Přejít na obsah

Nick406

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 059
  • Registrace

Vše od uživatele Nick406

  1. Nick406

    Klepání na pátý stupeň

    Tak olejem to není dělá to dál a už se to začíná i projevovat u dvojky takže to bude KO převodovka a tím pádem po pětici všeho dobrého už to fakt vzdávám a koupím na 90% jiný auto poslední rok a něco se tam sype jedna věc za druhou...každopádně už vím skoro po 3 letech co dělalo to občasný hučení na pětku rozostření zrcátek apod.tedka je to to samý jen to nehučí ale klepe.
    • 16
  2. Nick406

    Klepání na pátý stupeň

    Díky snad to bude tím na opravu převodovky už bych se vykašlal.....
    • 16
  3. Nick406

    Klepání na pátý stupeň

    Zítra doleji olej a uvidím doufám že to bude ono pak jen zjistit kudy teče...jinak to nejvíc klepe v rozmezí 2-3 tisíce otáček ale i když nerad ale dal jsem tam pětku ve 40 otáčky kolem 1200 a bylo ticho nejvíc to dělá v zátahu když dám nohu z plynu přestane to úplně nebo to jde slyšet minimálně.
    • 16
  4. Nick406

    Klepání na pátý stupeň

    Tak jsem se pod autem válel a došel k tomu že zespodu i zezadu je převodovka zacákaná od oleje z motoru ani serva to není a dle všeho už to teče někde delší dobu myslíte že by to mohlo být tím že už je tam málo oleje a proto to na pětku klepe ?? jinak olej se tam dá jednodušeji nalít přes čidlo zpátečky že ?
    • 16
  5. Nick406

    Klepání na pátý stupeň

    Rovnou přesunout do půlky ke konci jde slyšet co to dělá...
    • 16
  6. Ahoj tak zase se mě vyskytl další problém a to že jde slyšet nějaké klepání z prostoru motoru při zařazené pětce pod plynem...když sešlápnu spojku nebo dám nohu z plynu přestane to čím víc plynu tím rychleji to klepe a slábne hluk klepání ale stejně to jde pořád slyšet.Pokud dám nohy z pedálu a přestane to stačí se dotknout i brzdy a zase to začne.. na jiný stupně to nedělá a jede normálně jediný na oko mě nepřijde v pořádku zavěšení převodovky viz.video.
    • 16
  7. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Tedka jde o to jestli ty dveře to vyřeší a nebude jednoduší doladit blatník jako to bylo předtím uvidím co s tím když tak za kolik by jsi ty dveře prodal? Jinak mám za sebou naštěstí úspěšnou STK a dneska jsem koupil nový LED do SPZ.
  8. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Jinak rozdíl blatník kapota dejme tomu na první pohled to samý lepší fotky...
  9. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Mám odstín EYC šedá Quartz 9862 49
  10. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Tak té kapoty jsem si všimnul až si mě to napsal musíš se na to zadívat není to tak moc vidět...jinak dveře jsou rozstřik zepředu zboku je to jakoby stejný jak zbytek auta a zadní dveře. Předtím to šlo vidět nejvíc pod světlem třeba na parkáču ale minimálně teď teda hodně jinak mužů sehnat dveře ze samého auta co blatník.
  11. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Na světle ještě horší...
  12. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Já se zítra mrknu do serviceboxu a napíšu předtím to šlo místy vidět že ty dva díly jsou tmavší ale tohle jde vidět moc že všech stran jsem na to citlivej
  13. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Napadlo mě o samý.... vyjde to i levněji jak lakování
  14. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Čau neznáte v Brně nějaký servis kde by dokázali rozlestenim zesvetlit ty dveře? než jsem auto pořídil dveře a blatník byly naboreny takže novej lak ale po výměně blatníku ty dveře jdou prostě vidět že jsou tmavý...
  15. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Tak jsem se do toho pustil....
  16. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Přední zástěrky namontovany ještě zadek tam chybí ty svorky takže jedině návrat to až o víkendu a taky přemýšlím jestli je nahodit do laku auta
  17. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Dneska výlet.....akorát mám asi nějak blbě vyvážený přední kolo nad 130 to nějak divně kmitá a drží.
  18. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Myslíte že má cenu chipovat? rozdíl 81kw/92kw 150nm/175nm mám ostrou váčku popřípadě nějaký individuál ale jestli z toho něco bude nemáte někdo zkušenost?
  19. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    To jim dotyčný muset věnovat... nevěřím že za to někdo snad něco dostal......nechtěl buch to vidět po technické stránce.
  20. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    https://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/406/17223904?goFrom=list tak za 5 fakt nutná investice.
  21. Nick406

    ukažte svoji 406

    Dneska jsem si všiml že je to už tento měsíc 20 let co brázdí silnice tak první mytí po zimě... nový ložiska předních kol kotouče a desky a nedávno výfuk
  22. Ahoj Chtěl bych se zeptat jestli světla zpátečky jsou na sebe závislá ? přestali mě svítit a v levém světle byla žárovka dobrá ale v právem jsem jednu část měl v objímce a druhou zapadlou ve světle plast byl roztavenej takže jsem jej musel opilovat abych tam mohl dát novou žárovku.Ale v místě kde byla špatná žárovka je i celej ten kontakt v určitých místech prasklej tak bych chtěl vědět jestli rovnou jelikož nemám jak proměřit vyměnit čidlo nebo by mohla být chyba v tom jednom světle
  23. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Nevytahoval jste někdo někdy z dvířek kastlíku u spolujezdce zámek ? potřebuji jej přehodit ale nerad bych to zmařil zatím jsem došel jen k pokusu o násilné vytáhnutí ale jde o to jestli je to správný...dík kdyžtak za radu
  24. Zase na druhým kole je kotouč krivej.... co myslíte kotouče a desky Bosch a ložiska SKF?
  25. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Dneska jsem se díval jak vyměnit blatník a našel tohle to asi origo nebude... je to napojeny na bílej a černej drát do konektoru světel původní žárovka tam byla jako do blinkru dal jsem novou a stejně nesvítí asi to samý co jsem měl vzadu ale vepředu někdo přehodil nárazník.
×
×
  • Vytvořit...