Podívej se na auto kelly.cz-e-shop-katalog-najdi svoje auto.Najdeš tam dva druhy lanek Starline-bez samostavu,Ate-original se samostavem.Začnu takhle.Před 2 lety jsem koupil 306,co mám doteď,orig lanko šlo špatně-šlo šptatně řadit-dal jsem tam Ate original z auto kelly.cz,ale u mě byl ještě problém,že spojka šla hrozně ztuha,tak mi před týdnem i ten originál ate praskl,tak jde převodovka ven a spojka jde komplekt nová i když fungovala v uvozovkách dobře.Přítlačný talíř časem ztratí přirozenou pružnost vlivem tepla spojka začíná jít opravdu ztuha což bude v průměru každých 30 tisíc km,či každý rok přetrhávat lanko.Pozor-ty orig.samostavné časem začnou zlobit u všech Peugotů-spadne vám pedál atd,je pravda-použijte lanko nové bez samostavu a problém se vám v tomhle vyhne-akorát po nějakém čase se musí manuálně doseřídit,ale to je opravdu maličkost!!!