No né.. Jako servisák, když nám někdo udělá něco novýho, SW, nebo tak.. tak se dycky ptám, než to v terénu aplikuju \"jak to chodí\". Nebo naopak, když to aplikuju a projektant, nebo někdo jiný se ptá, jak to chodí...tak je jasný, co dostane za odpověď...
Ale jednou jsem dostal jednoho programátora... Jsem potřeboval vysvětlit něco v softu, tak po čtvrthodinové přednášce jsem moudře pokýval hlavou a povidám: \"My mu nerozumíme, ale my mu věříme\". Doktor zaraženej, vykulený voči... Jindy zase na něj voláme \"Doktore Housi!\" A spousty jiných trefných... Na poradě jsem na otázku, Jak to chodí bezeslova z telefonu nahlas pustil: \"Je to ňáký rozbitý\"...