@Scratch Já se právě nejvíc bojím té cesty.. Váša ještě nesedí, takže musí jet ve vajíčku, zase je fakt, že nic jiného nepoznal.. Taky si říkám, že je blbý, že ještě nechodí, že bychom ho mohli na odpočívadle "vypustit", aby se mohl protáhnout, takhle budeme muset nějak poskládat zadní sedačky (to už má prý Radim vymyšlený), aby mohl po nich aspoň trochu lézt..
Jinak budeme kupovat přístřešek proti slunci, pro Vaška to bude rozhodně pohodlnější než uvázaný v kočáru, to dává jedině když jdeme na prochajdu a on usne
Kolik bylo Karolínce? Bazének taky budeme brát, ale je trochu větší Naši se v neděli vrátili z dovči v Montenegru a přivezli Vášovi nafukovacího dinosaura závodníka, to mu prostě musíme vzít, to budou božácký fotky
Jasně, že takovýhle dovolený jsou pro rodiče, protože děti to nikdy nezažili, tak nevědí, vlastně ani rodiče nevědí, jak si to děti užijí, ale to je stejný v roce jako třeba v 10-ti letech.. A i když si to pamatovat nebude, tak budou mraky fotek Ale přeci to neznamená, že se s malými dětmi nesmí nikam. Nebo jen maximálně ven před barák? To bychom ani vlastně neměli jezdit na žádné návštěvy, protože si to nebude pamatovat.......