Přejít na obsah

vector

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    2 533
  • Registrace

Vše od uživatele vector

  1. vector

    central na do P306 r.v95

    No jetli máš IR. tak je snímač pod tím černým krytem u osvětlení kabiny. Zkus jestli to chodí alespoň na hodně malou vzdálenost. Auto máš nově koupené ? Některý chytráci ci daj na okna folie a pak brečej, že to nejde víš. Tohle potom řeší jinej druh dálkového ovládání.
    • 18
  2. vector

    Rychle blikající blinkr

    První bych zkusil vyndat zadní světla, rozebrat je a podívat se, jestli jsou OK. Jestli do nich neteče a co ten hlavní konektor. Jinak mohou být někde přidřené dráty. El schema stahneš na klubu
    • 9
  3. vector

    Tuning trabantu

    Tak tohle jsem už hooodně dlouho neviděl. :oS tím jet po silnici je jak dráždit hada bosou nohou. Ale ten motor je perfektní tajná zbraň pod kapotou, u tohohle auta by to nikdo nečekal:super:super:super No moc tajná není Hele to 3D studio je asi nejvíc vidět, ta těch kamínkách vlevo a na té pneumatice u levého předního kola.
    • 32
  4. vector

    Ze by voda v oleji .....?

    Tak pokud v tom nemáš bílej bordel, nebo i na měrce nevidíš bílo, tak to může být jen zkondenzovaná voda. Jestli je to pár kapek, otři to a neřeš. časem to jen zkontroluj.
    • 8
  5. vector

    Tuning trabantu

    Mě se nezdá ten tahokov vepředu, šlo by to hodně vylepšit. Motor asi menší zrůdnost, ale jinak dobrej nápad. Celkové provedení vypadá úžasně. Málokdy sem viděl tak masivně provedenou změnu auta, aby vypadala tak dobře a jednotně.
    • 32
  6. Jo já to chápu, taky mám zkušenosti ze servidsů vesměs takové, že o tom vědi prd akorát jsou chytrý a drahý. Po setkání stakovým přístupem je jen jedno řešení.. Jiný servis. Bohužel, pokud nemáte doporučení na někoho opravdu dobrého, nezbývá, než zkoušet a zkoušet. Neboj sám sem bez auta ztracenej.
    • 25
  7. vector

    Nějaký dobrý rady - autokosmetika

    Stříbrná se přeci k černé hodí ?
    • 42
  8. vector

    406-zadok auta na ceste?

    Tak jestli jsou tam původní tlumiče, spojil bych to s váměnou tlumičů a kompletní kontrolou zadní nápravy. Spojovací tyčky atd. Pružiny stojí cca 2000korun a tlumiče tak 3000 víc by to stát nemělo.. zbytek po pár stovkách. Předpokádám, že u nich bude drahá především práce, protože iv GB se dají tyhle věci sehnat velice levně. Neco dokonce levněji, než u nás.
    • 19
  9. vector

    Co takhle nitro do auta?

    No po tom všem co sem tu slyšel mi vstávaj vlasy na hlavě a kdo mě zná ví, že je to dost nepravděpodobný. Takže NOS do auta je zajímavá věc, ALE. 1.. nedává se kyslík, protože by se a) zničil motor a to přes upálení ventilů po propálení pístu atd.. b) kyslík je ve styku s mastnotou silně výbušný. Foukněte si ho do sání, jestli chcete, ale někde hodně daleko odemě. Tyhle nápady sem měl, když sem si hrál na písku se sklápěčkou a tahal holky za copy. 2... používá se injektor a jeho velikost záleží na obsahu motoru a MAX otáčkách. 3... Váha vzduchu snímá jen teplotu a průtok vzduchu, nedokáže změřit bohatost kyslíku, takže pohádky typu \"půstim to tam a jednotka přidá palivo, jsou jak od Boženy Němcové\" 4... Skutečně klesá teplota nasávaného vzduchu a to dost radikálně, ale většinou, když je citlivá váha vzduchu, vstřikuje se raději za ní. Vzduch při nižší telotě lépe prohořívá a vejde se ho do válců víc, proto jednotka potřebuje údaj o teplotě, aby přestavila vstřikovací mapu. 5... tento systém umožňuje krátkodobě (cca několik vteřin) zvýšit výkon motoru. No a tady se =udaje značně rozcházejí a záleží na konstrukci motoru, na tom jestli má , nebo nemá turbodmychadlo a na řadě dalších věcí. Někdo tvrdí, že až o 60 procent. Zvyšuje se jak tepelné, tak mechanické namáhání motoru nad mez, kterou výrobce kdy předpokládal a vzhledem ke specifické reakci nasávané směsi, je nutné tento systém využívat způsobem, který popíšu dál. 1... Vstřikuje se zásadně při zátěži motoru, nejlépe JEN v režimu plný plyn. 2....V jednotce je vstřikovací mapa, která říká kolik má jít paliva v tomto režimu. 3...Další možnost je mechanická vazba a přepínač, nebo jednúčelový powerBOX. 4... používá se jen po určitou dobu 5.... Vypočítá se MAX množství, paliva, které může projít vstřikem, nebo karburací a nesmí se překročit množství dodaného \"NOS\", aby nebyla příliš chudá směs. 5.... Proč vás to sakra zajímá ? Pokud sem na něco zapoměl, nebo se pletu, dejte mi vědět, rád si poslechnu, jak to je. Já ti nevím, ale jseš si jistý, že kyslík je výbušný? Proč se ventil na ksylík nemaže ? Běž to zkusit. Navíc v čistém kyslíku shoří skoro všechno. Výboch je jen velmi rychlé hoření. Směs čistého kyslíku a téměř čehokoli jemě rozptýleného, třeba i prachu, stačí, když to trochu hoří a je to pecka jako ... [upravil dne 4.3.06 vector] Chápu, že je to asi slovíčkaření, ale to přeci pak hoří ta látka. Jinak v souhlas, že v čistém kyslíku je hoření o něčem jiném.. No, takže hoří i věci, co by normálně nehořeli a věci co nermálne hoří hodně mají tendenci vybuchovat. No a pak je tu ještě chemická reakce některých látek s kyslíkem a to bývá také veliká sranda.
    • 31
  10. vector

    Sloup vs. Ferrari Enzo

    To je tzv. bezmotorová verze Enza. Jinak věčná škoda. To je Enzo udělaný pro Flinstounovi Ten blb si to mohl rovnou koupit takhle a ušetřil by nervy, čas i peníze no ne ?
    • 16
  11. 50km s klepajícím HDi, někam, kde ani nemůžou proměřit vstřiky ?? Že jen zaslepením EGR něco poznáš a pak to jako půjdou projet? Sorry, ale tohle je opravdu dost mimo. Pokud by to jen trochu šlo, nikdy bych to autu neudělal. Na co chtěj za jízdy přijít, když motor klepe? To jako poslouchaj a pak řeknou. NOJO fakt to klepe? Nebo co to má být za diagnostiku? Nebo maj pocit, že tam najednou vyskočí nějaká hodnota na diag ? Neco, co se tam nezjevilo, když si s tím normálně jezdil? Prostě tomuhle přístupu nerozumim a asi nikdy rozumět nebudu.
    • 25
  12. vector

    Dimma

    http://www.mk-racing.cz/kat-dimma.htm http://www.dimmasales.co.uk/ http://www.dimmadesign.com/en/liens.html http://www.peugeot-club.cz/main.php?co=club/info.php&ktere=365&PHPSESSID=4c64e207cb63e5f8f674dc293062ae3d Tohle je největší mazec co sem zatím viděl.
  13. Jako maškarní osob nebo aut? jee ty jsi tam snad vubec nebyl, dyk tam o tom Netopyrka s Akou mluvily a planovaly to snad celej vecer a hucely tam snad do vsech jaky to bude super. No samozrejme maskarni, jako ze se za neco prevleces, aut se to netykalo, ale myslim ze vyrknout to nahlas pred tema dvema Lvicema, tak by tu myslenku urcite rozvinuly Nutno podotknout ze jsem se nikdy zadneho maskarniho nezucastnil a tuto tradici nehodlam porusit :D takze sice asi budu kazit zabavu, ale sorry, tohle :myslim:aut:D [upravil dne 3/3/06 Ferry] tak jestli půjde Johny za vílu, tak je to zážitek na celej život. Mašinka prej jde za neviditelného muže. Vyfouk mi mojí masku syčák. Myslim, že za tu srandu to fakt stojí.
  14. vector

    fotky vozítek čestných členů

    Mám návrh , co říkat neřádným členům pracovně \"neřádi\" ?
    • 22
  15. vector

    trochu srandy...

    No tak ta je pěkná!!!!!!!!!! Nevíš kde bydlí ta motorka?:D Motorka ne, Ta holka Že bych se u ní zastavil na kafe Motorka by nebyla špatná, ale byla by mi k ničemu když nemám řidičák [upravil dne 3.3.06 Petr 406 red] Mě by byla zase k ničemu ta koza. Kvůli mašině bych si i udělal papíry, ale pro ní bych se ani nezvednou ze židle. Tak ty bereš kozu a já motorku..
    • 20
  16. vector

    Rozvody 406 Coupe 3.0 V6 24V

    http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?kod=VKM23900 http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?kod=VKM23901 http://www.mjauto.cz/motor.htm Nechceš se raději domluvit ze servisem co to bude dělat ?
    • 14
  17. vector

    instalace ABS

    no teď si mě rozesmál. 1) asi si pořádně nečetl, co sem ti psal. 2) nechtěj ani vědět, jak já používám brzdy. Koukám, že si asi nebyl na žádném srazu. 406 není na závodění stavěná. ABS se dá nastavit a výrobce to dělá, otázka je jak a jakou verzi ABS máš k disposici. Když chceš závodit, zkus odpovídající auto.
    • 27
  18. Jasně, je to tam no houby, všechno zaslep a pojede to jak sviň a skoro zadarmo. Tak jestli to chceš řešit tímhle způsobem a navštěvuješ super servisy, tak se raději na nic neptej.
    • 25
  19. vector

    Co takhle nitro do auta?

    No po tom všem co sem tu slyšel mi vstávaj vlasy na hlavě a kdo mě zná ví, že je to dost nepravděpodobný. Takže NOS do auta je zajímavá věc, ALE. 1.. nedává se kyslík, protože by se a) zničil motor a to přes upálení ventilů po propálení pístu atd.. b) kyslík je ve styku s mastnotou silně výbušný. Foukněte si ho do sání, jestli chcete, ale někde hodně daleko odemě. Tyhle nápady sem měl, když sem si hrál na písku se sklápěčkou a tahal holky za copy. 2... používá se injektor a jeho velikost záleží na obsahu motoru a MAX otáčkách. 3... Váha vzduchu snímá jen teplotu a průtok vzduchu, nedokáže změřit bohatost kyslíku, takže pohádky typu \"půstim to tam a jednotka přidá palivo, jsou jak od Boženy Němcové\" 4... Skutečně klesá teplota nasávaného vzduchu a to dost radikálně, ale většinou, když je citlivá váha vzduchu, vstřikuje se raději za ní. Vzduch při nižší telotě lépe prohořívá a vejde se ho do válců víc, proto jednotka potřebuje údaj o teplotě, aby přestavila vstřikovací mapu. 5... tento systém umožňuje krátkodobě (cca několik vteřin) zvýšit výkon motoru. No a tady se =udaje značně rozcházejí a záleží na konstrukci motoru, na tom jestli má , nebo nemá turbodmychadlo a na řadě dalších věcí. Někdo tvrdí, že až o 60 procent. Zvyšuje se jak tepelné, tak mechanické namáhání motoru nad mez, kterou výrobce kdy předpokládal a vzhledem ke specifické reakci nasávané směsi, je nutné tento systém využívat způsobem, který popíšu dál. 1... Vstřikuje se zásadně při zátěži motoru, nejlépe JEN v režimu plný plyn. 2....V jednotce je vstřikovací mapa, která říká kolik má jít paliva v tomto režimu. 3...Další možnost je mechanická vazba a přepínač, nebo jednúčelový powerBOX. 4... používá se jen po určitou dobu 5.... Vypočítá se MAX množství, paliva, které může projít vstřikem, nebo karburací a nesmí se překročit množství dodaného \"NOS\", aby nebyla příliš chudá směs. 5.... Proč vás to sakra zajímá ? Pokud sem na něco zapoměl, nebo se pletu, dejte mi vědět, rád si poslechnu, jak to je. Já ti nevím, ale jseš si jistý, že kyslík je výbušný? Proč se ventil na ksylík nemaže ? Běž to zkusit. Navíc v čistém kyslíku shoří skoro všechno. Výboch je jen velmi rychlé hoření. Směs čistého kyslíku a téměř čehokoli jemě rozptýleného, třeba i prachu, stačí, když to trochu hoří a je to pecka jako ... [upravil dne 4.3.06 vector]
    • 31
  20. vector

    Co říkáte na tohle švihadlo?

    Jedna 1000 na hodinu, když neni špatná a do auta se ti vejdou akorát.
    • 21
  21. vector

    Pozor - mail citibank

    Je moc krásnej.. škoda, že není pořádně česky a dobře, že se tak hezky maže.
    • 11
  22. vector

    ABS

    Snímač, nebo kabel, nebo jednotka. Neni to žádná alchymie, ale, když budeš stát na dvoře a budeš se na to dívat, tak nic nevymyslíš. Servíce....
  23. vector

    instalace ABS

    Ty asi nevíš, co je to fysika viď ? Nemá smysl ti vysvětlovat co je mechanika. A už vůbec nemá smysl ti vysvětlovat jak a proč funguje ABS. dělej si už s tou brzdou co chceš, třeba po ní tancuj.
    • 27
  24. vector

    Co říkáte na tohle švihadlo?

    Tři šlapky ??? Víš co to stojí na hodinu ? Ale vážně. Máš dvě šlapky a to prostřední je brzda. Tím se zpomaluje. Já to moc nepoužívám a uvažuju, že to nechám vymontovat.
    • 21
  25. vector

    LG.Philips končí ? ? ? že by

    A SONY taky
    • 22
×
×
  • Vytvořit...