Přejít na obsah

Rikic339

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 377
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    8

Vše od uživatele Rikic339

  1. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Ještě jen taková vsuvka, minulý víkend jsem si vzal na testování nový Hyundai Kona Za což mě teď moje coupé asi trestá Nebudu tu psát žádné rozsáhlé závěry jaký to auto je, každej jsme jinej a každýmu sedí něco jiného.. Pro mě to bylo docela zajímavé auto, hodně zajímavý design, příjemné jízdní vlastnosti, pohodlný a uživatelsky přívětivý interiér.. Hodně bohatá výbava, asistent jízdy v pruhů, hlídání mrtvého úhlu, asistent rozjezdu do kopce, asistent jízdy z kopce, park. senzory vpředu a vzadu i s kamerou, 3 stupňové vyhřívání předních sedadel, výhřev volantu (to jsem si zamiloval snad nejvíc), rádio se 7" dotykovou obrazovkou, bluetooth, carplay, polokožené sedačky, atd... Pokud vím tak se ta výbava jmenuje "Best of Kona" Jen byla škoda že dávali jen litrový tříválec o výkonu 88kw (120 koní), ale s váhou cca 1,3 tuny to překvapivě vůbec nebylo znát, to až na horách do prudčího kopce a plně osazeném autu to bylo znát Dali jsme si výlet na Stezku korunami stromů Krkonoše, pěkné místo - ikdyž bych od toho čekal víc Rozhodně neplánuji utéct od Peugeota, ale pro představu a na vyzkoušení to bylo super
  2. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Ulice už zablokovaná byla, já stál v tý koloně takže nijak víc už jsem to nezablokoval Ale věř že jsem se do příjezdu odtahovky schovával v autě aby na mě ty lidi nekoukali... A bohužel přesnou hadici nevím :/ Napsal jsem jen to co mi zavolali
  3. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Závada zjištěna, prasklá hadice mezi blokem motoru a topením hadice dnes servisem objednána, v úterý by měla přijít.. Jen je tam prej blbej přístup, takže se bude muset odstrojit vršek motoru či co.. Jestli vše půjde jak má, ve středu bych možná měl mít auto k vyzvednutí
  4. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Tak jsem byl včera večer nucen auto odvézt na odtahovce do servisu.. Stál jsem v koloně u křižovatku U Bulhara když mi najednou začala jít pára zpod kapoty.. Ihned jsem vypnul motor a šel to zkontrolovat (v první chvíli ve mě hrklo aby auto nehořelo), při pohledu do motoru nebylo vidět nic zvláštního, ale při pohledu zespodu bylo vidět jak z auta teče voda.. Přiznávám že jsem nesledoval nonstop teplotu vody, vždy jsem na to jen mrknul jestli je vše ok a jinak sledoval spíš provoz kolem sebe, ale žádná hláška o přehřátí a podobně se neobjevila, jen jsem popojížděl v koloně, motor nijak neškubal, zkrátka nic nenasvědčovalo problému.. Přesnou příčinu zatím netuším, jelikož kvůli dopravě jsme se do servisu dostali až kolem 8 večer.. Dneska se snad dozvím víc a budu se modlit aby to nebylo třeba těsnění pod hlavou nebo co já vím..
  5. Nepatrný rozdíl, přitom je to to samé
  6. Sorry za ale když kupuju žárovky tak jedině na escape6.. zmiňované "Osram Night Breaker Unlimited H7" které dvě stojí v Kelly 550 kč - po slevě - jsou zde za 489 kč (samozřejmě mluvím o balení 2ks).. Už mám odzkoušeno že jsou zde zdaleka nejlevnější, beru tam pro otce Cool blue H1 za 199 korun, skoro bezkonkurenční cena.. Jednou jsem tam dokonce řešil reklamaci když žárovka praskla po dvou měsících a vyměnili mi to Tak jen takové doporučení k žárovkám.. Snad mě za to nesežerete
  7. Rikic339

    virtual tuning

    No to neboj, ta půjde brzo Fakt tak rychle? to je super Chápu, ten čas..
  8. Rikic339

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Skoro bych řekl že by to líp vypadalo obráceně
  9. Rikic339

    virtual tuning

    Ale ale, neříkej dvakrát nebo mě tam brzo máš Ikdyž to bych tě spíš zneužil na lak střechy, jak jsem na to (ještě nezkušeně) použil čínskou fólii tak se v těch mrazech udělala prasklina přes celou střechu
  10. Rikic339

    virtual tuning

    To by taky šlo, hlavní je dodržet aby víc jak 50% auta zůstalo stříbrný, ať člověk nemusí řešit změnu v techničáku Do toho polepu nejspíš nepůjdu, uvidím.. Byla to jen taková myšlenka
  11. Rikic339

    306GTi-6 by Béďa

    Tak to je pecka!!! Vypadá to dokonale, těším se až nahodíš fotku na autě MilanF1 je moc šikovnej, všechna čest :))
  12. Rikic339

    virtual tuning

    @MilanF1 Samozřejmě že na lakování nic nemá S folií je jediná výhoda že to kdykoli snadno vrátíš do původního stavu A plní to zároveň i takovou ochranou funkci laku Jinak když se podíváš na ceny celopolepů (beru kvalitní firmy) tak to vychází v podstatě na stejnou cenu jako celolak
  13. Rikic339

    virtual tuning

    Taky mě to napadlo ale nebyl jsem schopnej to udělat tak aby ta černá vypadala nějak věrně Vzhledem k tý černý střeše by to bylo i logický.. Asi si počkám až budou nějaký větší zbytky obyč černý lesklý folie a jen tak to zkusim Každopádně ty kole mě teď hodně nahlodali, říkal jsem si že asi nebudou nic moc ale když to tady vidím.. Přijde mi že k tomu padnou fakt dobře Ještě mě napadlo nakombinovat to s modrou, odstín přibližně jako je origo modrá která se na coupé dávala
  14. Rikic339

    virtual tuning

    Tak jsem měl dlouhý večer a trochu se nudil nevím jestli se to dá přímo nazvat za virtuální tuning, ale mírná úprava to je.. S kamarádem hodně blbneme s foliema jelikož máme dobrý přístup ke kvalitním značkám.. Už jsme i uvažovali o celopolepu (spíš na jeho autě), ale je to trochu velký sousto a my se potřebujem naučit na něčem menším Dokopal jsem se tedy k takovýmu pokusu ve stylu nové 308 gti A taky si pohrávám se změnou kol za 18" z RCZ.. Lidi mě od toho sice odrazují, no zkusil jsem to aspoň takhle a mě to k tomu autu docela sedne Neříkám že nějakou tu úpravu udělám, a taky se přiznávám že to neumím a je to takhle prasárna Ale pro představu ujde
  15. Rikic339

    Registrační značky na přání

    IAM SK0RI
  16. Rikic339

    Peugeot 508 2.0 HDI, 120kW

    Tak tak, bezpečáky už dnes nemají smysl.. Jedině mít 5 různých, to by pak zloděje možná odradilo Dal bych tam všude normální a ty stříbrné krytky
  17. Rikic339

    renovace alu kol vč změny barvy

    Tak to je vážně pecka!! Nádherná barva
  18. @minimaxa Protože "upgraduje" z Titanium X na Titanim S... Jsem zvědavej jak to pak bude vypadat na autě!
  19. Rikic339

    renovace alu kol vč změny barvy

    Jako barevná kombinace vypadá dobře, ale jsou to jiný kola a to udělá hrozně moc Já osobně si zrovna ten tvůj typ kol nedokážu v téhle barvě na Mondeu představit - ale jsem zvědavej, třeba to překvapí :))
  20. Rikic339

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    No.. To zatím vypadá na lásku na první pohled
  21. Rikic339

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Tohle je super, mělo by se to dělat častěji... Pěkně ve městech a v noci! Přes den je to (konkrétně u nás v Praze v Malešicích) na pohodu, protože jsou všichni v práci.. Ale kdyby to cvičení udělali v noci, tak nedojedou nikam To se mnohdy ani já nemůžu dostat z parkoviště když brzo ráno odjíždím.. Protože s řidiči, kteří tam pravidleně parkuju na zákazech a podobně, nehne ani policie.. 3 pokuty za parkování v průběhu jednoho týdnu neudělali nic a parkují si na chodníku či ve vjezdu vesele dál
  22. Rikic339

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Hned se tu cítím líp, v mém okolí jsem totiž jaksi nejvyšší Souhlasím že je to o zvyku Přesně proto bych si to chtěl někdy půjčit a zjistit jaký to je se v tom (aspoň) víkend vozit
  23. Rikic339

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    To je ještě za dlooooooouho Já jsem z vás tady daleko nejmladší troufnu si říct Ale budíky nad volantem mi prostě nesedí, jsem z toho zmatenej.. a malej volant.. mám 190cm a jak mi často říkají - "mám ruce jak lopaty" - takže si pak připadám poněkud divně když mi volant zmizí v rukou, známý ma sportovní volant v podobných rozměrech a vůbec mi to nevyhovovalo
  24. Rikic339

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Budu si to muset někdy půjčit a projet.. jak říkám, myslím si že je to věc zvyku, sice jsem v tom párkrát seděl ale nikdy dlouhodoběji neprojel.. Člověk je zvyklej na určitý uspořádání a tady je to najednou jinak
  25. Rikic339

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Za mě moc hezké Jen tu kapotu mohli teda dotáhnout až k masce a světlům.. Ale to je detail interiér je věc vkusu a zvyku, mě osobně se líbí - až na velikost volantu a umístění budíků, pořád si na to nemůžu zvyknout
×
×
  • Vytvořit...