A podotýkám, že to má, krom jiného (aby se to dobře sledovalo očma) i další nepodstatný důvod: Všimli jste si, že mezera je indikátorem pro pokračování na dalším řádku? pak je logicky nutno čárku (nebo jinou interpunkci) svázat s předcházejícím slovem a oddělit mezerou od následujícího slova. Přesně tohle sleduji mnohdy nejen s čárkami, ale hlavně se závorkami: Dělat za počáteční závorku mezeru a před koncovou závorku mezeru je prostě grafologický nesmysl!!!
O psaní velkých písmen v názvech svátků už ani nemluvím: Správně: \"S Novým rokem přejeme vše nejlepší do nového roku...\" (aspoň myslím, že jsem to napsal správně... ;-)) Kucíí... proboha.. dyž nevím, je spousta webů kde se člověk může kouknout, aby takové věc nevypadala víc blbě, než abych to dal na reklamu, nedej Bože na dárek... ;-)
PS: Kolik jsem do toho nasekal chyb??? ;-)