Přejít na obsah

vector

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    2 533
  • Registrace

Vše od uživatele vector

  1. vector

    FIAT

    Vy ste tam u toho počítače dva to snad jinak neni možný...... Taky je ale možní , že sis pořádně přečetl co sem psal až teď. Jak vidíš Vectora ve škarpě, je to hned jasný to chápu. Nevim co bych mu dával najevo ta italská zdechlina do toho kopce od hřbitova víc než kilo neudělá ani na vytočenou čtyřku na na zadní vírt, a nebudu to zkoušet zvláš? se studenym motorem u kterýho ani nevim kdo naposledy otevíral kapotu. Když někdo jezdí rychle, neznamená to, že je automaticky magor. Jízdními vlastnostmy ten Fiat opravdu nedisponoval, natož abych si jich užíval, spíš sem trpěl. Jidiné co dobře zvládal byla otočka přez ruční brzdu, který šla díky sjetým zadním gumám a účinné ruční brzdě dobře provést a naopak díky blbé hadici od posilovače řízení, ji bylo nutné provádět když se člověk nechtěl rvát s volantem při otáčení. Fobie na silnici přehlížet nejde, prostě se tam vyskytujou a je na ně potřeba naopak dávat větší pozor než na auta. Nikdy sem neříkal opak. Stejně jako červený oktávky, votuzený golfy a kadety, stejně jako Ofrouty ve městě vypovídají o tom, kdo je řídí a dávají jasně najevo, že je něco špatně a je třeba dávat pozor. To je tak samozřejmá jistota, že se o ní můžu opřít. [Editován dne 3/1/05 vector]
  2. vector

    FIAT

    No omezení zmnim casem je sice blbina, ale nejakou formu to mit bohuzel musi, protože prosté, když mrzne a je sníh, používejte vhodné gumy bohužel nestačí. Stejně jako některým lidem nevysvětlíš, že mlhovka je od slova mlha. S Operátorem Medvěde nic řešit nechci, natož u piva, nebo pita. Zbytečně bych si kazil náladu. S některými lidmi prostě nesouhlasím za žádných okolností a jsem za to rád. Jo jednou sem taky musel vyrazit na hory na letních, vzal sem si kvalitní řetězy a nakonec to byla uplná pohoda. Teda kromě toho okamžiku, kdy sem zaparkoval před hospodou a už sem se nerozjel , to než sem nasadil ty řetězy, ale pak v klidu. Ne, že bych nebyl raději, kdybych měl ziní gumy, ale prostě sem na ně neměl zrovna koruny. Bez tech řetězů bych si to nedal.
  3. vector

    FIAT

    Ta si prostě nemůžeš vybrat, jestli se omluvíš, nebo mě budeš urážet. Viď. Z celého tvého příspěvku me ta tvoje Piča urazila uplně nejmíň fakt už mi nic nepiš. Děkuju.
  4. vector

    FIAT

    No většina směsí na letních gumách prostě v zimě ztvrdne a špatně drží i na suché silnici. Jsou gumy, které kolem nuly uplně končí. Kvalitní měkčí gumy s větší příměsí siliky můžou držet bez podstatné ztráty vlastností kolem až -5 stupňů, podle toho do sem zkoušel. Lepší trakce na sněhu je pochopitelně otázka vzorku, také vytlačování rozbředlého sněhu do stran a podobně. V konstrukci pneumatiky je tedy víc rozdílů, ale kromě směsy, žádný takový co by si poznal v zimě v rozsolené Praze. Jo mimochodem, jestli někoho zajímají mé dojmy z testování ESP na Octavii Combi a chce se snížit na mou úroveň, můžem si o tom u pita popovídat [Editován dne 3/1/05 vector] [Editován dne 3/1/05 vector]
  5. vector

    FIAT

    Ale to víš, že do jisté míry ano, ale něco se prostě nedá.
  6. vector

    FIAT

    Jak si přeješ. Když mi někdo říká , že lžu a ještě má podivné řeči o rodině ve Fóbii. Asi takhle ta seš hrozný howado, ale pokud se do mě nenavážíš, tak je mi to skoro jedno, protže takovejch jako ty běhá po světě spousta. Takže jestli se nehodláš dát něják dohromady, buď od té lásky a nepiš do mých příspěvků, nejsem na tvé výlevy zvědavej. Zbytečně mě to rozrušuje a můuvím pak kvůli tobě sprostě. Ty si sem ale stejně psal jen proto aby si my vysvětlil, že je to všechno moje vina. Uplně sem tě za tim stromem přehlíd, jak si všechno z povzdálí sledoval. Naproti tomu opravdové názory a argumenty jiných si rád poslechnu a rád na ně i odpovím. Díky Medvěde. [Editován dne 3/1/05 vector]
  7. vector

    FIAT

    Kurwa chlape už mě fakt netoč, tvoje demence je ukrutná. Na Džbán sem s ním přijel dvakrát, pokaždé bylo mokro a zima a ty zadní sliky se utrhnou uplně samy, tak nevim čemu, nebo komu to vadilo, možná kromě tebe. Já sem to udělal pro radost a tak abych do nikoho náhodou nevletěl. Tady je vidět, že si měl fyziku naposledy v pátý třídě. Roky jezdim v zimě na letních a to hlavně po městě a VŽDYCKY sem zastavil, nemám s tim jedinej problém. Protože jezdim podle auta a podmínek. Svádět nehodu na letní gumy může jenom nějákej Operátor. Jé pane mě to nějákl špatně brzdilo.... Co se může stát, že mi tam někdo vběhne a budu si říkat, že bych to třeba na zimních ubrzdil, ale po městě stejně neni sníh a auto reaguje možná lépe, než na zimních. Fobie je auto, které má špatné jízdní vlastnosti, nezatáčí, nebrzdí a v 1.0 a 1.2 ani nejede , je nebezpečný a drahý. Měli by ho zakázat vyrábět. Taky je to pro tebe těžký na pochopení? Já ti dám nějákou rodinu ve Fobii , uplně si představuju jak bych tě za ty kecy umlátil heverem kdyby to bylo povolený. Ještě jednou budeš mít takhle dementní řeči a podsouvat my takhle neskutečně hnusný teorie a budu tě důvěrně oslovovat zmrde.
  8. vector

    FIAT

    Kurwa chlape už mě fakt netoč, tvoje demence je ukrutná. Na Džbán sem s ním přijel dvakrát, pokaždé bylo mokro a zima a ty zadní sliky se utrhnou uplně samy, tak nevim čemu, nebo komu to vadilo, možná kromě tebe. Já sem to udělal pro radost a tak abych do nikoho náhodou nevletěl. Tady je vidět, že si měl fyziku naposledy v pátý třídě. Roky jezdim v zimě na letních a to hlavně po městě a VŽDYCKY sem zastavil, nemám s tim jedinej problém. Protože jezdim podle auta a podmínek. Svádět nehodu na letní gumy může jenom nějákej Operátor. Jé pane mě to nějákl špatně brzdilo.... Co se může stát, že mi tam někdo vběhne a budu si říkat, že bych to třeba na zimních ubrzdil, ale po městě stejně neni sníh a auto reaguje možná lépe, než na zimních. Já ti dám nějákou rodinu ve Fobii , uplně si představuju jak bych tě za ty kecy umlátil heverem kdyby to bylo povolený. Ještě jednou budeš mít takhle dementní řeči a podsouvat my takhle neskutečně hnusný teorie a budu tě důvěrně oslovovat zmrde.
  9. vector

    FIAT

    Promiň, ale to co píšeš jsou duševní zvratky a ne argumenty. Jestli chceš pasáž z učebnice, tak si jí přečti, Píše se tam pokud vím něco jako včas a zřetelně. Což sem udělal a dělám to vždycky, tedy pokud neudělám náhodou chybu. Chyby dělá každý i když v dopravě je na ně poněkud méně prostoru. V tomhle případě sem jí ale rozhodně neudělal. Ze předu pochopitelně nejde poznat, že je to 1,0 zvláš? když má nárazník v barvě což je patrně nějáká vyjímka pro Telecom. Do toho dne sem žil v přesvědčení, že nejhorší s.h.i.t. co tam cpou je 1,2HTP. Něják zvláš? sem to nezkoumal, spíš sem si při zběžném pohledu řekl. \"Další jelito s RSkem co si připadá jako závodník\" Ani ten nápis Telecom neni zepředu něják zvláš? vidět. Když to tam tak dobře znáš ty hlavo, tak mi řekni, kdy se dá od Týnce do Bukovan předjet. Maximálně tak u hřbitova, když nic nepojede, nikdo tam nebude odbočovat a měl by si opravdu to RS. O vyčleňování z provozu nemůže být ani řeč. (kromě toho tahle vraky se vyčleňujou samy. ) zrovna jako o závodění, ale to ta tvoje hlava koukám nepobrala. Chápeš, že ne každej musí hned na silnici závodit, zvláš? když jede v 1.4 12V Fiatu, kterej má ledovej motor, letní gumy,v zimě na mokru a neni jeho. Nemusíš se hned na každýho mračit jako to tvoje auto. [Editován dne 3/1/05 vector]
  10. vector

    FIAT

    Nevím proč, jestli ti na 50 připadá jeden blatník moc, o tom se asi budeme těžko dohadovat, stejně jako jestli to je každých 50 ,-) Nejlepší je, že si pamatuješ je n co se ti hodí. Zrovna jako ten autobus, co ne, že si dovolil mě vjet do cesty, ale hodlal mě schválně namačknout na svodidlo a to několikrát. Taky sem nikdy netvrdil že sem s Telecomem závodil. Závodit s 1.4 Fiatem s 1.0 Fobií to by byl na mě dost Hardcore. Jestli bych to ubrzdil ? No Nevim, spíš bych ho objel. Měl to chlapec asi těžký, ale sám se do toho nahnal. Tedy pokud by si všiml toho blinkru a vybočení ke středu, mohl to zabrzdit celkem v pohodě a nebo se v pohodě vyhnout, kdyby brzdit nechtěl. Jenže na něj to byl asi moc velkej fofr. Je možný, že bych tam měl s Fábkou a trochou nepozornosti pěknou honičku, ale proč kurwa musí letět do vesnice s Fobií na mokru kilo ? Což tedy sám přiznal, že jel rychle, pochopitelně, že ne policajtům. Nevím co říkal Marcel, neslyšel sem ho, nebo si nepamatuju, že bych ho slyšel. Každopádně jak sem říkal, Johny se za mnou zjevil jako kouzlem a nechápu, jak tam mohl ještě předjet. Je to jeho věc a jeho svědomí i odhadu, třeba ti řekne, že to měl v paži já nevim.... zeptej se ho. Každopádně já sem se jen projížděl, nic extrémního. Hezká projížďka v Pažoutku na dobrou náladu. http://306.frikulin.com/galerie/Fiat//DSC03367.JPG vidíš za tou Avií ceduly obec ? Od té cedule sem jel bez plynu, ještě před tou Avií sem dával blinkr a potom ze začátku mírně brzdil. Za tou cedulí je horizont, takže tam se žádné blikání ani brzdění nekoná. Co je ti divného, že se s pojiš?ovnou musí domluvit majitel vozidla ? A? je to jak chce blbý, tak je to tak. Dám mu potřebné doklady a vyřídí si to , já sem mu jak říkám přál hodně štěstí. I proto, že nechci aby byl zbytečně naštvanej.Jestli to kilo dostane od pojiš?ovny a za vrak, nebo za prodej nepoškozeného auta mu může být alespoň v tomhle případě jedno nebo ne ? No, ale jak sem už říkal Lugerovi, počkej až se nekde vysypu já to bude hned řečí a už je to tady bez ohledu na to, že sem si do tý škarpy nepomoh já... ale to je jedno já už sem zvyklej, i na to že normálně lidi nejezdej tak rychle a můžou se i bát. Asi se bojíš hodně, když používáš tři otazníky za sebou. Taky ti necpu, jak si tou dodávkou na džbán přiletěl, protože každý by měl jezdit tak, aby to zvládal a nepřipadalo mi , že to nezvládáš. [Editován dne 3/1/05 vector]
  11. vector

    FIAT

    Dobrá tedy vyjasnim ti trochu situaci. žádný definice se nešprtám, ale jezdim pokud možno přesně. Blbečka sem nemohl pustit před sebe, protože měl Fobii 1.0 a nikde se předjíždět nedalo, že nedává pozor je jeho problém a já jak říkám při podezření na trotla přece vždycky nepřejedu odbočku. Nechal sem mu tam co nejvíc místa a pro jistotu blikal dřív. I na moje omlácené auto je jednoduchá odpověď. Já v něm neseděl, když ho nekdo rozmlátil na parkovišti. Ani sem v něm neseděl, když rozbili ten pravej zadní bok. Jediný co sem mu udělal já byla rána na předek a to když mi jeden umělec nedal přednost a ještě jel protisměrem, tak že sem ho neviděl z boku, jo a ten pravej přední blatník o agresivního důchodce za volantem, ale ten mě vůbec neviděl a hodlal projet skrz mě, takže blatník je dobrý skóre. (navíc je to tan blatník co mi bratr už předtim vytvaroval za studena o stromeček při parkování) Na to že má se mnou kolem 50 000 většinou po Praze, sem jí skoro neublížil. [Editován dne 3/1/05 vector]
  12. vector

    neco mi tece z motoru

    Sundáš víčko a dáš tam ruku, když ucejtíš, že motor fouká vzduch nahoru, je prasklé těsnění, nebo hlava. Jinak jen hází olej odstředivou silou. Stejně ti může motor foukat do vody. Sem zvědavej co to bude, když tvrdíš, že to neni mastný. Třeba ti jenom odtává sníh, co ti tam vletěl [Editován dne 3/1/05 vector]
  13. vector

    FIAT

    1... Je to mezi Benešovem a Týncem 2... Když odbočujeme doleva, stavíme auto souběžne se středovou čárou. Proti jelo auto, tak sem musel na chvilku zastavit. Tedy zrcátko na čáře rovně aby bylo v pravo co nejvíc místa. Zatáčíme od levého kraje jízdního pruhu, proto nemůže být auto v pravém pruhu nikdy šikmo, jestli to děláš jinak.... Každopádně blinkr fungoval a dal sem ho včas. 3.... Proč mě neobjel správně zprava, bude asi ze stejného důvodu, jako proč to neubrzdil, prostě to nezvládl. 4.... Prasklej nárazník ? Ten nárazník je na levé straně pryč, je smáčklej i zadek, blatník a podlaha v kufru. Je hnutý i zadní kolo a je z něj šiška. Kdo ví co vydrží zadní nárazník proti přednýmu, chápe, že to byla pěkná šupa. Taky s kolama ve vzduchu a s utrženou sedačkou se hodně špatně brzdí. Navíc mě vyslal hodně doprava a přitom hnul tím kolem což jízdním vlastnostem moc nepřidalo. Doufám, že sem ti objasnil všechno co si chtěl vědět. [Editován dne 3/1/05 vector] [Editován dne 3/1/05 vector]
  14. vector

    neco mi tece z motoru

    No to je krása. Zkus při nastartovaném motoru sundat víčko od oleje jestli to dejchá nahoru, když ne, je to v lepšim případě jen těsnění pod víkem. Většinou to těsnění foukne kvůli prasklé hlavě. Potom teče olejíček zezadu a stéká po bloku za kolama. Jasně, že to může být ještě něco jiného, ale jestli je to olej a podle toho co říkáš to na něj vypadá.
  15. vector

    FIAT

    Ani nevim jestli brzdil a jak moc. Fabie moc nebrzdí, ale kdyby dával pozor....ubrzdil by to v pohodě. Letěl za mnou už dva kilometry a a jel nad svoje možnosti. Já měl podezření, že to do mě pošle až budu odbočovat, ale přece pokaždý když mám podezření, nepřejedu odbočku, aby se náhodou něco nestalo. Mašinka mi už za to vynadal Uvidíme co všechno je na tom v háji a jak to posoudí pojiš?ovna. Jde to 100procent z anim, protože nedodržel bezpečnou vzdálenost. Jak říkal ten policajt, v tomhle případě ani nezáleží na tom, jesli sem blikal nebo ne. A pro moje svědomí sem blikal a to tak, že včas a prvních dvacet metrů sem brzdil i zvolna.Ten FIAT mě už štval poměrně dost, ale bylo to lepší, než jezdit sockou a hlavně nebyl můj. Kašlu na to sou to jen plechy, hlavně aby se něják domluvil majitel s pojiš?ovnou a já s tim už neměl starosti. [Editován dne 2/1/05 vector]
  16. vector

    FIAT

    Ti, kteří jezdí na srazy na Džbán, mě jistě přistihli v bílém FIATu. Tady se můžete podívat jak skončil http://306.frikulin.com/galerie/Fiat/index.htm Krásný důkaz toho, jak Fobie nebrzdí. Místo odbočení vlevo jsem provedl let vpravo. No tak nové info. BRAVO je bohužel totálka a vzhledem k roku výroby to nebude nic moc, snad mě majitel nezabije. [Editován dne 4/1/05 vector]
  17. vector

    Pomóc!! Spyware

    Stáhni si SPYBOT, třeba za slunečnice to je jedno. Hlavní co je potřeba zkontrolovat, v nástrojích máš věci co se pouští po startu. (v XP jde použít i příkaz msconfig, ale není to přesně totéž ) Vyházíš všechno co tom nepatří, problém je v tom, že některé viry, když jsou aktivní v paměti, hlídají přepsání záznamů a založí je znovu. Takže je potřeba je nejdřív ve správci úloh ukončit, což většinou bez problémů jde , až na vzácné případy, kdy jeden program poučtí druhý a navzájem se hlídají. Asi nejjednodužší je restartovat a podržet při přihlášení shift. Pak vyhodíš záznamy po spuštění, smažeš, k čemu vedly. Spustíš správce Plugin pro IE a vyházíš co tam nepatří. Ještě doplnění, kdo ještě němá SP2 , je blázen a kaskadér a dobře mu tak.
  18. vector

    Pomóc!! Spyware

    Data není problém obnovit, buď obnovením Tabulek oddílů, nebo obnovením jednotlivých souborů a struktury na jiný disk. Bohužel neznám žádný Free program, který by se vyrovnal komerčním produktům. Taky proto mám vše potřebné koupené Kdyžtak se obra? a vytáhnem to všechno.
  19. 2.0 HDi s kvalitní naftou bez dalších aditiv, v teplotách pod -20 dvě tři vteřiny žhavení a už jedem na první škrtnutí. Na volnoběh i slolidní kopec, skoro žádný rozdíl proti zahřátému motoru. Jesli se chová jinak, není to v pořádku. Že by někdo dělal filtr kromě originálu, nevím a jediné čemu vydí jízda bez něj, je STK a pochopitelně ekologie.
  20. vector

    Prosim o pomoc s vyberem Peugeotu...

    Teda, Vector, dobrý - to nemá chybu! Ale jo má, je tam spoustu překlepů a neni to doplněný.... neni čas
    • 7
  21. vector

    pozor na rychlost

    Neplatěj aha hmm , no vidíte , to jsou změny, tak já se na to hned podívám, ale já to sem stejně nepostavil, tak já jí to vyřídim. Komu ? ale no tak.... Ne fakt, nevim, jestli to změnili , ale je to možný, když změnily ty tělesně postižený.... (řikal jim invalidi, ale když si to přeložim, tak bejt postiženej, tak bych ja asi zabil. Je hezký, že pro člověka bez Hodnoty maji vyhrazený místa) Zato otáčení v křižovatce nezměnili .. pitomci, sme snad jedinej stát, kde se to nesmí. I když jednou se mi podařilo j epřesvědčit, že už to změnili a jednou mě pustil, že sem jinak slušnej kluk.
    • 21
  22. vector

    pozor na rychlost

    Ne, nemyslím, že bys tam šel na základě papírku za stěračem. Mluvíme o tom samém, tj. o obálkách s pruhem do vlastních rukou, co si převezmeš na poště. Ale že ti přišla na všechny stěračové papírky jen jedna obálka, to se divím. Mně důsledně na jeden stěračopapírek jedna obálka (vždy po cca 2 měsících). Až skončím v klepetech, vědět tedy dám, ale obecně soudím, že takový městský policajt se ještě nenarodil, aby ulovil Garfielda Je třeba tyhle kašpárky s pistolkou odlišovat od státních policajtů - ti jsou sice jen o něco méně blbí, ale mnohem nebezpečnější, s těmi už se nevyplatí zahrávat. Ale městská policie Jo a s těmi ostatními vroubky, co ti přišili: Pozor, po uplynutí 12 měsíců nelze přestupek projednat (viz Přestupkový zákon). Takže když už k tomu dojde, tak pozor - jen čerstvé, pane kašpárku s pistolkou, jen čerstvé! Jo problém, je, že většina lidí je proti nim táákhle malinká a nechaj se setřít jak spocený wokno. Kolikrát narazíš na orgána co tě utočí takovym způsobem, že jenom valíš voči. Pak zbejvá jediná strategie: Jsem ochotnej se domluvit, mám u sebe dvě stovky. Konec děti spát, jinak neuznávám přestupek a vy nejste koukám předpisově ustrojen, vždy? vy na sobě vlastně ani nemáte uniformu a.... no fuj tedy z vás to táhne člověče, ukažte, já vám to taky napíšu hned jako vyjádření do protokolu. Taky sem párkrát naběh na silnej kus a neměl svůj den.. hrc a už sem v tom lítal ani sem nevěděl, kde je nahoře a kde dole. Kamarád jednou místo podpisu napsal na protokol.\" Všechno si to vymysleli, nic není pravda. Naprosto nemůžu souhlasit s takovým blábolem,\" a podepsal se. Jenže on je tak trochu magor... Jo s těma obsílkama mě pěkně točej, kdo to má pořád vyzvedávat. Raději si ten lísteček před zahozenim projděte, a když zjistíte nějákou blbost, tak hned volám a? se ani neobtěžujou s předvolánim. Jeden barvoslepej mi napsal na Grafitovou metlu \"barva hnědá\" nebo se splete v jiný blbosti a už to neplatí. Naposledy na Zahradňáku, když sem přijel a zaparkoval, tak tam žádná značka nebyla, , nebo jí někdo schodil, nebo co já vim, přijel sem v noci.... Navíc kvůli čištění ulice maj dát vědět asi tři dny dopředu , nebo tak.....(řekněme 7) důležité je to tvrdit s neochvějnou jistotou a trvat na nějákém solidním čísle. Oni si to nebudou ověřovat, a když ano, zjistí třeba jiné číslo no a sem se splet... Ráno přídu k autu a lísteček eeeee... co jim na to říct ? Zrovna mi něco přišlo do vlastních rukou, ajaj ajaj, no raději to vyzvednu to je moje občanská povinnost, doufám, že to nebude nějáká Jobovka Nemá to být návod pro grázly, ale spíš metody jak se bránit Grosstapu, pro normální lidi. Jestli si tohle přečte nějáký dementní příslušník, tak všechny řidiče ve 306 rovnou zastřelí [Editován dne 13/12/04 vector]
    • 21
  23. vector

    Prosim o pomoc s vyberem Peugeotu...

    http://306.frikulin.com/navody/nakup.htm [Editován dne 13/12/04 vector]
    • 7
  24. vector

    Klepe se klíňák

    Ty seš taky napínací kladka, koukal ses na tu řemenici, jestli jede rovně, nebo už máš vyžvejkanou gumu ? Počkej, až se ti to střihne, to bude mazec Jinak tak stará kladka bude brzo kukat, jestli to máš už delší dobu přepnutý, takže jí vlastně taky scháníš správně.
    • 14
  25. vector

    KOOPERATIVA svine

    1.. máš povinné ručení a to má krýt škody způsobené provozem motorového vozidla. Nepíše se tam nic o tom, že když nekomu zrušíš auto, že se mu nehradí čelní sklo , ani nic o tom, že od tebe nesmí odletět kamínek, nebo že ti nesmí spadnout ze střechy náklad a nesmíš někomu vysklít auto. Za to , že něco způsobíš ti pak pojiš?ovna může sebrat bonus atd.... ale to v případě, že si způsovil poškození a pojiš?ovna ho hradí. Až sem je to celkem jasná věc. TAK PROČ KURW: chce někdo připojiš?ovat čelní sklo ? Chápu to tak, že když mám připojištěné já čelní sklo, tak když mi praskne na kostkách, nebo do něj vletí kámen uplně jedno od koho, jde to z mé pojistky, tedy připojištění a hradí to moje pojiš?ovna. Nikomu se nic nestrhává, logicky, když to nejde z povinného ručení. Jenže praxe je poněkud jiná.... Máš připojištěné sklo (za chvilku budou chtít připojistit přední a zadní světla a nárazník....bo to se taky často zničí) budeš někde nahánět někoho od koho asi odletěl kámen, honit ho na pojiš?ovnu jemu seberou bonus, za to, že je bordel na silnici a tobě to vyplatěj z čeho ? aha asi nikdo neví, no přece z jeho povinného ručení, jinak by mu přece nestrhli bonus, ale proč tedy platím za připojištění skla ? Co s tím ? Důsledně trvat na dodržení smlouvy. Nikam nebvolat, zásadně chodit osodně, a být vytrvalý a neústupný.
    • 32
×
×
  • Vytvořit...