Přejít na obsah

marcelus.407

Uživatel
  • Počet příspěvků

    9
  • Registrace

Vše od uživatele marcelus.407

  1. marcelus.407

    Padá nafta?

    díky moc, prověřím, případné postřehy napíšu )
  2. marcelus.407

    Padá nafta?

    Filtr je nový, dělalo to před i po výměně... Hele zkoušel jsem pumpovat, ale připadlo mi to tak nějak stejný
  3. Zdravíčko Peugeoťáci, na mé 407SW, 2.0HDi, rv07 mi zřejmě padá nafta. Velmi dlouho starty, někdy až na třetí pokus. Žhavení je OK, to mám zkontrolované. Na dia mě to ukázalo problém s naftou, jenadlo se, jestli si správně pomatuju, šlo o nějaký regulátor. Prý je tam nějaké sýtko, které bývá ucpané a tam pak vzniká ten problém, může to být ono? Zajímalo by mě po čem jít, na co se dívat? Řešil jste někdo podobné? Díky moc všem!
  4. marcelus.407

    Špatně zatáčí

    dolil se olej, ovzdušnilo se a zatáčí jak zamlada Děkuju všem
  5. marcelus.407

    Špatně zatáčí

    No ještě jsem to řešil na FB, tak to vypadá na málo oleje a zavzdušněný... Jinak se mi to stalo na kruháči :D
  6. Ahoj Peugeoťáci, mám vcelku velky problém, moje 407 SW, rv07, 2.0HDi začala z ničeho nic špatně zatáčet, jde to z tuho jako kdybych tam neměl posilovače. Prvně jsem si myslel, že tam byl jen nějaký bordel, tak jsem s tím zkusil zahýbat a chvilku dobré. NIcméně teď mě to připadá čím dál horší. Po otevření kapoty jsem viděl jak mi tam vytéká jakýsi tekutina - viz obrázek. Tuším, že to bude ten problém. Nejsem mechanik, omlouvám se za ty výrazy. Měl jste někdo stejný problém? Děkuji všem za pomoc
  7. šrouby do sádroše by byli dobrý nápad, ale vrtat je do plastu? do jakého plastu když ten původní kryt tam není a nic plastového co čeho bych to navrtal tam taky není? Jinak ty šrouby viz odkaz... A v Peugeotu myslíte v nějakém autorizovaném servisu předpokládám... http://www.imgup.cz/image/38L
  8. Ahoj Peugeoťáci, nedávno jsem si krásně orval plasty pod motorem, koupil jsem nový a zjistil jsem, že i šrouby jsem si orval . První věc, ted scháním... no ony to ani nejsou typický šrouby, spíše úchyty, nebo sponky jsem viděl, že tomu říkají. Nemáte někdo přehled, kde se to dá za zajímavý peníz sehnat? Dále by mě zajímalo, jestli jste někdo nenarazil na nějaké schéma, kam se který dává, protože, jestli jsem správně pochopil je tam i více druhů. Díky za každou radu!
  9. Ahoj všem, marně hledám a nemůžu najít... Dá se někde sehnat lišta kolem oken ma 4007? Pokud by jste věděli, posílejte odkazy, popř. kontakty. Děkuji
×
×
  • Vytvořit...