Tak olejem to není dělá to dál a už se to začíná i projevovat u dvojky takže to bude KO převodovka a tím pádem po pětici všeho dobrého už to fakt vzdávám a koupím na 90% jiný auto poslední rok a něco se tam sype jedna věc za druhou...každopádně už vím skoro po 3 letech co dělalo to občasný hučení na pětku rozostření zrcátek apod.tedka je to to samý jen to nehučí ale klepe.