Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. To se musí zkusit... Dal bychj asi něco málo... pak uvidíš, jestli stačí, či ne. Bych tak řekl, že to, co tam píšou by měl být takopvý ekvivalent papírovky.
  2. Edison

    Dotaz na TV a zabudovane tuneri :)

    I pro UPC se dá pořídit CI modul. Ale jen ve spec. obchodě. Dělaj to tak, že to je firma, která mj. personalizuje handany právě pro UPC. Ale to jen takovej šolich. Dá se u nich pořídit právě CI modul... ovšem... chtěj číslo smlouvy u UPC. Daj dokupy CI modul a kartu. CI modul je potom váš a karta patří UPC, ale je to spárováno a nastaveno na vaši smlouvu. U UPC se nic navíc neplatí. Vrazíš to obojí do bedny s DVB-C tunerem, naladíš programy a je to. Já osobně to tak mám v jednom z TV doma.
    • 25
  3. Jde o to, že do tisícky v poho koupíš po dílech nejvýkonnější modely. Ale s jednou baterkou, jedním cartomizerem nevystačíš. Takže startovacímsady jsou dost výhodný. Nemluvě o tom, že když si spočítáš startovací sadu řekněme hodně dobrou za 2 tis... koliery to jsou cíga? Takhle bych se na to díval. Jinak můj favorit je v odkazu někde nahořejc...
  4. Jinak právě tím, že projdu bych si nebyl tak jistej... Buď spoéhat na znalosti pracovníků, které se mohou lišit, nebo to prostě bude houkat... Což to moje bude, nebo to na rentgenu musí bejt zajímavý zařízení. Baterka, elektronika, kapalina... Umím si v tom výbušný systém hravě představit.
  5. Já taky koukal jak puk... Kluci, co teď lítali po Evropě mi to říkali... A taky říkali, jak na to... ;-)
  6. Ještě chcu zajít na letiště... co na to kontroly. Ale nevím, jestli by se k tomu jinde stavěli stejně, jako u nás. A nerad bych o to přišel... Teď mi říkali kluci, že jak potkaj cigára, automaticky hledaj zapalovače. Ještě poměrně nedávno jsem se zapalovačem běžně létal. Dnes to nekompromisně vylučujou.
  7. No... časem si udělám statistiku... toho, co kupuji... Poschovávám maily, abych měl datumy a ceny. Dosud jsem spíš hledal, co by mi vyhovovalo, teď už jsem to ustálil, takže by to mohlo být objektivní. Ještě dodávám, že oproti papíru tohle kouřím opravdu všude, tedy na cíga zřejmě mnoooohem víc... [upravil dne 24.11.2011 18:22 od Edison]
  8. Mám 2 ml cartomizéry a mám to tak na den a kus. Jelikož střídám dvě příchutě podle situace, tak se to těžko odhaduje. Ale někde jsem četl něco v tom smyslu, že provozní náklady (mimo pořízení jen náplně a sem tam cartomizér a tak jedna až jedna a půl baterie za rok)... vychází v přepočtu asi jakoby krabka cigár stála 8 - 10 kaček.
  9. Sedí v bílém domě Obama a T. Blair. Příjde k nim jeden z hostů, kterého zaujal jejich družný rozhovor. A ptá se, o čem tak druzně diskutují. Obama mu odpovídá: \"Plánujeme třetí světovou válku.\" Host na to: \"To zní zajímavě. Jaké jsou plány?\" \"Zabijeme 140 milionů cikánů a jednoho zubaře,\" vysvětluje Obama. Host se zdá být překvapen: \"Proč zabijete jednoho zubaře?\" Blair se usmívá a bouchne Obamu do zad: \"Ty vole, co sem ti řikal? Nikdo se nebude ptát, proč 140 milionů cikánů!\"
  10. Edison

    páčky u volantu na 406

    Když koukneš na díly třeba v kelly, zjistíš, kolik možných kombinací je asitak na trhu. Buď budeš mít páčky v některé kombinaci podle výbavy, nebo je to rozbitý.
  11. Tfuj... doutník... u piva... Doutník chce nějaké dobré pití, klídeček, dostatek času...
  12. Už jsem psal. Tohle není o tom přestat kouřit. To je o tom kouřit jinak. V podstatě je to mnohem účelnější, než nikorette.
  13. Klidně si to může vychutnávat i nekuřák. Jsou náplně bez nikotinu pouze s příchutěma. Takový sofistikovaný bonbonek... :-D Ale jistě, když někdo nekouří, byl by bohapustý nesmysl s tím začínat. hehehehe... Jinak jsou k mání i e-doutníky a e-dýmky.
  14. http://lepsicigareta.cz/elektronicka-cigareta-ego-w-c35/elektronicka-cigareta-ego-w-1100-mah-ocelova-i347/ S tímhle jsem naprosto spokojenej. Jsem to ukázal kolegovi, co prokouří 3 tis./měs. Jsem zvědav, jestli do něčeho půjde...
  15. Edison

    Jakou máte zbraň

    ČZ 50 je krásná. Hezčí než 70. Ale najdou se k mání i slušné W - PP/PPK. Taky krásná.
  16. To spatřuji v jedné zásadní věci: Většinou si lidé poříděj něco malého, málo výkonného... To pak vede k obecnému zavržení. Taky bych asi další nekoupil, kdybych to nekouřil ve firmě, v autech. Byla to ale jedna z podstatných výhod, tak jsem pořídil větší, s delší výdrží a větším výkonem. A už v tom jedu. Prakticky to neodložím z ruky.
  17. Elektronická cigareta není o tom přestat kouřit. To je hluboký omyl. Je to o penězích. Výrazná úspora. Faktem je, že to chce něco pořádného a dobře vybrat příchutě. Další podstatná věc je, že to je o zdraví. V e-cigaretě nic nehoří = nevznikají splodiny z hoření = žádný karcinogeny, žádný dehet. Pokud si vyberete náplň bez nikotinu, tak ani žádný jed. Dalšími podstatnými výhodami je, že to neotravuje (nebo jen minimálně) okolí. Kouřím to naprosto všude, v obchodech, v práci, v kanceláři, ve služebních autech... V jednom kancu mi dokonce říkaj, že mě vždy rádi viděj. Tam, kde se nesmí kouřím vanilku a je jim to příjemné. Další výhodou je zašpinění. Nikde se to neusdazuje - záclony, zuby... Dále pak... nehledám nikdy popelník. Pufnu si když chci a když ne, hodím to do kapsy. Nikdy nemusím zahazovat půl cíga, nebo čekat, až to dokouřím. Já to mám od března t.r. a od té doby nesnáším papírovky; zdaleka si to tak nevychutnám. Mohu mít po kapsách nejrůznější příchutě a přehazovat to jak se mi zlíbí. Nemusím dokouřit ani cígo, prostě dostanu na něco chuť, pufnu, vyměním za něco jiného... Je to prostě SUPER!!!
  18. Jedna šajnice opravdu bohatě stačí. Třeba aby se nepletla s brzdovým. A proč ji vypínat když za mnou něco jede? Nechápu. Zapínám ji jen při opravdové mlze. A to podle toho, jak vidím auta před sebou.
    • 10
  19. Je dobré hodit to na hever.
  20. Edison

    Jakou máte zbraň

    Max 205: však jooo... Je hezké něco umět... A šerm obzvlášť. Já jsem jen psal o účelnosti obrany. Ale to je prostě jiná kategorie.
  21. Edison

    Jakou máte zbraň

    Já ano... :-/ No... ke stisknutí nedošlo. Zaplať bůh. Jen jsem útočníkovi kapku zdevastoval obličej. Myslím, že byl extrémě překvapenej. No... účel to splnilo. Vím ale jedno: Když už napadený má zbraň a útočníkovi ji ukáže, musí si být naprosto jistý, že bude střílet. V tom momentě totiž nelze váhat. Lze jen čekat na překročení určité, předem známé hranice. Zkrátka správný postup myšlenek není vytáhnout zbraň a pak přemýšlet \"co teď\", ale obráceně: Nejprve přemýšlet \"co teď\", rozmyslet si použití zbraně a pak teprv ji případně tasit. V případě tasení si už musím být jistý, že jsem schopen ji použít, že ji případně použiji, a že pak ponesu i následky svého jednání, včetně toho, že si ponesu s sebou i vědomí toho, že jsem třeba i zabil.
  22. Edison

    Jakou máte zbraň

    Jde o to, že v případě obrany je umění, víra a kde co dalšího na nic. Účelem je odvrátit útok... Jakýmikoli přostředky. V boji o přežití \"účel světí prostředky\". ČZ 85 luger.
  23. Edison

    Hmlovky

    Osram allseason naprosto klidně. Žárovky se žlutou baňkou z číny ani omylem. Jdou do kopru. Osobní zkušenost. Jinak zákon žlutý mlhy dovoluje. (a co žlutý xeny? :-) Svítí to skvěle a krom zapnutí se to nepozná)
  24. Edison

    Peugeot 406 hmlovka

    Já jsem teda nic vyndavat nemusel.
    • 9
  25. Edison

    H4 vs. H1+H7 - vymena

    S tou diodou: Jde o to, jestli tam je překrytí napětí nebo ne a jestli se to těch několik ms udrží. Což by se dalo pořešit větším condem.
    • 30
×
×
  • Vytvořit...