Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. Edison

    Praha už volá

    Dyk se jenom vožral, pochcal a poblil...
  2. Edison

    Praha už volá

    Slezte z toho lustru, Donalde, vidím vás!!!
  3. Edison

    Praha už volá

    Limonádový Joe!
  4. To víš, že ty pohyby malování shipek poněkud degraduje...
  5. Edison

    Praha už volá

    Tak tahle je pochopitelně nezapomenutelná, žáno... I když na použití se to blbě učí.. takovýhle blábol... :-D
  6. Opravdu důležitý, pravíš? Co přehlednost? Co tam být nemusí, tak proč by to tam být mělo?
  7. Edison

    Praha už volá

    Jsem s nim mluvil jenom po telefoně, a tak, že sem nevim, mě to nevadilo, stejně bych musel dát do toho... A von na to: žádná sláva to neni...
  8. Zase prodaný fáro... :-DDDDDD Aspoň, že je jen jedno... ;-))) [upravil dne 28.1.2012 22:09 od Edison]
  9. Edison

    Praha už volá

    Tak film je v poho... Ale co na tý vohradě bylo... :-///
  10. Edison

    Praha už volá

    Správně... To si musím zapamatovat.. pro nějakou příležitost... :-)
  11. Edison

    Praha už volá

    Peto... To je slabý odvárek na to, co člověku v některých situacích vyplave v hlavě na povrch... ;-)
  12. Edison

    Praha už volá

    No né.. Jako servisák, když nám někdo udělá něco novýho, SW, nebo tak.. tak se dycky ptám, než to v terénu aplikuju \"jak to chodí\". Nebo naopak, když to aplikuju a projektant, nebo někdo jiný se ptá, jak to chodí...tak je jasný, co dostane za odpověď... Ale jednou jsem dostal jednoho programátora... Jsem potřeboval vysvětlit něco v softu, tak po čtvrthodinové přednášce jsem moudře pokýval hlavou a povidám: \"My mu nerozumíme, ale my mu věříme\". Doktor zaraženej, vykulený voči... Jindy zase na něj voláme \"Doktore Housi!\" A spousty jiných trefných... Na poradě jsem na otázku, Jak to chodí bezeslova z telefonu nahlas pustil: \"Je to ňáký rozbitý\"...
  13. Edison

    Praha už volá

    Jako technik miluju hlášku: \"Tak jak to chodí?\"... atd... A do telefou: \"Vrátnice? Tady nádraží...\" [upravil dne 28.1.2012 21:41 od Edison]
  14. Já v tom zmatek teda vidím. Když jsem byl zvědavej, studoval jsem to dvakrát dýl, než vlastní příspěvek. Jak je psáno jine: Proč tam mít auto, který nemám? Proř tam je co kdo o autě říkal? Ještě bych pochopil ponechat jako samostatný řádek \"když to klepe, tak to jede\". Ale rahle replika dlouhá na několik řádků?
  15. Peta: Kapku jsi přestřelil. Pravidla mě říkají, jak se budou chovat ostatní vůči mě. Pak taky to, abychom používali na věci \"stejný metr\". Bez pravidel to není demokracie, ale anarchie. Ale to je bordel. Buzerací já nazývám nesmyslné demagogické vyžadování nerelevantních pravidel. [upravil dne 28.1.2012 21:08 od Edison]
  16. Edison

    Praha už volá

    Jinak dobrý jsou z S čerty nejsou žerty: Uhni, bachore... a mnoho dalších. Nebo ze Švejka: Já jsem nevinej!
  17. Edison

    Praha už volá

    Na SMS mám zase jednu z divadla: \"Ty we, to se nedá číst, z toho by ses posal...\"
  18. Edison

    Praha už volá

    Heleme, jak dobře si tu písničku Radek pamatuje... :-D Že Tys jí zpíval každý ráno na Václaváku?? :-DDD
  19. Edison

    (ne)Dobijanie

    Mno.. při zátěži bude nižší napětí. Na osciloskopu pak že by chyběla jedna půlvlna, byla by jakoby vynechaná. Pod zátěží se to projeví víc.
  20. Edison

    Kam to míříme?

    BV406? Dyk píšem, že víme o lepších tématech, že jo, Šaldo... ;-) Na ty hůře přizpůsobivé tu mám jiný nástroje. A myslím, že Šalda (a další) taky... ;-))
  21. Edison

    Elektrocentrála 42V

    Já vím, že jsi nedával nic, to byla reakce na punkace, který si nás popletl Chci vidět, jak na rybách zakopává centrálu u rybníka. To ji brzy vytopí No to by právě byl ten supr skvělej fór, ne? Ty 300 - 600 W nejsou tak velký.. Jedno kopnutí do trávníku, pak díru zase hezky zahrabat... Jen nevím, co by na to ekologové (kvůli ev. únikům kapalin).
  22. Edison

    Elektrocentrála 42V

    Ale tu velkou hlučnost má právě ta z Aukra Chtěl jsem na to upozornit, aby mě později mathas neukamenoval. Sám mám u domku centrálu 3x400V 6.5kW, kterou živím celou domácnost (nemůsíme se nijak omezovat) a když ji nastartuji, tak sousedi se dozví, že nejde proud A je to taky nějaký Einhell, hlučnost z hlavy nevím... Doplnit automatický start... :-) A ohlučnit kobku pro EC by se taky dalo. Jinak asi pěkný kousek. My jsme 6kW měli na vojně v autech s KV RDS.
  23. Edison

    (ne)Dobijanie

    Bylo by dobrý se na to kouknout osciloskopem hned u altiku. Načatou diodu bys poznal. Ale jak píš Koblih, taky bych to viděl na ten řemen. To bys poznal i pouhým V-metrem.
×
×
  • Vytvořit...