Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. mam pocit, ze nekdo pujde na pristi sraz pesky....
  2. asi nekoho zabiju....
  3. vazne upozorneni: oranzovy rucnik nechte doma. zapricinuje zvrhnuti jinak slusnych srazu do nehoraznych mejdanu
  4. 2Medved: tak k tomu ze ridila osoba panu rediteli blizka se jiste vyjadri poskozena, az ji pusti z nemocnice. pockejme si s posuzovanim az na oficialni reakci, ne na kecy jednoho ozraly...
    • 16
  5. Vvitty

    Putování růžového ručníku

    vertexi, mel jsi prijet a zucastnit se nataceni fotopribehu neboj, pribeh bude, kup si pristi bravicko
    • 50
  6. Vvitty

    Nejede to

    jestli to nebude treba spalovanim oleje, unikajici z nacnutyho turba
    • 29
  7. Vvitty

    Nejede to

    tady spal nekdo v knihovne
    • 29
  8. Vvitty

    Putování růžového ručníku

    2Chinchila: ty vase fotky byly hezci
    • 50
  9. Vvitty

    Putování růžového ručníku

    • 50
  10. 2Medved: jak tak koukam na tvuj prispevek, tak to vypada jako by se srazy u neona mely stat pravidlem
  11. vetsi legrace byla, kdyz jsem byl v Berline a ja neumim vic nez gruss got, a majitelka neumela anglicky... nakonec jsme se shodli na rustine
    • 51
  12. 2Dave: novou silnici jsme vojeli uz v Sebetove jen si rikam, jestli na film pro deti nebyly ty hlasky prilis ... pri predstave ze nektere zvlaste vychytane opakuje osmilety synek ve skole...
  13. pridam par osobnich zkusenosti... Francouzi anglicky umi. sice maji zvlastni prizvuk, ale to my taky. jen jiny. v hotelich se mluvi anglicky bezne, maji to v popisu prace. tedy aspon v tech velkych. co se tyka naprikald vysvetleni cesty, nemel jsem nikdy problem. mozna pomahalo to, ze jsme je pozdravili francouzsky... ale ze by frantici byli stastny, ze s vami muzou anglicky rozkladat, to rozhodne ne. jak budete sedet na veceri s par frantiky (musi jich byt presila), zapomente ze budete vedet o cem je rec. obvykle nam to aspon nekdo prekladal, ale proste mluvili francouzsky. ne proto, ze by anglicky neumeli. kupodivu to plati i pro ty, co dlouhodobe ziji v CR, Nemecku a jinde ve svete.
    • 51
  14. pan byl tak statej, ze se rozmazaval i na fotkach
  15. Vvitty

    Nejede to

    ty, wolfe, jak jsme parkovali a daval jsi tam tu rucku, odbrzdil jsi nez jsi odjel?
    • 29
  16. Čéče, tak to na tom asi neni pán zrovna nejlíp, když tam jsou písmena M,I,O ... :D:D kterej grazl otocil tu kosticku?
  17. 2Neon: evidentne premysli, co by se jeste dalo sestavit ze zbylych pismenek M,L,Q.
  18. 2DEvil: udelali jste velkou chybu
  19. stoji par korun u kazdeho stanku s vietnamci... od pade do kila, podle mista. takze bych ji v aute vozil, i kdyz neni povinna.
    • 13
  20. ja tam nebyl, to byl imitator
  21. 2Dave: zbyvajicich 40 procent dospelych byl doprovod malych deti...
  22. Vvitty

    clenovia z SVK a nejaky zraz

    2Dusan: jenze ceske srazy nejsou o penezich... a i velky sraz nemusi byt ucetne ziskovy, treba na Ochoze se seslo snad nejvic aut za historii a presto skoncil pro poradatele ztratove. Naopak letosni Sebetov mel kolem 30-40 aut, a penize zbyly. A oba srazy byly super... jestli chces cekat na 80 aut, tak to se asi nedozijeme
    • 38
  23. tak hezky od konce... nevsimnul jsem si, ze by uz bylo prokazano kdo to letadlo zapalil, natoz ze to byli novinari. Mozna mas lepsi zdroje a mohl bys je uvest, ne jen tak placnout do vody obvineni. Doufam, ze to policie bude schopna vysetrit a ti, co to udelali budou po zasluze odmeneni. protoze je to prasarna. Verejnym minenim manipuluje kde kdo, nejen novinari, ale take politici, policie (napr. vhodnou prezentaci statistik), a v podstate kde kdo. Je jen otazka kazdeho, jestli se tim manipulovat necha. Co se tyka tech novinaru, nic ti nebrani podat podnet policii a dozadovat se vysetreni cele udalosti. Ale neboj, jestli ten novinar takhle ridi porad, brzy dojezdi, mame tady preci ten novy krasny zakon a spoustu prislusniku, kteri ho tvrde vymahaji. Bohuzel, jak se zda jen po nekom... a proto je potreba, aby tu byla nejaka kontrola.
    • 42
  24. Kocoure, tvoje soukroma adresa je Jirka Posik? :aut
    • 64
  25. jinak bezna sazba (predepsana) je rok bez papiru a 25 tisic a nejake body. tady pan odevzda papiry a bude ho vozit ridic... Mimochodem, komu je odevzda? Nevedel jsem, ze je pravne mozne odevzdat ridicak a opet si ho vyzvednout jako batoh z uschovny na nadrazi.
    • 42
×
×
  • Vytvořit...