Přejít na obsah

hardhouse.trip

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 518
  • Registrace

Vše od uživatele hardhouse.trip

  1. no, u nás nic takovýho není
  2. hardhouse.trip

    klubový tisk ( časopis )

    No tak musí se to nějak zkloubit...kdyby chtěl klub vydávat čistě časopis bez inzerce, tak by na tom ku*evsky prodělal...
    • 74
  3. hardhouse.trip

    Rodinné WRCéčko

    jj..chapu..jinak já myslel že na 79 kW už je Siemens... tam vyjde repas jednoho za 6 litrů...
    • 31
  4. já ani nevěděl že taková benzínka vůbec existuje
  5. hardhouse.trip

    Smrad v kabine z vetrakov

    a nemuzou to byt treba praskly svody?
    • 7
  6. hardhouse.trip

    Rychlým šípům je 75 !!!

    jj...klasika je klasika...
    • 27
  7. hardhouse.trip

    ukazatel paliva

    nemůžu mluvit za ostatní, ale s tím bych jel radši do origo...zas tak hrozný prachy to nejsou...jinak když jsi jel a ta kontrolka se ti rozsvitila - neměla by spíš blikat (nepřerušovaně)? Prej by to mělo značit poruchu palivoměru...ale na to jsou tady jiní lidé - věcí znalí šikovnější
    • 14
  8. hardhouse.trip

    Rodinné WRCéčko

    10 tis? to je nějaký moc levný, ne?
    • 31
  9. proti gustu žádný dišputát
  10. hardhouse.trip

    klubový tisk ( časopis )

    Tak co takhle že by se udělalo třeba 1/3 info, srazy, rozhovory, atd a 2/3 placena inzerce? A pokud by se ozvalo dost inzerentů (něco málo plácnu třeba kolem 150 - 200) tak by se to dalo, ne?
    • 74
  11. u nás taky...jen ta moja furt otravuje at uz jedem
  12. hardhouse.trip

    Hra jen počkej zajíci

    taky bych ji bral bych zavzpomínal na starý dobrý dětský časy
    • 6
  13. no...a pak se v tom všichni vyznejme, že...
  14. v mrazech i arktickou od agipu sem tam beru taky, ale davam do ni aditiva
  15. Aha...no, mě se to nestalo ještě nikdy, že bych narazil na zmrzlej stojan...
  16. Přitom nemám ani v plánu ji potom nabízet za peníze, ale poskytnout ji bezplatně prostřednictvím tohoto fora ke stažení
    • 6
  17. zatim se nikdo neozval oni si asi myslí že bych jim potom snad dělal konkurenci nebo co :D
    • 6
  18. kazdej je holt spokojenej s nečím jiným...tak asi zůstanu u Shell:blablabla
  19. jj...to vím asi mi nic jinýho nezbyde...jinak ten motor jede pravidelně - startuje to taky napoprvé, jen má tak 5-7 sekund nepravidelnej volnoběh, ale pak se srovná a fakčí to pravidelně...bez jakýhokoli zakolísání... [upravil dne 17/12/13 20:00 od hardhouse.trip]
    • 13
  20. ale to zas nee:bojim
    • 13
  21. A cena nového pístu na 2.0 HDi 100 kW ???
    • 13
  22. To tu není nějaký věci znalý mechanik co by poradil a věděl co to je?
    • 13
  23. Jinak - co se stane když to bude dlouhodobě ten olej spalovat? Hrozí něco? Nebo se s tím dá jezdit? Jsem laik - tak se nedivte tolika otázkám
    • 13
×
×
  • Vytvořit...