Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. trundiku, nic si z toho nedelej, me se uz nekolikrat stalo, ze nejen ze mi blbec vjel do rychleho pruhu, na to si davam celkem pozor, ale navic schvalne zacal i brzdit, asi aby mu to predjizdene auto ujelo dal... a jeste mi potom ukazoval politicka gesta stylu jsi jednicka. 2netopka: burany najdes vsude... uplne stejne jsem s parkovanim narazil v Aix an Provence, akorat misto omlaceneho favorita to byl mene omlacenej citroen. atd...
    • 49
  2. Vvitty

    turbo na MI16

    neni lepsi ten motor prodat (docela si drzi cenu, tezko se shani) a poridit neco hotoveho?
    • 18
  3. Vvitty

    Torzní tyče

    kolem 4cm. pocitej akorat s tim, ye potom je naprava mekci, ne tvrdsi jak by clovek vetsinou chtel...
    • 14
  4. Vvitty

    dotaz ke koupi 306

    DJY je stejne jako DJZ... byt u nas oficialne tyto dva motory nejde zamenit, narozdil od civilizovaneho sveta.
    • 17
  5. Vvitty

    Torzní tyče

    presdait o zub ti nestaci?
    • 14
  6. Vvitty

    konvice do auta

    vzhledem k tomu, ze klasicka na 230V ma 2.5kW, tak by to znamenalo srovnatelny odber v aute 200A .... a to je na zasuvku od zapalovace preci jen krapet moc...
    • 15
  7. Vvitty

    Budiky u 306tky !!!

    2Ohryy: jenze spravne by to melo udelat jednou, a jak jsem pochopil tak tady to dela porad dokola??
    • 8
  8. Vvitty

    spesl pro netopku, aneb foto z vikendu

    to je ono myslim, ze bych skoncil jeste na florenci...
    • 28
  9. no tak to jsi teda asi byla fakt jen ozrala
  10. jojo, to je dalsi z nepravidelnych pridavnych jmen. podle vzoru vsichni se zas ozrali jak zakon kaze, jen pan starosta byl vesely. byla jsi vesela? [upravil dne 27.5.07 Vvitty]
  11. Vvitty

    spesl pro netopku, aneb foto z vikendu

    no pekny vikend, koukam
    • 28
  12. to ani nevis a je to hned
  13. no treba fotka Vvitty zveda opilou Aku ze silnice?
  14. Vvitty

    Čirá světla p.306

    coz je modelovy rok 2000, frantici vzdycky uvadi novou modelovou radu o prazdninach.
    • 6
  15. na plyn se vybodni, jen si zadelas na problemy.
    • 75
  16. 2aka: myslis, ze vecer po navratu uvidis na klavesnici? a muzu si Te vecer prijit vyfotit? Kdyz kamaradka chtela ty fotky z vikendu 2Escaper: ja mam jine strankovani
  17. Vvitty

    Přední světla z Anglie

    ferove vrakoviste je cosi jako ferovej bazar.... jinak celnim plastem nic neporesis, je to dane konstrukci paraboly. zkus to jit vymenit, ale vzhledem k tomu ze musel vedet co Ti prodava, tak pochybuju ze uspejes... pak napis
    • 18
  18. tak uz chybi jenom deset stranek...
  19. 2aka: heh ja pouzivam zasadne beldeny, ktere se vyznacuji tim ze jsou co? ze jsou vsechny stejne sedive koukam, ze taky nedelas nic jineho nez vysedavas u netu, co?
  20. pustili me s tim do letadla, takze C4ka to asi nebude, i kdyz tvar a konzistence riblizne odpovida a moderni balicky uz netikaji, od doby co vynalezli procesory... to jen v hollywoodu jedou podle stareho koncetu s tikanim a cervenym dratem
  21. Vvitty

    subaru impreza

    2pepito: v inzeratech na tipcarsech mnohdy nepisou veci.... treba proc jsou na aute vareny sloupky, ze to auto co maji na netu za dve kila na place stoji tri, ale kdyz uz jste sem prijel tak prece vezmete, ne? ze tam omylem zaskrtnou treba klimu nebo zapomenou jednicku u stavu km.... takze to by me fakt neprekvapilo.
    • 29
  22. hele vy dve ochech.... Slecny, abyste vedely tak jsem vam privezl takovou vec s napisem Specialite Siciilano, ale budete se muset nejak podelit
  23. ne, pokud si dobre vzpominam tak TY si se snazila opit ME
  24. no jak se poznaji KOZY, to bych vedel a vetsinou chodi v paru... ale nedoporucuje se moc zkoumat nezname kozy kvuli vaznemu riziku urazu
  25. 2ok: kde? kde?? musim se jit podivat
×
×
  • Vytvořit...