Je to možné,vůbec se ani nepohnou,je možné,že tam nejde proud,ale teď jsem na cestách(kamion)tak to nezjistím.Diag by to hlásil?Když jsme to měli napíchnutý,tak ten obrázek světla s šipkami nahoru a dolů nejdřív závadu hlásil,ale už si nepamatzju jakou,po výmazu chyby nic nehlásil a pak se tam objevil zas,jenže šedivý a něco jako že nebylo možné se spojit s počítačem,nebo tak nějak to bylo.O víkendu kouknu na ty inklinometry a na motorky,změřím a dám info:myslim