Přejít na obsah

MrValicekNR

Uživatel
  • Počet příspěvků

    146
  • Registrace

Vše od uživatele MrValicekNR

  1. zdravím shánam nahradny diel na uchitenie laniek s riadacej paky ale nwm ho nikde zohnat okrem s peugeotu kde je za 75eur a sa mi to zda vela za kusok plastu.... Jedna sa o diel nachadzajuci sa na prevodovke a ma oznacenie v serviceboxe 2437 79, da sa nejako zistit v akych autach sa ten diel nachadza ? som zistil ze citroene c4 2.0i ale urcite este aj dalsich neviem ho nikde zohnat :/
  2. Rozvody som menil cca 3 mesiace dozadu
    • 9
  3. Rozvody som menil cca 3mesiace dozadu
    • 9
  4. Ja mám síce 2.0i benzín ale Almanil má asi pravdu... za tepla... lepsie povedane za vlazneho motora niesu starty 100%... Avtomechanik u ktoreho som bol na diag mi povedal že asi budem mat posunuty magneticky kruzok na vacke ze to nemam riesit ze treba rozobrat motor rozvody atd... Čo si o tom myslíte ?
    • 9
  5. Viac mi tu spravu palubny pc nevypisal takze zatial neriesim. Dakujem za odpovede
    • 7
  6. MrValicekNR

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Aky tam mas splynovač ? Spotreba na plyne na dialnici ?
  7. Pri problemoch s ABS a ESP som bol s autom na diagnostike a diagnostika ukazala chybu snimac otacak praveho zadneho kolesa co je problem s abs a esp... Ale znepokojnost mi roby ze vypisalo: obvod snimace polohy vackoveho hridele rozsah provoznich hodnot Čo stím ???? Mám sa obávať ?
    • 9
  8. Dnes rano mi palubni pc v mojej peugeot 307 vyhodil hlasku: remote control battery low Čo to znamená ?
    • 7
  9. MrValicekNR

    mokrá sviečka

    Nie nenehal Ale spravilo mi to už 2x ked vonku pršalo :/ predtim cca 2ma mesiacmi
    • 6
  10. Zdravím... auto mi začlo íst na 3 valce po odmontovaný sviečok som zistil ze sviečka na 4 valci je cierna a mokrá a zaoxidovanna od vody... skadial sa tam može dostavať voda ? Jedná sa o 4 valec ( 1 s lava )
    • 6
  11. Po prejdeny po nerovnostiach sa mi rosvieta kontrolky abs esp sprevadzajucou spravou ze nefunguje... po opetovnom vypnuti a nastartovany chyba zmizne... uz mi to tak spravilo 7x za mesia... Diag univerzalny u kamarata ukazal chybny snimac prave zadne koleso... kde sa nachadza ? Dokazem ho vymenit aj sam ? Cena ?
  12. Zapojenie je originalne... sedacky v aute boli od vyroby
  13. Konecne sa mi podarilo spravit vyhrievane sedacky problem bol ze v motorovom prostore chybala maxi poistka... Teraz ma trapy vsak ze sa mi zda ze vodicova sedacka sedák az moc vyhrieva ze mam pocit že až pály... je to tak normalne ? Nikdy som nemal vyhrievanne sedacky
  14. MrValicekNR

    Automatické zamykání

    Ja to tak mam... ze ked odomknem auto a nenastupim do neho tak sa mi zamkne... mam to tak od kúpy
    • 9
  15. Praveze po nastartovani na pinu č.3 nemam žiadne napetie... včom by mohol byť problem ?
  16. V Kabelazi k sedacke na na tom fialovom najhrubsom kabli nenameram napetie po nastartovani... ma tam byt napetie po nastartovaní ? Na hnedom a modro bielom napetie po nastartovani je
    • 11
  17. To som žial nemeral... zajtra zmerám...
    • 11
  18. Decky premeranne... su ok na obidvoch sedackach... rele je ok vyskusane v inej p307... a pojisky som vsetky premeral a su OK tak uz nwm... podla schemi je to napojene aj na BSI uz ma napada ci to nieje vypate cez diag
    • 11
  19. VF33ARFNC83084638
    • 11
  20. Dnes som bol v Peogeote v NR kde mi schemu zdarma vytlacili Popravde snej neviem nič noveho :/ Premeral som sedacku a vyhrievane sa zda oK ale na hlavnom kabli co je najhrubsi drot Fialovi nieje ziadne napetie ani po nastartovany domnievam sa ze prave tam ma byt napetie na vyhrievanie sedacek... vie mi to niekdo potvrdit kdo ma vyhrievanne sedacky ?
    • 11
  21. MrValicekNR

    LPG pro 2,0 16V RFN

    Ja mam takties auto prerobenne na plyn Prins a som spokojny auto ide vikonne tak isto ako na benzin
    • 9
  22. Cawte... od kúpi auta mi nefunguje vyhrievanie sedadiel a tychto rannich teplotach by sa mi docela hodilo aby fungovalo... viete mi niekto poslat el schemu vyhrievania ?? Po nastartovani podsvietenie tlacitok na sedackach svieta, tak el prud v sedacke je... ale po stlaceny tlacitka relatko necvakne a nic sa nestane... relatko som skusal vymenit a bez zmeni... dalej chcem vediet ci je tam nieco inne zapojenne alebo spirala je v cudu na obidvoch sedadlach... by som to chcel zmerat ale pod sedackou je akosi vela kablou aj ked airbag nepocitam... neviem naco su a kde co merat. DAKUJEM
    • 11
  23. Zdravim auto mi slo na 3 valce servise mi zistili ze som mal utopenu sviecku ze bola cela cierna... ako to je moznne ?
  24. takze... v servise mi povedali ze mi nespaluje 4 valec... kedze mam auto na plyn tak benzinova triska vypada s uvahi kedze to robi aj pri plyne... takze ostala indukcna cievka... objednal som cievku cez internet a dnes mi ju tam namontovali a vymazali vsetky chyby a motor stale nejde dobre ako keby stale na 3 valce a teraz vypisuje poloha vačkoveho hriadela... takze cievka bola dobra... co to moze byt ?? [upravil dne 9/9/14 20:16 od MrValicekNR]
    • 14
  25. MrValicekNR

    konektor diagnostiky

    Stredovom panely ?
×
×
  • Vytvořit...