ty kola z forda budou mit krome jineho ET taky mensi stredici krouzek, takze to nebude sedet, pokud nemas hodne velky kladivo.
206ta ma jine ET, sice tam ty kola pasujou ale pokud to bude nekdo opravdu detailne zkoumat (coz lze ted predpokladat), tak to neprojde.
2georginek: zalezi, co jsi jim v tom servisu rekl... obvykle je dobre nahlasit zname zavady, pripadne rict ze to potrebujes pripravit na STK. Ja preferuju metodu odvezt auto do servisu, aby to prosli a rovnou protahnuli STK, pripadne si nalezene zavady rovnou opravi a me pak vrati auto v poradku...
jet tam sam s evidentni zavadou je jen Tvoje blbost, skoda se nad tim rozcilovat...