tak a prvni cenu (lizatko) vyhrava.... chvilka napeti....
Medved, ktery mi psal asi 30vterin po zverejneni ze je to dobry april
dalsi cenu (fidorka, druh dle libosti) ziskava
Vector
za dovedeni aprilu k dokonalosti tim, ze mi cestou do Stromovky hodil za sterac ceduli s napisem Prodam, 80.000, Specha, tel xxxxxxxxx
dalsi cenu (fidorka, druh dle libosti) ziskava
Kurt
za uzasny vykon admina, kdyz tento thread presunul do BAZARU po minute od postnuti me recnicke prosby s zadosti o presun (jak ty to delas, kurte??? rychlejsi nez stin )
ceny utechy ziskavaji dva nejmenovani clenove klubu, kteri mi volali nebo psali na icq a chteli auto koupit
na vyber je opet znama Fidorka dle chuti
ceny jsou k vyzvednuti na srazu na Dzbane a/nebo Krivoklate, pripadne u me osobne
dekuji ostatnim, kteri me znaji az moc dobre a odhalili pointu okamzite, ze to sem hned neprasknuli a doprali mi trosku te skodolibe radosti
a pro ostatni - toto auto skutecne neni na prodej, kdo me zna vi, ze momentalne neni na trhu nic, co by mi vyhovovalo vic nez tohle. A kdyby bylo na prodej, urcite ne za tuto cenu, za kterou se v bazarech vyskytuji 306 verze vrak
Fabii skutecne nepovazuji za rodinny vuz, mel jsem moznost jet v jedne v sobotu (seriovka 1.2HTP) a presvedcila me, ze ma snizena 306 na 17" kolech fakt neni tvrde auto, protoze jsem citil kazdou dlazebni kostku... jeste tak Subaru Impreza v kombiku a 300kW