BFG - origo repro jsou opravdu "bez magnetu", neříkám, že jedině JBL zachrání situaci, ale já se prostě zamiloval do té 206 a bylo rozhodnuto .
Stejnou službu by v mém - nevytlumeném případě, udělaly i jiné modely - Gladen a jiné . Teď nakoupím špunty, které nepřežily demontáž tapecu, nějakou tu tlumící hmotu - ještě nevím, která postoupí do užšího výběru a s chutí do druhého kola!
Pár fotek je na AHIFI.
Eltone - bez JBL ani ránu!!!!