já mám porblém že spíš na praej straně pakna o něco se prý zastavuju a kvůli tomu sem neudělal technickou ani.. (nový pakny samostavy pružinky, lanovody, stočený bubny a ta pravá o něco se tře jak kdyby o ten náboj bubnu co se nasouvá na osu -_- nemá někdo s tim zkušenost ?