Elektronická cigareta není o tom přestat kouřit. To je hluboký omyl. Je to o penězích. Výrazná úspora. Faktem je, že to chce něco pořádného a dobře vybrat příchutě. Další podstatná věc je, že to je o zdraví. V e-cigaretě nic nehoří = nevznikají splodiny z hoření = žádný karcinogeny, žádný dehet. Pokud si vyberete náplň bez nikotinu, tak ani žádný jed. Dalšími podstatnými výhodami je, že to neotravuje (nebo jen minimálně) okolí. Kouřím to naprosto všude, v obchodech, v práci, v kanceláři, ve služebních autech... V jednom kancu mi dokonce říkaj, že mě vždy rádi viděj. Tam, kde se nesmí kouřím vanilku a je jim to příjemné. Další výhodou je zašpinění. Nikde se to neusdazuje - záclony, zuby... Dále pak... nehledám nikdy popelník. Pufnu si když chci a když ne, hodím to do kapsy. Nikdy nemusím zahazovat půl cíga, nebo čekat, až to dokouřím.
Já to mám od března t.r. a od té doby nesnáším papírovky; zdaleka si to tak nevychutnám. Mohu mít po kapsách nejrůznější příchutě a přehazovat to jak se mi zlíbí. Nemusím dokouřit ani cígo, prostě dostanu na něco chuť, pufnu, vyměním za něco jiného...
Je to prostě SUPER!!!