2Pe.Tr: pekne to mas! A barev se neboj, me se to taky jeste neokoukalo, narozdil od bile, kterou jsme meli u nasich malovano snad patnact let, brrrr... taky ted presli na barvy
2 Medved: drzim palce.
2 Buml: nasi ty brikety hazi do Jotulu s dvojitym spalovanim, tj. tim cistym spalovanim, a nestezuji si (zatim teda spalili asi pul palety). Kupovali jsme to pred dvema lety na Morave do sklipku, takze to neni od stejneho vyrobce jako ma Rebik, nicmene ono je to vsechno delane v podstate stejne. Jeste mi tam pul palety zbyva, jenze nejdriv musime spalit tu pulku strechy :D
jinak je to lisovany odpad z drevarskych zavodu, takze bych se nebal ze je to svinstvo