Mám kolegu,který pracuje v Novém Jíčíně v Autopalu a jednou jsme se cetou na hory bavili o těch světlech. Xenony mají výkon 35W a podle nějaké normy opravdu při špinavém skle - plastu dojde k oslňování protijedoucích. Kdyby měly xenony 25W, už to není potřeba. A navíc, mi se ty xenony točí do zatáček, tak si myslím, že bych ty plasty asi neroztavil :-)O výjimkách jsme se nebavili, ale jak s ním budu, dám řeč i na to téma :-)