Zdravím. Mám podobný problém, ale je to něco jiného. Páčky se mě sice (zatím) vrací, tam, kam mají jít, ale když dám např. pravej blinkr, tak to zabliká tak 3x, 4x a pak nefungujou. Aby \"fungovaly\", musím tlačit nahoru na konec té polohy pravého blinkru a ještě při tom hýbat zprava doleva, aby to vůbec na křižovatce blikalo. Při levém ani tak ne, ale taky jsem to musel chvíli držet v dolní poloze a zase hýbat zprava doleva, abych blikal doleva:aut ... Zajímavé ale je, že jednu chvíli to funguje, a za dalších 5 minut zase ne...a pak zase jo...to samé když zapnu přední i zadní mlhovky - za chvíli po zapnutí mi najednou kontrolky zhasnou. Pak to zase zapnu, a třeba 2 minuty to svítí, a pak zase zhasnou. Pak to zapnu znova a svítí pořád třeba 30 km...Tak se chci zeptat - jde tato závada opravit - např. nějakým přepájením, proletováním, nebo něčím těch konektorů? Nebo se musí vyměnit celej ten modul? Mám ESP (nevím proč se to rozlišuje podle toho), a senzor deště. A pokud se to musí vyměnit celý, tak se chci ještě zeptat, zda jste to někdy kupovali na vrakovišti, a jak dlohou vám to vydrželo...bo cena za novy 8500,- je docela hafo.... Prosím o odpověď a předem děkuji:papa