Nemůžu si pomoct, ale u víceúčelových zařízení je kždá konkrétní aplikace jen pouhým kompromisem. Lepším či horším, pořád ale prostě kompromis. GPS s sebou nenosím, je prostě v autě a na nic jiného ji nepoužívám. Tky ji nemám proto,aby mě bavila, ale aby mě navigovala. Takže osobně jsem pro jednoúčelový přístroj. TT jsem si zkusil, ale když mě vždy upozornil na odbočku až v době, kdy jsem reálně odbočoval a párkrát mě honil kolem bloku... TT mi nesmí do auta. Route66 je pro Evropu dost nevhodný. Přecijen je to emejrický produkt a tam to je propracovaý skvěle. Takže co nám zbývá... v podstatě jen garmin. Mě osobně se ale moc nelíbí. Pak tu máme navigona. Tuším, že v letošním roce i garmin bere mapy od navtequ, takže rozdíl v mapovém pokrytí není. Tak si bybrat spíše už jen podle toho, jak se to komu ovládá. Jedinou věc, kterou u navigonu, a ne jen u něj, postrádám, je možnost zadat cíl ve formě souřadnic.