Já už patřím mezi matadory na silnici, blíží se mi ....sát a roční kilometrový proběh je kolem 30 000, takže mám naježděno, i když mě volant neživí. Ojezdil jsem 405, pak 406 a přešel k VW - byla to výhodná koupě. Teď byla potřeba velkého auta - rodina se rozrůstá a tak jsme brouzdali a brouzdali a vyhrála 5008. Vzhledem k tomu, že jsem neměl nikdy novku, je i nynější mazlík starší. Ale spokojenost a radost dělá - ostatně jako všechny předchozí :-) tak se Eltone budu snažit pokecávat;) A zkušeností není nikdy dost, to je svatá pravda.