Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. Edison

    Co Vám přinesl Ježíšek ?

    Jako příznivci retro stylu mi nadfělil tyto nádherné hodinky: http://ledhodinky.cz/index.php?p=productsMore&iProduct=6&sName=TX6 . :-) Mimo jiné, pochopitelně. ;-)
    • 72
  2. Vcelku o dost. Prostě nechápu, proč cpát baterku do kufru. A když něco nechápu, jsemz toho celej nerudnej, no. já bych si taky AKB do kufru nedal--ty 4 metry kabelu byla ironie-- prostě si to nepochopil,nic ve zlém-- Ale pochopil jsem, že si děláš prču... Dokonce hned napoprvý. Co pořád nechápu, je, proč dávat baterku do kufru... Dyk to přináší jen zamá negativa a problémy
    • 23
  3. Vcelku o dost. Prostě nechápu, proč cpát baterku do kufru. A když něco nechápu, jsemz toho celej nerudnej, no.
    • 23
  4. Jasně, váhovej;):D:D Hmmm to je fak... Jen nevím, jestli je to pozitivum...
    • 23
  5. 4 metry tlustého kabelu??? A to je jako přínos?
    • 23
  6. A co je přínosem toho, že je aku v kufru?
    • 23
  7. mmm... to vypadá někde na nějaký připojení. Kontakty, kostra, konektor...
    • 7
  8. Ona by to byla radost i v létě... Bych nechal někoho zavřít pro obecný ohrožení...
    • 21
  9. Foto, video!! :-D
    • 21
  10. Edison

    Alternátor?

    Oki.... Důležitý je kromě délky stav dosedacích ploch. To Ti napoví jaký je přítlak, jestli nedrhnou v komorách, v jakém stavu jsou kroužky...
    • 13
  11. Edison

    Alternátor?

    Zkontroluj to dřív, než je koupíš. :-) Jinak na feldě mi sjetý uhliky měnili i s regulátorem. Ještě jedno upzornění... pozor, abys šrouby neutrhl, takže při zpětné montáži je namaž.
    • 13
  12. Edison

    Alternátor?

    Mluvím o napětí na baterce při volnoběhu. Uhlíky zvládneš, je to na modulu regulátoru na altiku na dvou šroubech. Jinak souvisej s tím kroužky v altiku, který by se kontrolovaly, případně nechaly stočit kdyby se dělala ložiska, nebo diody. Kdyby se šlo dovnitř altiku kvůli čemukoli, třeba kvůli diodám, tak bych nechal ty kroužky líznout a ložiska vyměnil automaticky. [upravil dne 24.12.2008 Edison]
    • 13
  13. Edison

    Alternátor?

    Napnutí klíňáku, stav uhlíků, stav ložisek. Je to asi od jednoduššíko ke složitějšímu. Pak jsou další možnosti, ale to příště. Taky zkus změřit napětí na baterce při volnoběhu.
    • 13
  14. Edison

    Znáte někdo tyto navigace?

    Nemůžu si pomoct, ale u víceúčelových zařízení je kždá konkrétní aplikace jen pouhým kompromisem. Lepším či horším, pořád ale prostě kompromis. GPS s sebou nenosím, je prostě v autě a na nic jiného ji nepoužívám. Tky ji nemám proto,aby mě bavila, ale aby mě navigovala. Takže osobně jsem pro jednoúčelový přístroj. TT jsem si zkusil, ale když mě vždy upozornil na odbočku až v době, kdy jsem reálně odbočoval a párkrát mě honil kolem bloku... TT mi nesmí do auta. Route66 je pro Evropu dost nevhodný. Přecijen je to emejrický produkt a tam to je propracovaý skvěle. Takže co nám zbývá... v podstatě jen garmin. Mě osobně se ale moc nelíbí. Pak tu máme navigona. Tuším, že v letošním roce i garmin bere mapy od navtequ, takže rozdíl v mapovém pokrytí není. Tak si bybrat spíše už jen podle toho, jak se to komu ovládá. Jedinou věc, kterou u navigonu, a ne jen u něj, postrádám, je možnost zadat cíl ve formě souřadnic.
    • 23
  15. Edison

    H4,H7,H1 LED

    No nevim.. I v mlhovkách je parabola, je tam tedy nutno zajistit správný umístění zdroje světla vzhledem k ohnisku.
    • 9
  16. Edison

    H4,H7,H1 LED

    To jespíš tak na apríla... :-D
    • 9
  17. Edison

    H4,H7,H1 LED

    Až na to, že to bude svítit všude možně jen ne tam, kde to svítit má. :-( Když se podíváš do specifikací EHK žátovek, zjistíš, kde má být vlastní zdroj světla umístěn.
    • 9
  18. Edison

    607-Go into energy-saving mode

    \"Zacyklení aplikačního programu\".
    • 40
  19. Edison

    Pokuta za špinavou SPZ/RZ

    Mno.. Hned se do Tebe pustím... Ale na příkladu: Já teda problémy s radary nemám i s čistou RZ. ;-)
    • 9
  20. Edison

    Pokuta za špinavou SPZ/RZ

    Umím si představit obojí. Sám jsem si min. tejden kompletně umyl auto ve Švajcu a než jsem dojel do Prahy, tak by to bylo asi takový, jak ukazovali v tom shotu. Nebýt ovšem po cestě několik tankštelí, kde jsem mimo okna i RZ očistil.
    • 9
  21. Edison

    607-Go into energy-saving mode

    Jo jsem nezasihl. Já jen že tam se taky řeší power saving, tak jsem se mylně domníval, že to je ono. No nic...
    • 40
  22. Edison

    607-Go into energy-saving mode

    Jaké \"vedle\"? Nenašel jsem ho. Tady: . Ale jak se zdá, tak to je něco jiného.
    • 40
  23. Edison

    607-Go into energy-saving mode

    Tak to mi nic nepřipomíná...
    • 40
  24. Edison

    607-Go into energy-saving mode

    To je asi to vlákno \"vedle\", co? Taky jsem tam něco napsal... Snad se moc nepletu.
    • 40
  25. Edison

    607-Go into energy-saving mode

    ... takže vlastně ani nevíme, co s tím energy savingem má za problém.
    • 40
×
×
  • Vytvořit...