejvíce informací. Asi je i největší, nebo tak něco. Ale to opravdu neřeš, byl jsem jen zvědavej.
×
×
 • Create New...