Není lepší si koupit celé školení? Když jsem dělal revizácký zkoušky, bylo to se školením, s programy na CD, s dokumentama včetně norem (který jsou dost drahý, kupujou se a vztahují se na ně ochranné předpisy), včetně poplatků, atd... Prostě mi to přišlojako výhodnější, než to všechno shánět, krást a bát se, kdy na nějakou nepravost někdo přijde...