nemůžu mluvit za ostatní, ale s tím bych jel radši do origo...zas tak hrozný prachy to nejsou...jinak když jsi jel a ta kontrolka se ti rozsvitila - neměla by spíš blikat (nepřerušovaně)? Prej by to mělo značit poruchu palivoměru...ale na to jsou tady jiní lidé - věcí znalí šikovnější
Tak co takhle že by se udělalo třeba 1/3 info, srazy, rozhovory, atd a 2/3 placena inzerce? A pokud by se ozvalo dost inzerentů (něco málo plácnu třeba kolem 150 - 200) tak by se to dalo, ne?
jj...to vím asi mi nic jinýho nezbyde...jinak ten motor jede pravidelně - startuje to taky napoprvé, jen má tak 5-7 sekund nepravidelnej volnoběh, ale pak se srovná a fakčí to pravidelně...bez jakýhokoli zakolísání...
[upravil dne 17/12/13 20:00 od hardhouse.trip]