Přejít na obsah

hardhouse.trip

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 518
  • Registrace

Vše od uživatele hardhouse.trip

  1. A to že motor spaluje olej - to by taky dělalo pořád a ne po studeným startu, ne?
    • 13
  2. To sice je, ale jezdit se s tím dá, vstřiky bych chtěl dělat až za rok - dva. Jinak těma vstřikama to nebude...to mně ubezpečily, že by to muselo dělat pořád.
    • 13
  3. Ahojte lidi. Problém Pokaždý když nastartuju, tak z výfuku jde mohutný oblak (takovej modrobílej), jak se motor ustálí na volnoběžné otáčky, tak nic, a za minutu až dvě to začne kouřit zase ten modrobílej oblak - na asfaltu to zanechává skvrnu, která nezmizí ani po dešti Zajímavé ale je, že až se motor za nějakej 10-15 km ohřeje, tak žádnej kouř. Nevíte čím to může být? Jinak na dia jsem byl, ale akorát zjistili, že do jednoho válce jde o 20% víc paliva než na ostatních. Ostatní jsou v normě. Tak si říkám že kdyby to bylo vstřikama, tak by to dělalo celou dobu...Máte s tím někdo zkušenosti?
    • 13
  4. ahoj. měl bys na zápůjčku i přídavné sedačky do třetí řady na 307 SW?
    • 13
  5. Na benzině asi taky začnu tankovat
  6. je to fakt...když se člověk mrkne na testy naft, tak na jednou testu zvítězil Shell, na druhým skončil jako poslední...pak člověk neví čemu má věřit...
  7. jako Shellka že vyjde levněji? To těžko:bojim
  8. já mám tak max. Shell Smart Kartu, kde je taky občas nějaká akce, ale ti to nemaj pravidelně celoročně...jen někdy...nebo se mýlím? A když už je ta sleva a chceš o korunu miň, tak tě stejně vojebou o smart body
  9. Mám sem v plánu dát volně link na přeloženou RT3 pro monochromatické provedení. Jestli tu vůbec teda je ještě někdo kdo má RT3 monochrom. Potřeboval bych nějakého \"odborníka\", kdo už to překládal, aby mi ještě pomohl zkonzultovat nejaké úpravy, a popř. chybičky, nebo co by se mělo doladit...
    • 6
  10. Je tu novej, nemůže znát google...
  11. ted si nevzpomenu...ono to snad ani nema nazev
  12. To Olda: Tak jasne - narazili jste pokazde na kvalitni naftu, nebo ja nevim...treba v Bludove znamej natankoval do Tucsona naftu, a - co to? Vstriky v hajzlu...tam bych treba nejel...a u mestskyho v sumperku je prej taky zavadna.... [upravil dne 17/12/13 14:05 od hardhouse.trip]
  13. jj...v lete letni, v zime zimni nekdo to pociti, nekdo ne...mne se treba zda, ze od ty doby co to pouzivam, tak motor bezi o neco tisseji...
  14. tak tak...bez VIFu ani ranu
  15. Jsou někde na netu nějaké odborné testy, která ze značkových naft je nejkvalitnější? Já nic nenašel
  16. Aha...no, jsem tu skoro novej tak sem si nevšim
  17. Za mně -> Shell Zábřeh, a aditiva VIF Super Diesel Aditiv
  18. FAP je novej,tak měsíc novej,tak snad zatím funguje dobře. A jak jsi to myslel s tou kontrolkou? Udělat? Nebo jako že se samo aktivuje vyhřívání jehož kontrolku uvidím na automatické klimatizaci?nebo jak?
    • 22
  19. Pri regenerácii ti nikdy žiadnu hlášku nevypisuje a táto možnosť sa nedá aktivovať.Ten manuál je buď blbo preložený alebo prečítaný.... Ten manual je origo peugeotackej...tak proc to tam pisou?
    • 22
  20. tak jedině zajet na dia a ať se podívaj kdy to naposledy regenerovalo? Uchovává to vůbec dia kdy auto naposledy regenerovalo? A jinak spustit nejde?
    • 22
  21. jj..to jo...jedině poznat podle palubáku tu zvýšenou spotřebu, ale i na dia se to snad může nějak aktivovat, ne?
    • 22
  22. tak to nevím...a proč by to teda dávali na konfigurační CD, který je pro CAN-VAN? A jiné hlášky by se ale taky měly dát nějak udělat přes dia, ne?
  23. Máte nějaké konkrétní poznatky ke každé verzi? Obě akorát umí MP3 a mapy od 2009, ale co je od sebe odlišuje?
    • 6
  24. hardhouse.trip

    čeština CAN nebo VAN

    Ke stažení tu sice byla, ale jen pro DT obrazovku (barevnou). Nikde na netu není žádnej českej překlad pro CT obrazovku (monochrom). Na to existuji editory, ve kterých si to můžeš ručně přepsat, např. Hexedit, a pak programem CRCH přepsat kontrolní součet na ten, jako měl originální soubor
    • 30
  25. hardhouse.trip

    čeština CAN nebo VAN

    Ke stažení tu sice byla, ale jen pro DT obrazovku (barevnou). Nikde na netu není žádnej českej překlad pro CT obrazovku (monochrom). Na to existuji editory, ve kterých si to můžeš ručně přepsat, např. Hexedit, a pak programem CRCH přepsat kontrolní součet jako měl originální soubor
    • 30
×
×
  • Vytvořit...