Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. Vvitty

    cerna kraska byla vcera na kosmetice

    2OK406: cenove je na tom velmi zajimave. treba minula oprava by standardni cestou znamenala nahrat plamenem, vyklepat, vykytovat, prestrikat celej dil => cenove tak 5-7 tisic, znicene antikorozni vrstvy, takze to zacne kvest atd... a u Ondry me to vyslo PODSTATNE levneji. pro konkretni cenu doporucuji probrat primo s nim, ale ja osobne s cenou nikdy nemel problem. hlavne doporucuji nesnazit se predtim neco rovnat doma, jen to zhorsi moznosti opravy.
  2. Vvitty

    cerna kraska byla vcera na kosmetice

    2Radek Hurvajz: mas tam kontakt, tak nejlepe v tydnu zavolat a optat se primo, kdyz to nafotis tak Ti muze rict odhad. akorat nesmi byt v te dire ostry zlom, protoze potom holt barva praskne ale u toho co jsem mel ja to vyslo vsude dobre. da se s nim domluvit i na vikend a spojit to s vyvezenim rodinky nekam do prirody, pokud je to oprava ktera by byla na delsi dobu. tady zabral asi polovinu casu ten blatnik z fotek, a zbytek byly "drobnosti". 2OK406: to jo. ale to by bohuzel prevysilo cenu auta... nehlede na to, ze vetsinu tech malych veci mam stejne z parkovist pred hypermegasuper....
  3. a moooooc ji to ted slusi za dopoledne zmizely takove ty dolicky od dveri, kdyz nekdo nekouka jestli vedle nestoji treba nahodou auto, dostala malinko vytazene rohy zadnich blatniku, konecne je spravne spasovany blatnik kolem leveho predniho svetla a hlavne uz nema zmackany levy predni blatnik viz fotky a panicek si mezitim dal kafe, kdyby bylo hezke pocasi, tak bych vyrazil nekam do okoli, kolem Mnichova Hradiste je krasne na vyletovani, ale byla zzzima. vse samozrejme bez lakovani, tak kdyby nekdo potreboval neco podobneho, tak -- kontakt odstranen, protoze by se dle vedeni jednalo o komercni inzerci -- od leta bude nabizet i rozlesteni laku na celem aute, chmmm chmmm asi o tom budu premyslet [upravil dne 20.1.12 12:54 od Vvitty]
  4. Vvitty

    Benzín

    treba takova dira zvana Havlickuv Brod bracha tam parkrat neco takoveho bral a chovalo se to pak podivne...
  5. Vvitty

    Benzín

    2AKCZ: problem tehle benzinu je, ze u benzinek na malych mestech se prodava prakticky jen N95 a nafta, takze jim lezi v nadrzich klidne pul roku a chova se to potom klidne hur, nez normalni N95
  6. no proc by ses taky mela potacet, kdyz jsi ani NEMELA mistni vybornou sladkobombu zvanou cokolada?
  7. Vvitty

    a leto muze klidne prijit

    2beda: no jo, nemas tu klimu poustet na minus deset 2miku: protoze vypada hezky a kdyz mas klimu a topeni, tak je i prijemna 2skupko: chmmchmmm, poprremyslim o tom...
  8. Vvitty

    a leto muze klidne prijit

    Protože Vitty zkoušel tu novou klimu a zapoměl zavřít okýnko. jsem nechtel, aby se mi roztekl nanuk
  9. 2aka: jak sis me mohla splest s medvedem, to teda fakt nechapu :papa
  10. Vvitty

    a leto muze klidne prijit

    2skupko: je dulezite byt vcas pripraven na nejhorsi 2medved: jak jsi to poznal, predsedo? :papa 2bohous: ta cerna kuze by nevadila tolik, jako cerne auto a zacpy na jizni spojce, kde jsem predloni popojizdel bez klimy asi pul hodiny tech par km 2ferry: nooo, jsem si to rozmyslel, kazdej si z toho inzeratu delal jenom legraci jeste bych mel stocit tachometr, aby nemela tolik najeto 2olivierriedel: jestli chces, muzu Ti prozradit kde je opravuji
  11. ja? nechapu, jak jsi na takovou vec prisla
  12. klimatizaci mam opravenou
  13. Vvitty

    Co takto Ing. skupko?

    2oddie: i to by slo
  14. no jestli medved nemuze, tak to jedna kruta prebyva, ne?
  15. Vvitty

    Co takto Ing. skupko?

    jojo, manager je dobra hodnost )) treba u nas mame managera, kteremu zapomeli dat podrizene, takze sefuje akorat sam sobe hihi nebo treba dostatecne proflaknuta hodnost "managerka podlahovych krytin", jiste vsichni uhadnou napln prace
  16. Vvitty

    Co takto Ing. skupko?

    2Dundee: to neni otazka tech tri pismenek, ale spis tech majitelu... nepochybne byli blbi uz predtim 2skupko: tak teda gratuluju a neboj, bude uz jenom hur 2oddie: tak nejak uz treti rok jsem se ani nenamahal menit obcanku nebo to nekde psat, akorat v CS me odhalili, kdyz jsem prestal dorucovat potvrzeni o studiu ) ani v praci po me ten papir nechteli ukazat
  17. Vvitty

    Tak už máme každej svojí kasičku

    2Bohous: to bych vas nesmel znat, abych Ti to veril i kdyz, ten vitr v nadrzi bude vyznamne omezeni zavodeni tak at dobre slouzi
  18. Vvitty

    306 radio

    co se Ti nelibi na Clarionu, ktery se daval do 306?
  19. no moc Ti to teda neslo pravda, odpustila sis aspon predstavovani na celou kavarnu )))
  20. teda to jsou mi ale ucastnici srazu .....
  21. Vvitty

    Tak už máme každej svojí kasičku

    no tak jen doufam, ze nebudete moc zavodit
  22. Vvitty

    Prodam S16

    a vsimnuli jste si, ze vanoce jsou posledni dobou cim dal casteji do roka, jo?
  23. Vvitty

    Prodam S16

    2oni: a vycucals? to ted mas urcite 80 litru navic a muzes je utratit 2jezek: no jooo, to vis, jsi me naladil
  24. aka: to je ale HROZNEEE!!!! to pak uplne kazis smysl celeho srazu
  25. Vvitty

    Prodam S16

    tak a prvni cenu (lizatko) vyhrava.... chvilka napeti.... Medved, ktery mi psal asi 30vterin po zverejneni ze je to dobry april dalsi cenu (fidorka, druh dle libosti) ziskava Vector za dovedeni aprilu k dokonalosti tim, ze mi cestou do Stromovky hodil za sterac ceduli s napisem Prodam, 80.000, Specha, tel xxxxxxxxx dalsi cenu (fidorka, druh dle libosti) ziskava Kurt za uzasny vykon admina, kdyz tento thread presunul do BAZARU po minute od postnuti me recnicke prosby s zadosti o presun (jak ty to delas, kurte??? rychlejsi nez stin ) ceny utechy ziskavaji dva nejmenovani clenove klubu, kteri mi volali nebo psali na icq a chteli auto koupit na vyber je opet znama Fidorka dle chuti ceny jsou k vyzvednuti na srazu na Dzbane a/nebo Krivoklate, pripadne u me osobne dekuji ostatnim, kteri me znaji az moc dobre a odhalili pointu okamzite, ze to sem hned neprasknuli a doprali mi trosku te skodolibe radosti a pro ostatni - toto auto skutecne neni na prodej, kdo me zna vi, ze momentalne neni na trhu nic, co by mi vyhovovalo vic nez tohle. A kdyby bylo na prodej, urcite ne za tuto cenu, za kterou se v bazarech vyskytuji 306 verze vrak Fabii skutecne nepovazuji za rodinny vuz, mel jsem moznost jet v jedne v sobotu (seriovka 1.2HTP) a presvedcila me, ze ma snizena 306 na 17" kolech fakt neni tvrde auto, protoze jsem citil kazdou dlazebni kostku... jeste tak Subaru Impreza v kombiku a 300kW
×
×
  • Vytvořit...