-
Počet příspěvků
2 533 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele vector
-
Je to blázen, hoďte na něj síť!!! Prej roztáhnul... ten blázen ve dvoustovce šlápne na plyn, auto zabručí jak raněnej nosorožec a zarazí tě to do sedátka jako Shade, když vystartuje na jedničku na plnej kotel. Tech 240 veřim, že tam měl hned a víc nejel jenom proto, že měl otáčky v červenym. Kolega Chocholoušek by měl radost... Doctor Vector říká...\" Diagnóza vražda\"
-
No 170 koní má leckterej dvoulitr v lehčim autě. Mám pocit, že si to ty, kdo neřídil silnější auto. 605 je těžká pixla a ten 3.0 s ní sice hýbe celkem uspokojivě, ale že bych měl nějaké ambice s tím závodit... Bude lépe, když se smíříš s tím, že sem už řídil opravdu lecos a lenivých 170koní mám z vlastní zkušenosti. Ostatně 170koní je vážně spíš legrační údaj na 3.0 V6. Nabrouušený2.0 16V Mi bez turba má 190-230 koní. 3.0 ve 406 má pokud vím asi 220 koní. Jediný co má tenhle starej třílitr imposantní je zvuk a spotřeba. Zamysli se nad tím, co říkáš, nebo tě tu někdo na sprintech sklepe jak teploměr.
-
))) no to já raději přítelkyni vysvětlím, že je taková věc nebezpečná. Ostatně nejlepší je taková přítelkyně, které to člověk ani říkat nemusí... ach jo.. kde jsou ty časy.
-
No ono je to pak moc příjemný, když ti to zase v noci svítí jak XXXX. Vyveď si to alespoň na vypinač...
-
A tu hnusnou hliníkovou lopatu, světla jak nedodělaný, že nelícukou ty plasty a většian z nic se ani na 406 moc nehodí... hm jinak by to byla celkem hezká modrá 406tka...
-
A nebo taky jezdit opatrně v autě, který normálně brzdí. Na suchu v kilu do zatáčky? Proč by brzdil? Nech si to kázání pro někoho, kdo jezdí jako ty...
-
No chvála bohu to neni názor každýho. Někteří lidi narozdíl od tebe maji mozek a někdy ho i použijou. Taky jezdíme občas po dálnici 130. Z takovejch divnejch řečí, mě chytaj deprese... tolik hlouposti najednou fakt nesnesu.
-
A nemáš někdo ruplou podtlakovou hadici? Zkus, jestli ,když vypnešmotor a vyšlapeš brzdu, tak ti ztuhne hned po nastartování.
-
Taky mohl přijet dát tam ručku a pak rychlost všechno může bejt jen fotkou, zvlášť když je takhle \"kvalitní\"
-
No Johny, kdybych se tebou jednou nejel s GPS a nevěděl, že ti to při 200kecá o 1,8km/h, tak ch řek, že ti kecá tachometr. Kdyby sem jednounejel Vedle tebe 200 a ty si neudělal vrrr a nebyl si v prXXXi, myslel bych si, že je to z jinýho auta. A kdfybych tě neznal, myslel bych, že to řídil někdo jinej. Ty fole to je zase hukot.
-
)) tuhle rychlost moc dobře znám. Přesně na ní se to dostane, když vezmu špatnou naftu a ani o kousek víc.
-
http://www.autoparis.com.au/cars/peugeot/406/BKS/406Ferari/406ferrari.htm
-
No to nevim , v čem ten třílitr máš a taky jakou generaci, ale většina z nich není na 3.0 V6 nějak extra silná.. nejseš sám, komu se to zdá slabý. Jen si možná moc důvěřuješ, možná by tě Mi16,nebo ostřejší dvolitřík ve 306 zpráskal na hromadu. [upravil dne 11.6.06 vector]
-
Mě je to zdálo, nějaký divný, ty přední světla a maska, někaj to nepasovalo ke zbytku, ale teď už to chápu lépe. Určitě bych si jí v bazaru všimnul, to jo [upravil dne 11.6.06 vector]
-
no tak to zas neblázni, je to jenom jedna fotka a ještě z úhlu, tak se všechno leskne jako psí.... Každopádně starší model, unavená torzka, jezdí v tom nějakej chobot, protože kdo jinej vy si dal na zrcátko kraviny, aby se mu plácaly ve výhledu. Může to bejt světlem, ale připadá mi, že nemá originál kapotu. Ty gumy sou snad ještě zimní ? Těžko soudit co je v tom za motor a výbavu. Cenu si z téhle fotky odhadnout moc netroufnu. Mohla by to bejt 97-99 .... XRD za 100, Ale taky to může bejt XR 1,4 94 sice s pěknym lakem, ale za pade. [upravil dne 11.6.06 vector]
-
Nerad ti kazim radost Medvědě, ale kdy má na auto Kilo, není důvod si kupovat 405, pokud vím dokonce bez Klimy. Za kilo si pořídí s klidem 99-2000rok s klimou, pytlema a perspektivou. Tvá 405 ještě pravda jezdí co já vím spolehlivě, nicméně její prodejní cena je ani ne poloviční. Protože tě mám celkem rád, poraqdim ti, prodej jí, prodej jí co nejdřív a zkus to kolem 47-55 neboj se dát víc inzerátů na různý místa s různou cenou, uvidíš za kolik o ní bude ještě zájem. Jinak se teď uvolněj hranice pro auta starší 8mi let a to samý co máš, pravda s nutností vyměnit, rozvody,čepy, olej,chladicí kapalinu.. (cca 8000) koupíš v benzinu za 100 v D za 100-500 eček. Když sem asi před čtyřmi lety prodával svůj GRD sedan 90rok za 50, tak sem si gratuloval, jak se zadařilo. Dneska bych za něj dostal 10-15. Vectore, vždyť se známe - nenabízím tady 405ku za 100 tKč ale o 25 tKč levněji. Za tu cenu nabízím auto, které je (narozdíl od verků za 100 - 200 éček) udržované a bez nutných okamžitých investic. Jistě mi dáš za pravdu (a většina lidí zde na fóru jistě můj názor též podpoří), že po koupi neznámé ojetiny je třeba počítat s investicí řádově kolem 15 - 20 tKč, aby se vychytaly Ty nejzákladnější věci (rozvody, oleje, filtry, nějaké ty čepy, tlumiče a kontrola brzd) a ani po těchto investicích to nemusí být (a nebývá) konečný stav. Já nabízím auto, kde v březnu byla dělaná repase zadní nápravy (10 tKč), po koupi byly dělány brzdy, rozvody, čepy přední nápravy - prostě opravdu nevím o prblému, který by nový majitel musel zásadně řešit - přijde, otočí klíčkem a jezdí. Za tohle auto mi prostě cena 50 tKč připadá neadekvátní a věřím, že se časem rozumný kupec najde (kór když nabízím i možnou prohlídku auta a podání veškerých informací o jeho opravách a eventuelních problémech přímo se servisem, který auto trvale servisoval - stojí momentálně u nich na dvoře a ten servis určitě nemá důvod pošpinit si zde leta budovanou dobrou pověst kvůli tomu, že Medvěd potřebuje prodat pikslu). [upravil dne 10/6/2006 Medvěd] Ta 405 co sem prodával za 50 měla Medvěde nové rozvody, nové gumy, přední brzdy, komplet udělaný předek, opravenej lak, novou vodní pumpu, těsnění pod hlavou, dva vstřiky, všechny řemeny, olej a filtry. Mluvíme tu o autech, která skoro nereznou, stačí nekoupit uplný vrak, vrazit do nich desítku a budou v normálním stavu. Přesto stojí a budou stát do sto Eček. Říkam ti to, protože mi příde, že naprosto nevidíš, že tak stará auta a staré typy nemají ŽÁDNOU hodnotu. Jejich prodejní cena bez ohledu na stav je prostě velice nízká. Něco na tom opravit je otázka chvíle. Spousta věcí je na autě spotřební materiál a dávat si takový auto do stavu, kdy vyměníš tlumiče, po dokonce i brzdovku, brzdový hadičky... je sice hezký, ale NIKDO ti to prostě nezaplatí. Na tomhle se mění to co odejde, stojí to pár korun, odchází toho dost. Můlžeš to brát jako splátky, můžeš to brát tak, že prostě časem odejdou i nové díly a za třeba 15000 na českejch papírech, co by si chtěl. Ale co, tak dáš 15 a co se ti na tom vysype? Když nebudeš mít velkou smůlu, tak jen drobnosti, podvozek, brzdy a tak... vytlačíš pár tisíc a zase jezdíš. Časem do toho nacpeš třeba dalších 50, někdo i 100, ale zas ti to nikdo nezaplatí, dokonce to ani neznamená, že tam sou. Pořád je to starej šuplik, kde se může vysypat milion dalších věcí co si ještě nědělal... kde může odejít motor, nebo čerpadlo.. stejně dobře jako na autě, co nemá nový tlumiče ani brzdy, ani rozvody... Ono to vlastně ani neni nový, ale tohle se dělalo před půl rokem, tohle před rokem, a sakra tohle už sou vlastně dva roky , co to člověk měnil... Tak se ti u starýho Tdi potká motor a co jako stálo třeba 10, tak si koupim za 10 motor, nebo třeba jen čerpadlo, tak ho nechám repasovat, nebo koupim starší.. vždyť sou toho plný šroťáky. Ale co ,když mě to samý auto stálo třeba 75 ? kde vemu další třeba desítku? Co budu dělat, když do mě někdo narva a pojišťovna mi dá dvacku anebude se se mnou bavit? Proč myslíš, že mi dá těch 20? protože to větší hodnotu nemá... je to smutný, ale je to tak. Aut sou mraky... a těch 50 bych za to někomu dal, jen kdybych věděl, že je v relativnim pořádku jako to tvoje. K čemu je mi vědomí, že to má vepředu nový kosti, když stojej pětikilo a za půl roku je stejně budu dělat.. Pochop, že díly stojej pomalu stejně a vrážet prachy do staráho auta nikdy nikam nevedlo. 100eček a i \"jen\" 50 000 je pořád přes 4pětky rozdíl a za 40tisíc se dá na starym autě opravit mraky věcí.. najednou, levněji a TEĎ. Do 500 Euro koupíš 405 v normálním stavu (do teď s ní někdo jezdil ) a v jaký chceš výbavě, motorizaci, barvě, co si vybereš. Zahrádka, tažný, alarm, dálka, elektrony.. všechno jedno všechno v ceně. Nechceš, vem si jinou. Motor kaput? Koupíš jinej. Nebo celou 405, on se najde nějakej, jouda, co ti dá litr jen z okrasný lišty, nebo další dvojku za kola, hezký sedačky, volant, el.stahování oken. Zrcátka tapecíry plastíky. Jo a bude mít pocit, jak má svoje auto ve stavu... Neřeš, hlavně tohle neřeš, nebo tě odvezou.
-
tohle bych tipoval na repliku (treba prave Toora), v 17\" a s Peugeotackou stredovou krytkou. i kdyz ... jednou se na francouzske ebayi objevila nabidka jednoho kusu Cyclone 17\" od typka co o sobe tvrdil, ze je zamestnanec fabriky. ale dost mozna to mel v hlave popleteny 17\" cyclone byl na prototypu HDi 306 a na pár dalších. Takže to je jedna možnost co mě napadla Každopádně to vypadá skvěle.
-
Peugeot používá plovoucí třmeny, které, pokud někdo mění destičky a pořádně neočistí dosedací plochy a nezkontroluje prachovky, mají tendenci se zasekávat. Tedy pístek třeba zajede v pohodě z5, ale deska zůstane zaseklá o bordel ve třmenu a neustále se lehce tře o kotouč. Právě v zatáčce se může dotknout kotouče víc, nebo pod jiným úhlem s pískat. Zejméona u neoriginálních levnějších destiček je problém s velice hnusným zvukem. Originální destičky i při doteku zpravidla nevydají téměř žádný zvuk. Některé levné desky se projevují i tím, že neuvěřitelně práší a jsou od nich černá celá kola (Delphi and other ****) Vyndat, očistit, máznout lehounce plošky ve třmenu, zkontrolovat prachovky a nejlépe dát lepší desky. Pískání až na vyjímky (špatné kotouče) přestane. Pokud jsou v kotoučích větší rýhy, nebo kopou do řízení při přibrzdění, mění se i kotouče, aby se nové desky nezničily. Prvních cca 400km po výměně je třaba brzdit lehce, jinak se desky zapečou a budou pískat téměř libovolné značky. Ale jsou samozřejmě vyjimky, které se zajíždět nemusí.
-
http://www.forum-auto.com/sqlforum/section4/sujet45417.htm http://www.lita-kola.cz/index.php?typ=TOA&showid=38 http://www.sobreruedas.es/supermotor/product_info.php?cPath=58_230_276&top_cat=&products_id=1061&osCsid=266ba5ead77e2d898eb9ab05f2832231 Originál jsou JEN 15\"... nevím, kde se vzalo tohle, ale vypadaj úžasně.
-
Našel sem hezkou stránku o motorkách, zaujalo mě spoustu technických detailů a popisy NOSu, svíček, vstřikování a vůbec mi to příde hezky udělaný. http://www.gsxr.wz.cz/
-
Mě zase nějaká lama napsala do techničáku 14\" a 15\", přitom 14\" plecháče tam prostě dát nejdou. Každopádně dopsat jde lecos, podle motorisace a roku výroby, ale žádné podložky potřeba nejsou. Podložky se používají na změnu ET, nebo na změnu rozteče, když má někdo opravdu moc moc hezké Elektrony, ke kterým zahoří láskou, ale mají jinou rozteč. Jé to považuju za prasárnu a na auto bych si to nedal, ale každému, co jeho jest. Předpokládá to použití jiných (delších) šroubů. Mám třeba originál Elektrony Peugeot , bez středové díty s rovnou dosedací plochou na šrouby a vyváženým bezpečákem s rvonou dosedací plochou... no a ani nemusim o podložkách uvažovat.. prostě neseženu. Stejně je to po Praze na utržení kola. (což sem taky jednou viděl)
-
Nerad ti kazim radost Medvědě, ale kdy má na auto Kilo, není důvod si kupovat 405, pokud vím dokonce bez Klimy. Za kilo si pořídí s klidem 99-2000rok s klimou, pytlema a perspektivou. Tvá 405 ještě pravda jezdí co já vím spolehlivě, nicméně její prodejní cena je ani ne poloviční. Protože tě mám celkem rád, poraqdim ti, prodej jí, prodej jí co nejdřív a zkus to kolem 47-55 neboj se dát víc inzerátů na různý místa s různou cenou, uvidíš za kolik o ní bude ještě zájem. Jinak se teď uvolněj hranice pro auta starší 8mi let a to samý co máš, pravda s nutností vyměnit, rozvody,čepy, olej,chladicí kapalinu.. (cca 8000) koupíš v benzinu za 100 v D za 100-500 eček. Když sem asi před čtyřmi lety prodával svůj GRD sedan 90rok za 50, tak sem si gratuloval, jak se zadařilo. Dneska bych za něj dostal 10-15.
-
Máš pravdu, fotky sou hrozný. Můžeme se při jejich kvalitě samozřejmě splést, ale vypadá to, že tam nejsou pytle, nejsou původní přední blatníky, kapota i blatníky jsou křivě spasované a celkově je to tak vrak na vození hnoje. Hodí se MAX na náhradní díly. Oprava sama o sobě nemusí být nic tragického a bouraných aut je hodně, ale tohle někdo slepil dohromady. Taky se na tom vyřádil nějakej sprejerskej vandal. Odhad bych to na max 40 tisíc na díly.