-
Počet příspěvků
8 530 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Vvitty
-
tak ja to tedy s dovolenim presunu do pokecu, kde to postupne zapadne prachem, ju?
-
to, ze napred exekutor veci zajisti a teprve pote se resi, jestli byly dluznika neni takovy problem. problemem se to stava v okamziku, kdy se vylucovaci zaloba tahne rok ci dva, a exekutor nema zadnou zodpovednost za skodu zpusobenou treti osobe.
-
Edison: penize tvori pouze centralni banky a financni instituce, a to bych si jeste dal velky pozor nazvat emisi penez jejich tvorbou a pak relativne uzky okruh padelatelu...
-
Komentar moderatora: Kdyz uz sem neco kopirujete (coz je evidentni u nekolika prispevku zde, pocinaje prvnim), je minimalne slusnosti uvest i odkaz na puvodni text
-
29.sraz Peugeot Clubu Zlaté Hory 12-14.2.2010
Vvitty odpověděl/a v tématu od Pe.Tr v sekci 29. sraz - Zimní klouzání 2010, Zlaté Hory
Peta: noooo, v podstate k nicemu ale treba z nich bude nejaky podtacek pod kytky nebo tak... -
29.sraz Peugeot Clubu Zlaté Hory 12-14.2.2010
Vvitty odpověděl/a v tématu od Pe.Tr v sekci 29. sraz - Zimní klouzání 2010, Zlaté Hory
tak jsme prave dorazili, dekuji organizatorum za hezky vikend! Pocasi super, orientak dobry (teda, za jedna ), ubytko super, a pizerie na namesti ve Zlatych Horach taky, obsluha mila, prijemna obsluha, a navic soutez o sklenene tacky pod pullitr Takpriste pro zmenu u nas, na Vysocine -
wooody: nikdo z tech, co remcaj se nenamahal prihlasit, a ze tu moznost mel
-
Ubytování Zlaté Hory-Prosím o platby!
Vvitty odpověděl/a v tématu od Pe.Tr v sekci 29. sraz - Zimní klouzání 2010, Zlaté Hory
preplatek stejne propijeme... -
dzana.m: neboj, urcite bude moznost udelat nejaky dalsi, jak vidno se do kandidatur moc lidi nehlasi... takze sance bude pro kazdeho odvazneho, kdo se rozhodne do toho pustit!
-
par uprav tam bylo, ale oficialne jeste nova verze vydana nebyla... poresime. Jako orientacni to asi staci, jen byl vypusten bod d, a podminky pro prihlasku do konkurzu jsou stejne jako pro jine kandidatky ci volby - radne clenstvi alespon rok, nebo zaruceni se od jinych radnych clenu. To je tam vicemene proto, aby dotycny byl alespon trosku znam mezi cleny, a nebyl to nekdo kdo prisel pred tydnem, ma velke oci a den pred srazem se po nem slehne zem.
-
woody: jarni bude v byvalych vychodnich cechach, nedaleko mesta Chrudim ;-)
-
Moderatoru neni 7, moderatori jsou 4, zbytek tvori clenove vedeni, kteri maji moderatorska prava spise z historickych duvodu z doby pred jmenovanim tech skutecne aktivnich moderatoru. A pak tu jsou jeste supermoderatori, kteri u kategorii nejsou videt. Prace moderatoru nemusi byt vzdy videt, naopak mnoho zasahu je z kategorie tech neviditelnych - napriklad smazani prispevku porusujicich pravidla, kde se o tom dozvi pouze autor, nebo presun do vhodne kategorie (opet je informovan pouze autor). Proto je vhodne moderatory hodnotit spise podle toho, jak prehledne je forum a zda se deji nejake velke excesy, nez kolik moderatorskych zasahu je \"viditelne podepsano\".
-
Pokud se nemylim, je termin 14-16. Blizsi informace budou podany pristi tyden.
-
Ve stanovach je jasne uvedeno, ze mezi zasedanimi clenskych schuzi ridi cinnost sdruzeni vykonny vybor. A protoze forum a jeho sprava celkem jasne patri mezi cinnost sdruzeni, je to logicky zodpovednost vedeni - zajistovat provoz stranek, jejich rozumnou prehlednost atd. Proto stanoveni pravidel a jejich uvedeni v platnost vidim jako jasnou zodpovednost vedeni, a nemam problem po zverejneni novych pravidel tato obhajit pred cleny sdruzeni, pripadne clenskou schuzi. Tim neni radnym clenum nijak upreno pravo na aktivni podileni se na cinnosti klubu, pravo projevit nesouhlasny nazor, a pokud se mu nepodari presvedcit vedeni o sve pravde, tak ani pravo sehnat dostatecnou podporu ostatnich a rozhodnuti vedeni zmenit. Podle stanov tak mezi zasedanimi clenskych schuzi ma vedeni pravo delat vse, co nevyzaduje souhlas clenske schuze. Pokud myslis, ze vedeni toto pravo nema, zrejme by bylo vhodne presunout veskere veci probirane na schuzich vedeni do pokecu k verejne diskusi, protoze napr. rozhodnuti o presunu serveru, pripadne jmenovani moderatoru povazuji za mnohem zasadnejsi pro chod klubu, nez zmenu pravidel v inzerci. Mas ale pravdu v tom, ze lepe definovat zodpovednost za provoz fora bude vhodnym bodem pro pripravovanou upravu stanov, ktera by mela probehnout v zaveru volebniho obdobi soucasneho vedeni. [upravil dne 5.2.10 Vvitty]
-
+- kurz CNB stred + 1CZK. Nedostanu se odsud na link, takze zalezi jestli je to kup ted, nebo drazba. On se kurz dost meni...
-
KONKURZ na pořádání jarního srazu Peugeot Clubu 2010
Vvitty odpověděl/a v tématu od Neon v sekci 30. sraz - Seč u Chrudimě
Blizzard: ja ty pripominky znam, ale porad nejak nevidim jak to udelat lepe... -
KONKURZ na pořádání jarního srazu Peugeot Clubu 2010
Vvitty odpověděl/a v tématu od Neon v sekci 30. sraz - Seč u Chrudimě
Stejne riziko ze sraz po jeho ohlaseni bude zrusen existuje, napr. Chomutovu to docela realne hrozilo pro neucast. Co se konkurzu tyka, nejsou do budoucna podminkou, ale doposud nikdo neprisel s lepsim navrhem ci predstavou, jak nadale srazy organizovat, pritahnout nove poradatele a koho uprednostnit v pripade, ze bude vice zajemcu o poradani srazu v jednom terminu, coz se v minulosti stavalo. Ma dostat prednost ten, co prisel s myslenkou poradat sraz tam a tam driv? To vedlo v minulosti napr. k tomu, ze jeden sraz byl defacto ohlasen rok a pul dopredu... a mezitim se vyhlasovateli vyznamne zmenila situace a temer prestal mit cas. -
diskuse o audio technice a nazorech nekterych clenu sem nepatri, prosim presunte ji do jineho tematu, dekuji.
-
KONKURZ na pořádání jarního srazu Peugeot Clubu 2010
Vvitty odpověděl/a v tématu od Neon v sekci 30. sraz - Seč u Chrudimě
Scratch: obavam se, ze zverejneni informace \"nikdo se neprihlasil do konkurzu, proto vedeni oslovilo poradatele a zajistilo nahradni sraz\" by nesplnilo hlavni ucel - dat najevo smutny fakt, ze silne opada zajem neco pro ostatni poradat. Pouze by to vedlo k falesnemu dojmu, ze kdyz se nikdo neprihlasi priste, vedeni to uz nejak udela. Bohuzel musim rici, ze neudela - klub stoji na clenech, na jejich ochote udelat neco pro ostatni. Poradani konkurzu ma byt mimo jine snahou vnesti do srazu trosku obmeny a noveho ducha, aby se kazdorocne neopakovala jmena organizatoru podobne jako mesice v roce. To nema byt kritika organizatoru srazu minulych, jen snaha o to neupadnout do stereotypu a vnesti do srazu i nove myslenky a odlisny pristup. I proto si cenime toho, ze se zde nasli lide, kteri se aspon ted zacali zamyslet nad moznosti usporadat sraz nahradni, a budeme radi, kdyz si to v klidu promysli a prihlasi se treba do nektereho z dalsich konkurzu. Clenove vedeni pochopitelne radi poradi, podeli se o zkusenosti s organizaci srazu minulych, ale zbytek je na clenech. -
Oficialni vyjadreni k tematu naleznete v sekci pripravovane srazy, pripadnou diskuzi prosim k tematu, dekuji. Ve zkratce, jarni sraz bude, nicmene by bylo dobre se zamyslet nad tim jak vlastne klub funguje, protoze nektere aktivity upadaji diky nezajmu clenu a pokud tento nezajem bude pokracovat, bude upadat i klub. Zatim se to nastesti prilis neprojevilo na chodu klubu, ale bohuzel je to patrne vic a vic, a nezajem poradat sraz je jednim z viditelnych vysledku. Ale treba jsem pesimista a budu brzy prijemne prekvapen
-
KONKURZ na pořádání jarního srazu Peugeot Clubu 2010
Vvitty odpověděl/a v tématu od Neon v sekci 30. sraz - Seč u Chrudimě
Zda se, ze je nacase se vyjadrit oficialne k poradani jarniho srazu. Takze, nejdulezitejsi informace - jarni sraz bude, a to na Seci, termin polovina kvetna, hlavni organizatori Beda a MK405, s mensim prispenim ze strany Vvittyho a Aky. Detailnejsi informace budou zverejneny pristi tyden, na vikend je domluvena schuzka s provozovatelem kempu o podminkach, cenach a dalsich detailech. Puvodni plan sice byl vratit se na Vysocinu s jarnim srazem az napresrok, ale kdyz neprisla zadna kandidatka, vedeni s povdekem prijalo nabidku na organizaci jarniho srazu v jiz jednou osvedcenem arealu. Preji timto organizatorum pevne nervy a snad prijede dostatek lidi ;-) Zaroven dekuji vsem, kteri po zverejneni informace o moznem zruseni srazu za to, ze projevili snahu usporadat sraz a udelat neco pro fungovani klubu. Duvodem, proc se zde objevilo vlakno o zruseni srazu byl prave pozorovatelny upadek zajmu clenu podilet se nejak aktivne na deni v klubu i mimo forum. Budiz toto zamyslenim do priste, protoze pokud bude tento trend pokracovat, je mozne ze se srazy proste obcas konat nebudou pro nezajem poradatelu (nebo clenu, viz podzimni sraz). Zaroven to otevira diskuzi napr. o tom, zda je dlouhodobe udrzitelne poradat ctyri srazy do roka, a zda nezredukovat pocet velkych srazu na tri (jarni, letni posunuty do prazdnin a klouzani), nebo dokonce uplne vynechat klouzani ci zmenit jeho koncept. -
Treba proto, ze cekal alespon nejakou reakci v puvodnim vlakne?
-
no tak tam tvoje auto vyfotili, no... mozna ti casem prijde predvolani, na ktere se da poslat standardni odpoved ze jim nehodlas sdelovat kdo vozidlo ridil, a priste parkuj tam kde muzes, kdyz mas tak skvele sousedske vztahy...
-
hezka cisla, ale realita nekde jinde... mam web kde bezi reklamy z google, z vytezku se da pokryt tak hosting webu (cca 100.- mesicne) a splatnost az tam bude naklikano cca 100 EUR... a to je navstevnost cca 3-4 sta uzivatelu tydne. Taky je k takoveto cinnosti je doporuceny zivnostensky list v oboru poskytovani reklamy napr...
-
ahoj, tak se podel rovnou a necekej na ostatni bude to treba zajimavy zacatek diskuze