Přejít na obsah

Zůza

Vedení
  • Počet příspěvků

    219
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele Zůza

  1. Již před mnoha a mnoha lety (vlastně už v minulém století ), když jsem úspěšně dokončila autoškolu, jsem snila o tom, až si budu moct umýt svoje auto.. Tak ani dnes to nevyšlo
  2. Zůza

    Diagnózy...

    Máš pravdu, některá tetování jsou pěkná a u některých je zase zajímavý zjišťovat, jak vypadal obrázek původně @radim.1008 mi zase kdysi říkal, že když si ženská nechá tetovat růžičku na prso, je z ní pak po pár letech lijána Jako asi bych se tomu neměla tak smát, kdo ví, jak budu vypadat já po pár letech i bez tetování
  3. No jasně a my budeme Martě z houští fandit Vašek už umí tleskat, takže nás bude fandit víc
    • 92
  4. Zůza

    Diagnózy...

    No jistěěěěěěěěěěě Jen jsem hledala to vlákno, kde nám psal Schratch, jaký jsme diagnózy a já mu odpovídala, že kdyby věděl všechno, že by se s náma přestal bavit, ale vůbec to vlákno nemůžu najít, tak jsem si drze vytvořila nový Jako lvíček pěknej i ty záda vypadaj líp než moje, ale máš recht, zas tak vypatlaný nejsme
    • 19
  5. Zůza

    Diagnózy...

    Máš recht @Péťa, to si to radši vyšiju na tričko @pavelu96 po bližším ohledání mi přijde, že je to na záda paní přidané fotoshopem a doladěné hvězdičkama, aby si toho nikdo nevšimnul
  6. Zůza

    Diagnózy...

    Čau ženy @Verysek @Weri 605 tohle nám ještě do těch pravejch diagnóz chybí, sakra !!! Je to pěkný, ale čmárat po sobě teda nenechám, i když na zádech by z toho "malýho" lvíčka za pár let nemusela být žirafa se zadkem u pasu, když bych si to nechala vytetovat na koze
  7. Tak hele @KoudaK do tohohle mě netahejte, někdo se musí postarat o ty moje dva poklady A jako nechat se rozdrtit od @Verysek ?? To radši předem vyvěsím bílej prapor a zbaběle zdrhnu zdechnout do houští (pokud tam nějaký bude)
  8. Zůza

    Dneska vařim já

    Kaše by k tomu byla lepší
  9. Zůza

    Dneska vařim já

    To je provokaceeeee Já mám hlaaaaad Mohl jsi to napsat dřív, že budeš dělat takovou žranici, dojeli bychom ochutnat
  10. Kvůli @h4wk3y se muselo vytvořit extra vlákno.. Chvíli je z něj fotr a už vysírá
    • 74
  11. Chudák @radim.1008 si ani nebude moct dát večer pívo, když nás poveze takovou dálku Ale my mu s @Weri 605 budeme zpívat a Vašek do toho bude pištět, tak se mu hezky pojede
    • 86
  12. Vašek už je velkej chlap, toho dětskýho vybavení už tolik nepotřebuje Jenom občas kapánek víc řve a teď na dovolený se naučil pištět ještě víc než doma, tak proto bychom byli raději někde v ústraní, aby nás v sobotu ráno ostatní účastníci srazu neukamenovali
    • 86
  13. @MJSytic já vím, a knedle nám tam taky neuvařej, sakra co já tam budu dělat??? @radim.1008 asi pojede s Vašíkem sám
  14. Vašek ho dostal k narozeninám od tety a než jsem uviděla tvoji fotku, netušila jsem, že dělají i takhle malinký bazénky Tak třeba někde ještě nějaký seženeme Aha, tak to jo, schovaný za kočárkem, to by šlo, ale stejně ten přístřešek vezmeme, třeba to bude v pohodě Tolik místa to nezabere Cože?? Půl roku?? No i když možná lepší půl rok a 1,5 než jako my.. Holt se to zkusí a uvidí se, kdyžtak pojedeme domů Se pořád nikdo nevyjádřil, jestli tam někdo bude poblíž ve stejný termín jako my, co třeba naše trojka @Weri 605 @Verysek @MJSytic ?
  15. @Scratch Já se právě nejvíc bojím té cesty.. Váša ještě nesedí, takže musí jet ve vajíčku, zase je fakt, že nic jiného nepoznal.. Taky si říkám, že je blbý, že ještě nechodí, že bychom ho mohli na odpočívadle "vypustit", aby se mohl protáhnout, takhle budeme muset nějak poskládat zadní sedačky (to už má prý Radim vymyšlený), aby mohl po nich aspoň trochu lézt.. Jinak budeme kupovat přístřešek proti slunci, pro Vaška to bude rozhodně pohodlnější než uvázaný v kočáru, to dává jedině když jdeme na prochajdu a on usne Kolik bylo Karolínce? Bazének taky budeme brát, ale je trochu větší Naši se v neděli vrátili z dovči v Montenegru a přivezli Vášovi nafukovacího dinosaura závodníka, to mu prostě musíme vzít, to budou božácký fotky Jasně, že takovýhle dovolený jsou pro rodiče, protože děti to nikdy nezažili, tak nevědí, vlastně ani rodiče nevědí, jak si to děti užijí, ale to je stejný v roce jako třeba v 10-ti letech.. A i když si to pamatovat nebude, tak budou mraky fotek Ale přeci to neznamená, že se s malými dětmi nesmí nikam. Nebo jen maximálně ven před barák? To bychom ani vlastně neměli jezdit na žádné návštěvy, protože si to nebude pamatovat.......
  16. Zůza

    Ztráta p.... !!

    @Weri 605 @Verysek @MJSytic nebýt vás třech, tak bych si tu svatbu vůbec neužila... Mám vás straaaaaaaašně moc ráda a ještě jednou moc moc moc moc moc moc moc moc moc děkuju za všechno, co jste pro nás v ten náš den udělali!!!!!!!!!!! A hlavně že JSTE BYLI S NÁMI !!!!! PS: samozřejmě nebýt @radim.1008 tak by se tohle nikdy neodehrálo.. MILUJU TĚ !!!!!!!!!
  17. Zůza

    Ztráta p.... !!

    No víš jak.. Na sraze je pohoda a pohodový lidi, který ráda vidím
  18. Zůza

    Ztráta p.... !!

    Bohužel rodinná Chtěla jsem se původně vdávat na sraze, ale bylo mi to zamítnuto.. Jistá část rodiny by to těžce nesla (slušně řečeno)
  19. Zůza

    Ztráta p.... !!

    To mi nikdo necenzuroval, to jsem si zcenzurovala sama a schválně A jinak děkuji
  20. Ahoj kamarádi Jak už název vlákna napovídá, za 10 dní ztratím něco pro ženu velice cenného a vzácného... No ano, ztratím své nádherné příjmení !!!!!!!!! Nebo jste snad mysleli něco jiného ?? Ale aspoň už budeme konečně rodina se vším všudy Vašík, Radim a Zuzka Novákovi Neboli VRZ Novákovic
  21. Zůza

    Natáčení do filmu s auty

    Si piš!! Počkám na omluvu a kdyžtak se svezu Rakvičkou
  22. Zůza

    Natáčení do filmu s auty

    Teda Michale, to jsem si nemyslela, že máš o mě takový mínění Asi si budu muset najít na červen jiné auto
  23. Zůza

    Natáčení do filmu s auty

    Srdcař?? Spíš magor Hlavně že do práce se mu v 5h vstávat nechce, ale do Prahy si klidně ještě o 3 hodiny přivstane.. Boreeeec
  24. Takhle se má parkovat Svůj k svému, aneb čím víc 5008 tím líp
  25. Všechno nejlepší k narozeninám náš malý kamaráde A do dalších let hlavně málo koroze a stále stejně pečlivého a starostlivého páníka, jakého teď máš
×
×
  • Vytvořit...