Ahojte lidi. Problém Pokaždý když nastartuju, tak z výfuku jde mohutný oblak (takovej modrobílej), jak se motor ustálí na volnoběžné otáčky, tak nic, a za minutu až dvě to začne kouřit zase ten modrobílej oblak - na asfaltu to zanechává skvrnu, která nezmizí ani po dešti Zajímavé ale je, že až se motor za nějakej 10-15 km ohřeje, tak žádnej kouř. Nevíte čím to může být? Jinak na dia jsem byl, ale akorát zjistili, že do jednoho válce jde o 20% víc paliva než na ostatních. Ostatní jsou v normě. Tak si říkám že kdyby to bylo vstřikama, tak by to dělalo celou dobu...Máte s tím někdo zkušenosti?