Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. A máme tu další.. Spíše.. jednu z verzí... ovšem.. ofiko: http://www.tvspoty.cz/t-mobile-skokani-zrychleny-internet/ Jsem se u toho málem počural... [upravil dne 15.12.2012 21:47 od Edison]
  2. Koukám na tu značku.. a nějak nevím: \"pozor...\" ale na co vlastně? ;-)
  3. Chybí tam počítadlo...
    • 28
  4. Edison

    zapojenie prednych hmloviek

    Peugeot 306XTDT z roku 1995 diesel
  5. Edison

    Výběr startovacích kabelů

    Si udělám něco ze 120... :-D Kurnik.. by bylo zajímavý spočítat oubytky... ;-)
    • 63
  6. Edison

    Výběr startovacích kabelů

    Koblihu... nechci toooo... ale ve mě nevzbuzuje důvěru vůbec nic z toho co tam je.. Kdo ví, kde si ty parametry vycucali... Nakonec nejefektivnější je si je udělat, bo budu vědět, z čeho jsem to zrobil... :-) Zase já bych když už, tak ty 500A. Budou mít zřejmě nevětší průřez.. a udaný je vnější průměr. [upravil dne 9.12.2012 21:47 od Edison]
    • 63
  7. Edison

    Výběr startovacích kabelů

    Hlavně změň obchod. Udávat průměr vodičů v kvadrátu je fakt úchylárna. pak bych se zarazil u toho, že na 250 A píšou 25mm^2 a na 500A 14mm^2 (což je mimochodem nesmyslný průřez). Prodejce, který nabízí bludy je fakt pochybný. Dělá to na mě dojem, že si pletou pojmy s dojmy, konkrétně průřez vodiče a vnější průměr.
    • 63
  8. Edison

    Jakou máte zbraň

    Katana??? Ono... až v postapokalyptické době dojde munice, přijdou na řadu luky a šípy, kopí, meče, klacky...
  9. Edison

    Jakou máte zbraň

    No aby ne... A ne jen do auta... ;-) Jeden nikdy neví, žáno... ;-) co může potkat za individua...
  10. Edison

    Jakou máte zbraň

    Tak, katana, co je výše v odkazu je dom... ;-) Dyby došly patróny...
  11. Edison

    žárovky a mlhovka

    Tak jinak: Pokud praskaj žárovky, je někde nějaký problém. Jakoukoli fičurinou se problém jen maskuje a posléze vede jen k prohloubení a rozšíření problému. Je nutno řešit příčinu, nikoli důsledek! Já mám pořádný žárovky a častěji, než jednou za dva roky žárovky fakt neměním...
    • 6
  12. Edison

    žárovky a mlhovka

    Ostatní žárovky držej? Zkontrolovat nabíjení.
    • 6
  13. A podotýkám, že to má, krom jiného (aby se to dobře sledovalo očma) i další nepodstatný důvod: Všimli jste si, že mezera je indikátorem pro pokračování na dalším řádku? pak je logicky nutno čárku (nebo jinou interpunkci) svázat s předcházejícím slovem a oddělit mezerou od následujícího slova. Přesně tohle sleduji mnohdy nejen s čárkami, ale hlavně se závorkami: Dělat za počáteční závorku mezeru a před koncovou závorku mezeru je prostě grafologický nesmysl!!! O psaní velkých písmen v názvech svátků už ani nemluvím: Správně: \"S Novým rokem přejeme vše nejlepší do nového roku...\" (aspoň myslím, že jsem to napsal správně... ;-)) Kucíí... proboha.. dyž nevím, je spousta webů kde se člověk může kouknout, aby takové věc nevypadala víc blbě, než abych to dal na reklamu, nedej Bože na dárek... ;-) PS: Kolik jsem do toho nasekal chyb??? ;-)
    • 35
  14. Edison

    Křižovatka - situace

    To je dobře, Tommy, žes to sem napsal.. Já jsem přemýšlel, kde bych to vyhrabal. Ale v zásadě to je to, co jsem psal hned. A někteří další doplnili ten důvod, proč to dávat na obě strany. Mimochodem.. jsem si všiml \"oboustranného\" značení i na silnicích s jedním pruhem v každém směru, zejména v místech, kde je dovoleno předjíždění. Dost se to vyskytuje v JČ. [upravil dne 6.12.2012 23:29 od Edison]
  15. OT: Ještě, že jsem natolik schopný, že tyhle věci si jsem schopen \"naprogramovat\" na čemkoli s čímkoli pomocí diod a relátek... To říkám porád... Jak se do něčeho cpou mraky softů... Pracuji jako technik pro vozidla... ;-)
    • 25
  16. Edison

    Autobaterie peugeot 406

    Na netu jsou i \"vyhledávače\" a \"konfigurátory\" aku do aut. Většinou co píšou tak chodí. 74 Ah je vcelku dost. Vyhovující... Ale taky jaký to má startovací proud. Pak už jen aby se vešla do kastliku a byla trochu odolná na zimu. Já kupoval vartu silver. Ale parametry už nevím... Jo... a s hodnotama to taky nepřehnat. Podle altiku a cest jaký jezdíš. Aby se to stačilo dobíjet... [upravil dne 6.12.2012 15:44 od Edison]
  17. Edison

    elektricka pila peugeot

    Mě se ti doma rozbil takový henten... na tom... na mlejnku na pepř... Nevěděl by někdo, co s tím? :-DDD Neee... sri... Mě tak napadlo, co všechno by se tu dalo opravovat... :-) Přeju hodně štěsí... Třeba fak někdo ví, kam s tím zajít. Ale možná by to opravil bějaký běžný servis podobného nářadí, ne?
  18. Tady v dojčlandu ništ... :-( Stále jen, že je zaregistrovaná...
    • 35
  19. Edison

    Křižovatka - situace

    Je to kachna. Platí to pro oba pruhy. Jinak by musely být ty značky dvě vedle sebe. Podobná je situace se značením nad pruhy, kde pokud je jedna značka, platí pro směr, jinak je značka nad každým pruhem. Aspoň tak jsem to zaznamenal nejen u nás. Obdobně v některých úsecích bývá značka pro daný směr na OBOU stranách silnice. Zejména se to užívá v místech s více pruhy v jednom směru. Rovněž platí každá značka pro OBA pruhy. Jinak si všiměte třeba značení na dálnicích. Rovněž tam nejsou dublovaný značky. Někdy bývá samostatné značení pro jiný, než průběžný pruh (připojovací, odbočovací, apod...).
  20. Edison

    elektricka pila peugeot

    Heh??? No fak dobrej dotaz... ;-) Snad někdo bude vědět... Co tomu je? Krom toho, že \"to je lozbitý...\"
  21. Na mě pro změnu jen vypadne, že domé=na je zaregistrována a funkční... :-(
    • 35
  22. A dobře udělal... Taky nemusel přemítat, jestli útočník jen hrozí a ve skutečnosti nechce zbraň použít. A dle výsledku ani nechtěl. Jinak by to dopadlo vysoce pravděpodobně obráceně.
  23. Taky myslím, že bychom se měli držet tématu.. ;-)
  24. Nejspíš útočník nebyl přesvědčen o své ochotě zbraň skutečně použít. To mi připomělo nedávnou loupež ve zlatnictví kdesi u nás: Lupič přišel, jen s kladivem a batohem. Zlatník vytáhl legálně drženou zbraň. Lupič jen řekl: Na to nemáš... Praštil do vytríny a v klidu sbíral zlato. Zlatník čtyřikrát varovně vystřelil, lupič však nerušeně pokračoval v loupení. Výstřely však zaslechl vedlejší obchodník a zavolal policii... Lupiče pak chytili na ulici.
  25. Jednoznačně ten s pistolí. Kdežto o pistoli proti noži to už neplatí. Proti již vytažené pistoli bych opravdu netahal nic a hledal bych spíš možnost krytí (i když to asi i před tím).
×
×
  • Vytvořit...