Přejít na obsah

S@jmon

Uživatel
  • Počet příspěvků

    109
  • Registrace

Vše od uživatele S@jmon

  1. sikovkama by měl jít krásně stlačit bez problémů.. bez trhanců prostě aby šel plynule zatlačit, mám ted podobný problém na levej straně mi začlo zničeho nic přibrždovat kolo a je to od doby kdy mi strhli odvzdušnovák a odvzdušnovali skrz hadičku kde sem po příjezdu domů zjistil že zdřejmě teče takže ji ukroutili asi.. pokud pístek a destičky choděj dobře a je to všecko namazané tak bych šel po tech hadičkách..
  2. S@jmon

    zadek nebrzdí,nové bubny??

    tak víte co to nakonec bylo.. jak je to jakoby vodítko lanka kterým prochází ta přužinka lanka tak ta zasekávala lanko a o centák to nedosedalo.. -_- a pak sme s šéfem ještě poladili obě strany aby to brzdilo zhruba na stejno.. a konečně to je
  3. S@jmon

    zadek nebrzdí,nové bubny??

    právě zejtra se na to mrknu ale myslím si že to je dost možný protože já to kupoval od borky kterej mechanik to auto totálně dodělal.. a todle kolo bylo dotažený na krev jen proto že mu nešel sundat zadrhlej lanovod -_- tak to dotáh na krev aby aspon jedno kolo brzdilo a pakna na ručku byla sjetá na kov když sem to sundal :/
    • 60
  4. S@jmon

    zadek nebrzdí,nové bubny??

    ano přesně tak ale stále to o něco drhne ikdyž se to takto seštelovalo.. takže zítra ještě přeházím bubny jestli to nebude fakt jima..
    • 60
  5. S@jmon

    zadek nebrzdí,nové bubny??

    mám ty 2 protisobě ozubený.. náprava z litrovky 3díra..
    • 60
  6. S@jmon

    zadek nebrzdí,nové bubny??

    to všecko sem dělal ale ten buben že by byl jetej sem nepřemejšlel nevím o kolik mi je stáčeli a na tejdle straně bylo furt takový divný brždění an rukáv..
    • 60
  7. S@jmon

    zadek nebrzdí,nové bubny??

    zejta to vyzkouším přehodím to ještě z druhej strany zda se to zlepší nebo ne.. ale jináč už nevím co by to mohlo jináč bejt no..
    • 60
  8. S@jmon

    zadek nebrzdí,nové bubny??

    já mám porblém že spíš na praej straně pakna o něco se prý zastavuju a kvůli tomu sem neudělal technickou ani.. (nový pakny samostavy pružinky, lanovody, stočený bubny a ta pravá o něco se tře jak kdyby o ten náboj bubnu co se nasouvá na osu -_- nemá někdo s tim zkušenost ?
    • 60
  9. S@jmon

    AIrbag jednotka

    tak se našel nový problém.. na diagnostice mi ukazuje že čelní volantový airbag má chybu..ale ostatní nehlásej chybu.. nemá někdo s timhle zkušenost.. prý je možný že i ten kroužek pod volantem že by odešel.. ale dával sem tam jiný z bouranýho auta protože ten co sem měl prasknul je možný že by to mělo nějakou spojitost ? o.O (a vymazat se mi to nepodařilo musím do pežota mi řekli..) ale zkouším co ještě by to mohlo bejt jiného.. jednotka byla i se všema přípojkama a airbagama z funkčního auta vymontována..
    • 12
  10. S@jmon

    chcípání motoru

    dal sem z druhýho rozbouchanýho co bylo, kde všecko chodilo jak švýcary
  11. S@jmon

    chcípání motoru

    zatím to tedka nedělá čekám jestli to něco bude dělat zas nebo ne :)D
  12. S@jmon

    Hučení od přední nápravy.

    tak si otevři okýnko když to budeš slyšet a uvidíš jestli to jde od kol nebo ne.. ale většinou to sou ložiska..
  13. S@jmon

    chcípání motoru

    aháá jasný už vím kerý díky za radu zejtra to snad zkusim a dám vědět jak to pak dopadlo
  14. S@jmon

    chcípání motoru

    a kerý to je z tech relátek ? o.O já tedka ho nemám doma tak ted nevím kerý to je..
  15. S@jmon

    chcípání motoru

    přesně tak jako kdyby váha vzduchu nebo dávkování paliva nějak nešla
  16. S@jmon

    chcípání motoru

    tak to sem nepozoroval ale zkusím ho taky.. díky za nápad..
  17. zdravím chci se zeptat jeslti ste někdo s timhle neměl problém s autem normálně jedu a pak třeba n křižovatce na semaforech zastavím vyřadím a zničeho nic chcípne motor a nejde natočit chytne třeba až na po 5tý start.. něměl ste někdo podobnej problém ? nebo co by to mohlo bejt.. krokovej motorek vyměněnej je zvětšilo se nasávání vzduchu maličko se to zlepšilo ale furt to blbne..
  18. S@jmon

    zadní okýnka

    tak sem si to myslel správně díky za odpověd
  19. S@jmon

    zadní okýnka

    ještě mě mě napadlo jak ta těsnící guma kolem tech okýnek já zatím se do auta s těmahle okýnkama ještě nedostal.. jak ta guma je dělaná je stejná jako u pevnejch nebo jak to tam s těma těsnícíma gumama je ? díky za odpovědi..
  20. S@jmon

    Vadné žárovky interiéru

    na zadní straně volantu sou 2x torx..
  21. pak dej vědět jak stírá dcla mě to zaujalo mě se tam utrhla ta gumička stírací na krajích tak asi dám jinej taky a todle tam vypadá dobře a je to z kombíka stěrač žejo o.O
  22. konektory do budíků jsou zapojeny správně a držej.. ? pak bych mrknul po kabelech jestli to někde není spojený dopředu do tech dálkovejch.. asi někdo měl vplánu dát mlhovky i dopředu takže to napojil zdřejmě do jednoho když se zapnou zadní tak aby svítili i přední.. mrkni na ty kabely někde to asi bude spojovaný..
    • 8
  23. a jak dopadly ty kontakty měls to rozdělaný ?
    • 8
  24. Zdravím jsem tu na fóru už dýl ale stále byl pežotek rozdělán tak dávám dnes nějaké foto jak ten můj stroj vypadá (je to zatím sériovka :/ ale tak uvidím jak budou finance dále )
  25. máš tam nějaký vadný spoje na tech přepínacích páčkách.. bud vyměnit komplet ty páčky pod volantem nebo to rozdělej a zkus vyčistit kontakty..
    • 8
×
×
  • Vytvořit...