-
Počet příspěvků
2 533 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele vector
-
Tak mě spíš zajímá dobeh motoru k dochlazení turba a podobné radosti. Dálkovej start je taky bezva věc, když člověk nechce prohřívat motor na cestě a dívat se jak kolem něj fičej auta.
-
Na shade a podobný krámy bez pořádnýho laku je ještě jedna metoda. Vyzmeš jemou brusnou pastu.. tu nejjemější a celé to lehounce obrousíš. Odstraníš tak zoxidovanou vrstvu laku. Pak ho opláchneš a naneseš autovosk s teflonem. Vydrží to hodně dlouho imitovat novej lak. Jinak všechno co má na sobě čirou vrstvu laku už se ošetřuje uplně jinak.
-
jj v tempu je silikon proto se to blbě lakuje,ale to že to žere lak je takovej blbej kec jen.Bys to musel leštit každej den po celej rok a pak bys to měl možná sežraný na plnič:papa Tempo je na starší autolaky bez ochranné vrstvy. Když to s tím naleštíš, zahladí to drobné škrábance a na hadru zůstávají kousky barvy. čirý lak to naleptá a pak zatáhne silikonem, že to není vidět. na silikon se nalepí velice rychle novej bordel. Tempo se používalo na stará auta, když se chtěl člověk prodat, nebo spojit nesouvyslou vrstvu laku. Na novejch autech nemá co dělat. No to jsou moderní autovosky a teflonem.
-
Toje sice hezký, ale když dostaneš ceník jako tabulku s propojenim a pár VB prvků a otevře se ti kůlo, tak na tebe jdou mrákoty.
-
Jo originál s pytlem ze 306.. snad tam jde i z 206 a 307 nejsem sebevrah a původní je ohmatanej a nemá lva.
-
Jo pane výměníček ja drahá sranda a problém je i v tom, že pokud je z vraku může mít v háji trubičky, nebo závity. Třeba hadice jsou sice dražší legrace, ale vyplatí se je vzít nové z Peugeotu a nepoloží tě to. Tady je základní problím v tom, že je to většinou Valeo a dávat tam něco jiného je víc než problém. Valeo stojí kolem 12TI a to nepočítám náplň a kontrolu. Držim palce.
-
Hele podle toho, jak ta hadice vypadá a není teda vidět kam vede, ale řekl bych že je to právě odfuk z víka ventilů. Takže až bude vyčistěná, mělo by to foukat méně. Za studena může ten motor naopak foukat trochu víc, ale v pracovní teplotě by se měl zklidnit. Hadice na zimu vypadá většinou trochu jinak. Tenhle motor sem skoro nevidě, tak nechi plácat blbosti, alre příde mi to jako nesmysl.
-
No tak jednotka má buď možnost vařadit jen boční airbagy, nebo se tam napájí odpor a jednotka má pocit, že tam je a při nehodě se ho pokusí odpálit. Jinak upozorňuju, že pokud je v papírech napsáno 4X Airbag, tak oficielně by to takhle namělo projít technickou. Jsou šílenci, co si z toho vyndaj i volant s pytlem a daj si tam nějakou \"závodní\" šílenost. Jestli o někom víš, tak potřebuju volant se stříbrnym lvíčkem [upravil dne 25.2.06 vector]
-
Vždy? je to jedno jestli tuzíš kusem plastu, nebo páskou. Nehledě na rozkošné rady typu. nech si je udělat na zakázku. Už vidim ,jak si je pak necháš homologovat a že zasahujou do činné plochy světel, na to bych si vsadil. Ono, je to ale jedno, protože jsou zkrátka na světlech. Jsou to podobné kecy, jako \"mračim zásadně kapotou, mračítka jsou pro tuzery. Tahat něco přes světla je prostě tuzing a jak tomu budeš říkat, na tom nezáleží, ani jak to uděláš. Nelíbí se ti vzhled ? Kup si jiná světla, i když je to v případě Peugeotu svatokráděž, jen si je tam dej. To už je otázka vkusu a ne techniky. Podle mě sice každej jouda cpe na svoje světla ty kousky plastu, aby se to konečně tvářilo jako naše Peugeoty, ale jak říkám to už je o vkusu.
-
Pro mě ne.. potřebuješ třeba základy, aby ses něco naučil a vůbec něco mohl chápat, ale neurčuje to jakej seš člověk. Znám spoustu vypatlenejch vysokoškoláků.. lidí co maj sice titul i za jménem, ale musíš si na ně dávat bacha. Pro mě na tom nikdy nezáleželo, ale jak vidíš lidé jsou různá a jekterý i jiné.
-
Tak pokud vím, standardní snížení je právě o 40mm. Nejlevnější sady se dělaj od 10ti.. třeba Koni s nastavitelnou tuhostí se dělá ve dvou provedeních, nesnížená a o 40. Kolem 15ti je sada pružiny a tlumiče. Jenže to má svoje podstatný nevýhody. Nemluvim jenom o parkování u ubrubníků. Chápu, že se ti teď zdá třeba velká díra nad kolem, ale na to máš myslet, při výběru pneumatik. Zadek totiž snížit skoro nejde. Podívej sen a tu S16, ale z hlavy nemám ponětí, jestli ti zam půjde komplet.. uložení, tlumiče, pružiny atd.. Nevím, kde jezdíš, ale po Praze je to třeba totální sebevražda. Když koupíš podvozek a dáš nízké gumy, chce to ještě rozp. a to jak nahoru, tak mezi ramena. Jenže na 306 budeš neustále měnit zadní gumy v ramenou, nebo v případě, že budeš kupovat celá ramena, ani nepřemejšlej o levnějších. To je pořád dokola.. ani vědi, proč na normální provoz s normálním zavěšením kol doporučujou maximálně 195/55R15 Už sem s tou pixlou zkusil skoro všechno, ale když nemáš doma zbytečnej pytel peněz, stejně nakonec skončíš skoro u seriovejch hodnot.
-
No asi tě zklamu, ale fakt nejsem jenom vyučenejl. Mě se nikdo nesnaží pomoct, natož poradit.... to se mi nestalo ani nepamatuju. Zapoměl sem, že nepodáváš ruku jen tak někomu. Všem nám honem ukaž jakej seš závodník a co všechno už si dělal a zkusil. Znám spoustu podobnejch machrů co jsou schopný řezat pružiny, s tlumičema vymejšlet blbosti ,s každym přežitym kilometrem jim stoupá sebevědomí. Zaráží mě, proč se nenechaj zaměstnat ve vývoji podvozků, vždy? sou tam proti nim uplný amatéři. Stačí tam nabouchat za 1800 červený vole pružiny a sedí to jak přikovaný a tlumiče vydržej dvakrát.. ne vole třikrát tolik. Když seš tak chytrej, poraď nám tady, jak si máme snížit 306 i vzadu, když má torzky, ale přídavný pružiny nechceme. Kde seženem tvrdší torzku a krátký tlumiče ? Nebo nám závodníku poraď jak tam zastavět pořádnou nápravu. Koukám, že mě máš přečtěnýho, když se jen tak odvážíš tvrdit, něco o počtu závodů. Musíš bejt hodně velkej chudák, když jsou tvoje argumenty založený na prostym tvrzení a podopřený tim, že to tak prostě je, protože to prostě víš. Je mi nějak blbě, asi si půjdu lehnout. [upravil dne 24.2.06 vector]
-
Co to meleš za hrůzy ? Chudáci tlumiče budou pracovat jen v krajní poloze, kde třeba nemaj ani činnou oblast. Vytečou ti jako 16tka na dýze. Jestli seš schopnej prohlásit, že s tvrdšíma nižšíma pružinama tlumiče míň \"trpěj\" tak je mi tě dost líto a mazej si hrát s angličákama. Ještě tu někomu poraď, aby se někdde vysypal Vybodněte se na snížený pružiny bez pořádnejch tlumičů. Když někdo přemejšlí o dvojce za péra, asi těžko má ty origo tlumiče v rozumnym stavu. Raději si dejte ty škopky dohromady, než vám něco upadne a nevymejkšlejte blbosti. Co máte ze snížení předku ? Přijemnou erekci ? Nebo co tím sledujete ? Mnohem větší službu vám auto prokáže s pořádnejma tlumičema i se sériovou vejškou. O odpružení a tlumení, o neodpružených a odpružených hmotách i těžišti se učej pubertálové na učnáku v druhym ročníku. Tohle mě teda opravdu vytáčí. Dejte si tam třeba pružiny z postele, ale pak nejezděte na silnici. Nechte si založit sekci Tuzing, nebo prznění auta.
-
Jak funguje ta kundolamka:myslim:myslim:myslim To není kundolamka, ale kundolapka:D:D:D Jestli to myslím správně tak to funguje jednoduše... Nemá to účel přilepení auta k vozovce, ale ženský k autu:D:D No ve většině případů na to chytíš ženský bez vkusu, ale některý lidi s tím počítaj. Tupá hmota, co zvlhne, když vidí pomalovaný auto, který dělá kravál. No jinak, kdyby někdo opravdu vyrobil repliku T16 s tou aerodynamickou šíleností, tak ho upozorňuju, že bude jezdit za dvounásobek toho co jezdí a poloviční rychlostí. Na to totiž musí bejt v tom autě motor a taky peněženka.
-
YEAH --2---2-1-1-1-1-6-6-55555------------------------------------------------------------------2-2-2-3-3-0-a-b-b--------------------------------------------------------------a---2-2-7-7-6-5-0-0-0-0-0---a--------------------------------------------------------
-
No tohle tělo bylo taky pěkně ohavný a dole dokonce znetvořený, nebo co.
-
honicka s tim bmw se me taky nelibi. preci jen, zbesile auto je o dost vetsi hrozba nez zbesila motorka. Ghostriderovi kousky se me libi, prestoze je me jasne, ze ostatni ucastniky provozu muze trochu desit. Co to má bejt za logiku, vždy? tam mašina má přes 300kilo, pokybuje se chvílema třístovkou a rozhodně, pokud má rychle zastavit, bude s tím mít větší problém, naž auto. že je o něco užší mnoho neznamená. Jestě ke všemu je hůř vidět a pokud z toho frajer sletí, tak letí dál a už se nedá ovlivnit. Taky kam se vejde auto, můžeš ještě počítat s tím, že se to tam někdo pokusí nacpat, ale hlídat každou škvíru, kam se v ideálním případě vejde motorka, jestli se tam náhodou nechystá někdo procpat NEJDE. Může mít natrénováno co che, když nemaj natrénováno všichni ostatní, co je na té silnici míjí, tak se může stát cokoli. Přál bych mu, co se stalo mě v autě blbečkovi. Kus gumy z náklaďáku, viděli bychom jak má natrénováno, když mu vletí pod kola, nebo do úsměvu. On je mimo jiné trochu rozdíl v tom, když někdo jede na dálnici o 80 víc, než ostaní, nebo o 180 víc, než ostatní. Není to v tom, co on zvládá, nebo nezvládá. Já to z 200 na 100 dobrzdim na poměrně malé vzdálenosti na to, abych s tím mohl ještě něco dělat. Tohle je magořina a zastávat se ho jen proto, že taky jezdim na motorce a vim, co se s ní dá dělat na letišti, není známka zasvědcení, ale známka toho, že to má někdo v palici rozdaný na licho.
-
Vždy? voni to nakonec taky neustojej.
-
co to má bejt, vždy? je to horší, než ty fotky z nehod
-
Statisticky nejvíc nehod se přihodí v domáctnosti.
-
Já když jedu v kuse přes 180 tak se motor podchladí
-
1... když jedeš asi nad 30.. tak ty sahary nemaj vůbec vliv na chlazení motoru. 2....Dál.. existují různá těsnění pod hlavu a přál bych si věřit, že máš to správné. 3....Existuje taková tenká přepadová hadička na odvzdušnění a ta nesmí bejt zarostlá. Odvzdušňuje se to několikrát a veice jednoduše jedním šroubem. 4...jednoduše zkusíš jestli je horkej chladič a jestli po celém povrchu No a nakonec tě trochu potěšim... může bejt a to často taky je.. popraskaná hlava mezi ventilama. Jak se do toho sahne, tak se to teprve může projevit. Řada motorů tam má vlasové prsklinky a nic se neděje. dokud tam nějaký jantar nenaleje aditivum do nafty, nebo super olej co tam nepatří.