Ahoj, vítej.
1. Tachometr = ukazatel rychlosti, to druhé je počítadlo kilometrů.
2. Toto je dobrovolné veřejné fórum. Když položíš dotaz, nemůžeš počítat, že Ti někdo odpoví do nějaké doby.. Je to tak, že až někdo bude vědět, možná odpoví. Zpravidla je tu dost znalých a ochotných lidí, ale nikdo neví vše a nikdo tu nesedí a nečeká na vyřízení jakéhokoli dotazu. Doporučuji.. dočkej času, jako... :-) Ale to znáš. .-)
3. Pokud nejsi spokojen s prací servisu, tak jejich práci reklamuj. Včetně toho, jestli vyměnili něco, co zřejmě fungovalo. Ona je to poměrně běžná praxe servisů a pokud si to zákazník nechá líbit...