Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. Edison

    Levné výfuky v Praze

    Jsem našel zadní tlumiče od ticky... vcelku i výběr... 1500, 2000... a pod. Ale nic nebylo v práglu a posílat se mi to nechce nechat... :-(
  2. Edison

    Levné výfuky v Praze

    Jsem tam nějak vejfuky ani nenašel... :-( Už jsem to našel... Ale přijde mi to drahý... [upravil dne 16.2.2011 16:23 Edison]
  3. Edison

    Levné výfuky v Praze

    Dík. Asi upřesním: Nechci laďák, nechci nic divnýho... Chci normální výfuk, který za půl roku neshnije a nebude stát majlant... ;-)
  4. Sháním zadní tlumič výfuku, poraďte, kam se zajet mrknout? Dík.
  5. Edison

    jakou samolepku clubu

    Právě jsem si objednal... Stříbrnou vnitřní 20 cm. :-)
  6. Edison

    Jak odsazit a odpachovat notebook

    Mno... já tu mám čistící prostředek na jemnou elektroniku, kterou se čistěj věci v ultrazvuku. Ultrazvuk by byl nejlepší, leč není všemocný a i tento prostředek by mohl některé součásti poškodit. Takže hlavně rozebrat, to vzhledem k záruce, která asi stejně padla, i tak bych to viděl na servis. Onehdá kamarádce v baru jeden do NTB nalil zelenou. V základu jsem to zprovoznil, až na pár kláves.
  7. Edison

    Hučení nějakého el. motorku

    Straki007. Díky mu. :-)
  8. Edison

    Hučení nějakého el. motorku

    Jojo... Před dovčou bych měnil asi taky... btw... jak se mohou bohybovat ceny? [upravil dne 13.2.2011 10:29 Edison]
  9. Edison

    Hučení nějakého el. motorku

    Já to nechám na kontrolu servisákovi... Ať si s tím poradí...
  10. Edison

    Hučení nějakého el. motorku

    Když sundáš dekl z motoru, tak pžed blokem je filtr s tím kuličkovým ventilem ve víku. Snadno se to pozná. Bez nastartování.
  11. Edison

    Hučení nějakého el. motorku

    Kuličkový ventil na víčku přívodního filtru paliva. Ale nevím, jestli se tomu tak říká. Ale může to značit nižší tlat přívodu paliva, tedy počátek odcházení podávacího čerpadla v nádrži. [upravil dne 12.2.2011 23:29 Edison]
  12. Jj... Drát 220A jsem našel u BSI... Přijde mi lepší to napojit tam. než to rozebírat až někam dolů. Takže díky všem za inspiraci, informace i za pomoc. :-) [upravil dne 12.2.2011 19:54 Edison]
  13. Edison

    Hučení nějakého el. motorku

    Takže nalezeno, při nejbližší příležitosti opravím. Díky všem za pomoc!!!
  14. Tak.. Hotovo, zapojeno, vyzkoušeno.. Chodí to supr... :-)
  15. Edison

    Hučení nějakého el. motorku

    Do Chomutova občas jezdím... ;-) Možná tam budu v neděli...
  16. Edison

    Hučení nějakého el. motorku

    Ufff... Tam se servo na točkoměr?? No... co se stane, když odejde? Autoklimu nemám. Jen manuál.
  17. Edison

    Hučení nějakého el. motorku

    To právě ne... Jde jakoby zpod palubky... Jinak mě to taky napadlo. U feldy bylo to čerpadlo v motorovym prostoru a chodilo podobně. Ale asi bych nebyloučil, že se ten zvuk může nést karoserií, co?
  18. Ahoj... Tak se mi začal ozývat děsný hukot, nejspíš nějakého el. motorku. Po zapnutí zapalování (před nastartováním) jak se objeví údaj km do servisu, po krátké chvilce se to začne ozývat. Zmizí to v okamžiku, kdy zmizí údaj o km do servisu a objeví se hladina oleje. Pak se to začne ozývat po nastartování a zmizí po chcípnutí motoru. Neměl byste někdo tušení, oč by mohlo jít? Nějaká pumpa?
  19. Vixi, něco k věci bys neměl???
  20. Právě jsem to řešil... Čerstvě. V mém případě vysoký tlak (přes 200) a pulz mi za dva roky ze 70 vylétl na 108. Problémy s dýcháním, nemohl jsem to udýchat, ačkoli jsem dýchal velmi zhluboka. Z toho plynula nemožnost se vyspat. Tímto stavem jsem trpěl v podstatě permanentně celých 24 hodin. Myslel jsem že si zavolám RZtu. No... přežil jsem to a šel ke své doktorce. Natočila mi EKG a závěr byl jasný. Přetížená LKS, zvětšující se levé srdce. Vysoký pulz. Z toho plyne rychlý malý oběh a nemožnost (časová nedostatečnost) k okysličení krve v plicích. Proto ta dýchavičnost. Dostal jsem léky na tlak a betablokátory na srdeční akci. Okamžitě se mi to zklidnilo na tep kolem 70 a tlak klesl na 170. Je mi mnohem lépe. A příčiny? Já myslím, že nervy, pracovní vytížení. Tlak mám vysoký už dlouho. Ale tahle \"naumření\" situace nastala po novém roce, zřejmě po jistých osobnívch těžce osobních životních zvratech. JInak holtery jsou i na TK... Ještě podotýkám, že fakt není radno to zanedbat (jako já). Hrozí příliš mnoho selhání. Vnitřní orgány, jako ledviny, srdce, játra... ale i mozek (mozková příhoda). A to naprosto bez varování. [upravil dne 10.2.2011 07:46 Edison]
  21. Spínač zpátečky je před potenciálem 220. takže tam by problém být neměl. Jinak vím, jak to chodí... :-) Ale dík...
  22. Výborně. Odpovím si sám... :-D Pokud přichází světlo zepředu, je funkce zadního čidla potlařená, zrcátko je jasné a nereaguje na světlo do zadního čidla. Nejspíš něco jako denní režim. Pokud do předního čidla světlo nepřichází, je aktivní zadní čidlo, po příchodu světla do něj se zrcátko ztmavuje. Ještě jsem zvědav, jak se to bude chovat v noci, pojede-li auto proti mě i za mnou. Ještě dodám, že by mělo být fuk, jestli se zpátečka připojí na kabel 220 nebo 220A. Oba jsou v konektorech u ŘJ auta. Plus pak nejlépe připojit asi u předního vnitřního osvětlení na kabel AH22C (pin2 konektoru). Je to obligátní +15 přes pojistku. Mínus je pak na tomtéž konektoru pin 4. [upravil dne 9.2.2011 15:19 Edison]
  23. Tak... poslední věc: Popis funkce (zatím se mi nepovedlo jej odhalit. Zrcátko P407. Má dvě čidla. Jedno zepředu, jedno zezadu. Zatím jsem odhalil, že pokud přichází světlo na přední senzor, zrcátko se rozjasní. Zatím bez ohledu na zadní senzor. Nebo jsem spíš nenašel situaci, kdy zrcátko reaguje na zadní senzor. Otázka tedy zní: Kdy a na který senzor a jak zrcátko má reagovat?
  24. Edison

    stale sviti displej

    Bylo zaplé jen podsvětlení jen toho displeje... Nic víc... Nechápu... Jen jsen zapl a vypl \"spotřebiče\".
    • 8
  25. Edison

    stale sviti displej

    Mě se stalo totéž... Ročník 2000.
    • 8
×
×
  • Vytvořit...