Přejít na obsah

RomanK

Uživatel
  • Počet příspěvků

    149
  • Registrace

Vše od uživatele RomanK

  1. RomanK

    Objem nádrže

    Já bych to nedal, jezdit do prázdna.... Mám to v genech po dědovi - když mi dával auto k 18-tinám - fiatka 600, měl "ošmírglovaný" odpor od plováku v horní polovině a mi když se rozsvítí hladové okno, tak mě neudrží ani heverem a jedu
    • 23
  2. RomanK

    5008 - reálná cena - dotaz

    Dva moji známí si teď koupili novky - jeden 308SW 1,6HDi 100k, druhý Golf7 Variant 1,2TSI. Ač jsem 7 roků jezdil i dědečkem pašíkem s max spokojeností, v tomto segmentu u mě vyhrál 308. nejen kvůli naftě :-)
  3. RomanK

    5008 - reálná cena - dotaz

    Ale až se dočkáš, to bude svezeníčko :-)
  4. A ještě velké špígle, ty jsou luxus :-)
  5. Světlo svítí dobře, jen ta zatmavená skla jsou chvilku problém... Ale obecně platí - "dopředu to umí každý, ale couvat, to už chce fištróna" :-) :-)
  6. RomanK

    JBL Hudba

    angel1 - vyměnil jsem jen repro ve dveřích, výhybky jsem neřešil a hraje to v pohodě :-) na tlumení jsem se nedostal, ale všichni kolem říkají, že po vytlumení bude zážitek ještě větší
    • 52
  7. Já už mám taky LED , svítí to moc pěkně a doufám že bude klid. dokonce jsem se hecnul a vyfotil ji, tak až budu mít chvilku, dám fotku LEDky tady
  8. wojtěch - jsem přímo z FM, ale dojel bych, není problém
  9. no jo, tak tu žijem
  10. Ale jinak v poho Lukáši :-)
  11. Co se vztekáš? Auto jsem koupil jako čtyřleté a předchozí majitel to měl tak nastavené. Diagnostiku jsem dělal tady s jedním klukem, který bydlí kousek ode mne. A nastavili jsme to tak více méně amatérsky sami. A teď se dovídám, že můžou svítit jen ty 21W. Tak jen přemýšlím "nahlas" :-) teď mi svítí vpředu 21W a 5W a vzadu světla a SPZ.
  12. No svítí i zadek - jedničky. Proto svítí obě vlákna. LED zatím nedošly, i když je čekám každým dnem. Pak hodím foto. Kdo umí přeprogramovat, aby svítily jen denní vpředu? Já zatím byl na PC jen jednou a to jsme zastavili svícení xenonů po startu a rozsvítili ty denní - taky píšu jinde... Koupil jsem LED do osvětlení SPZ - jsou kovové, čili dobře chlazené. S těmi jsem spokojen. Jo a maxipes - já mám tlapu, tak musím vždycky najít někoho, kdo mi tu žárovku vytáhne. Nechápu, proč frantíci tak šetřili na otvoru...
  13. Já to řeším taky. Vydrží max měsíc, pak se normálně rozteče ten cín na kontaktech... je to tím,že při denním svícení svítí obě vlákna a proto je tam dost tepla.... Objednal jsem z Číny "dvojvláknové LED", uvidím, co přijde, mělo by to být každým dnem. A měnit tu žárovku musí opravdu dítě základní školy, ta díra je faaakt malá....
  14. RomanK

    Kryt pro zimni obdobi

    Za litr se dá koupit něco užitečnějšího. A zlaté české ručičky umí doladit vše :-)
    • 18
  15. RomanK

    Audio vylepšení

    Elton má stopro pravdu, origo je origo. Těmi repráky zvuk vylepšíš, ale rádio nemá potřebný výkon, takže zvuk bude plnější, ale žádná diskotéka to nebude
    • 11
  16. RomanK

    Audio vylepšení

    ahoj, zatím jsem vyměnil origo repro v předních dveřích za repro JBL, píšu o tom jinde. Změna k lepšímu to je, uvidím, jestli se dám do něčeho dalšího. Zatím to není priorita
    • 11
  17. To máš Ozzy pravdu.... mi vlezli do garáže a zůstal tam akorát bordel... škodu jsem radši ani nepočítal.... Ale k těm šroubům - origo jsou opravdu naprd, teď při výměně je vyhodím... i když nedotahuju nějak ukrutně, je to o nervy je pak povolit...
    • 15
  18. RomanK

    Spotřeba 5008

    Já se taky pochlubím - mám najeto cca 30 000 a spotřeba průměr 6,1l. Podotýkám, že auto má už celkem 175 000 a já jezdím polovinu km sám a polovinu zase úplně plný - čtyři dospělí a plný kufr. Jsem spokojen.
  19. Pánové, tak zase jeden příspěvek. Mám denní světla ty dvouvláknové 5/21W. Amůžu říct, že docela problém.... svítí obě vlákna a dost často se nějaké spálí.... paltočert, žárovka za pár "šupů", ale ta výměna.... tam potřebuješ snad ručku od anorektičky... neříkám, že mám zrovna lopatu, ale do toho otvoru ji prostě nedám...co když tam dám nějakou LED? co vy na to?
  20. RomanK

    JBL Hudba

    BFG - origo repro jsou opravdu "bez magnetu", neříkám, že jedině JBL zachrání situaci, ale já se prostě zamiloval do té 206 a bylo rozhodnuto . Stejnou službu by v mém - nevytlumeném případě, udělaly i jiné modely - Gladen a jiné . Teď nakoupím špunty, které nepřežily demontáž tapecu, nějakou tu tlumící hmotu - ještě nevím, která postoupí do užšího výběru a s chutí do druhého kola! Pár fotek je na AHIFI. Eltone - bez JBL ani ránu!!!!
    • 52
  21. RomanK

    JBL Hudba

    díky Eltone , už jsem to dneska vyměnil ,využil luxusního počasí a rozebral přední dveře. Ty origo repráky jsou faaakt dost z laciného kraje, výměna - i když zatím bez vytlumení, dopadla radikálně dobře . Ještě se vrhnu na zadní, až se objeví nějaká solidní nabídka. Takže - aspoň pro moje 30let ve WERKU unavené uši, je opravdu výhodné aspoň v předu vyměnit originály za cokoliv výkonnějšího.
    • 52
  22. RomanK

    tak ho mame doma

    Ahoj Johnvice, tobě taky hodně spokojených km s mazlíkem
    • 66
  23. RomanK

    JBL Hudba

    A pánové, čím nejlépe vytlumit dveře?
    • 52
  24. RomanK

    JBL Hudba

    Eltone help!!! Koupil jsem na Aukru JBL repro dopředu. Jsou dvoupásmové, s výhybkou. Prosím, nevíš, jestli jsou výhybky v origo elektrice? nebo když sundám tapec ve dveřích, tak kabely k repru jsou už jen pro basáky? a ty výškáče v palubce mají jen kondík v sérii? dík za info
    • 52
  25. RomanK

    JBL Hudba

    Já bych se spíš bál o jištění, kontakt určo takových 20A utáhne :-)
×
×
  • Vytvořit...