Přejít na obsah

Gitarista001

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    534
  • Registrace

Vše od uživatele Gitarista001

  1. Gitarista001

    kabel

    Skus urobit dva plyny, jeden klasicky nozny a druhy rucny ako na traktore aby nezdochlo. :D:D
  2. Gitarista001

    100 000 km

    Ked tak pozeram na tvoj tachometer prisla mi na um piesen \"COze je to patdesiatka\" :D:D
  3. Gitarista001

    100 000 km

    Povysavane, umyte, natankovane benzinu zo Shell. Blata v nom bolo okolo jednej tony takze to uz bola hadam aj zmena technickych udajov .
  4. Gitarista001

    Jakou 206?

    To si pisal mne? Aha zle som si precital tvoj posledny prispevok. Myslel som si ze mas 8 V a v papieroch 16 V.
  5. Gitarista001

    100 000 km

  6. Gitarista001

    100 000 km

    A uz mam 100 000 aj ja. Dufam ze sa dozije aj 200 000. [upravil dne 6.2.2009 Gitarista001]
  7. Gitarista001

    100 000 km

    No3ia nahaj tak. Stale tu bude niekto kto bude frflat. Hlavne ze su temy ako ziarovky a autoziarovky a tam nikto nefrflal a na tuto temu ktoras bola zalozena ako sumarum co sa ma robit po 100 000 km sa zrazu niekto ozval. Zeby nahoda ?
  8. Ok. Tak teraz co je obmedzovac lebo ja som to pochopil tak ze obmedzovac ti zasekne pas pri naraze. Pytam sa preto ze ci som to zle pochopil alebo ako to je.
    • 7
  9. Gitarista001

    100 000 km

    Nekaz nam radost . Mne do 100 000 km chyba este 200 km .
  10. Gitarista001

    Jakou 206?

    To ako mozes mat papierovo 16 V a v skutocnosti 8 V. Co si menil hlavu ?
  11. Gitarista001

    řazení

    No nikdy sa neradi tak zle aby sa nemohlo radit este horsie.
  12. Podla mna mas normalnu teplotu motora.
  13. Gitarista001

    206 GTI

    Volakde so cital ze sa 206 bude montovat znovu. Mozno pridu vylepsene motory nejake turbo benziny a nebolo by od veci keby pasovali aj do starsich modelov.
  14. No ja mam nastastie obmedzovace aj vzadu. Mozno mas blbu seriu alebo kieho. Ja napr. nemam posilnovac riadenia.
    • 7
  15. Gitarista001

    Spotřeba

    To by som siel radsej peso...
  16. Gitarista001

    autožiarovky

    No samozrejme že niesu schvalene,nikdy neboli a podla mna ani nikdy nebudu ale to nemeni nič na tom že ja si ich tam dam! Daj si ich, lebo:D s tvojim motorom by som ani filzlom nezastal a dobehli by ma len keby som stal v rade na STK :D:D apotom by mi zobrali aj rodny list. [upravil dne 28.1.2009 Gitarista001]
  17. Gitarista001

    autožiarovky

    Keby som mal zapisane v technicaku ze to mam odskusane tak ich berem. Inak pri prestavbe musi auto mat ostrekovace svetiel.
  18. Gitarista001

    autožiarovky

    Tak to by som hodnotil ako rozumný a zodpovedný prístup. Co uz mam robit...
  19. Gitarista001

    autožiarovky

    No co uz budem mat len Devil Eyes.
  20. Gitarista001

    autožiarovky

    To akoze prestavbove sady niesu schvalene ? Ci ako ? Teda na Slovensku...
  21. Gitarista001

    žárovky

    Neparkujes blizko nejakej Octavie? Tam praskaju jedna radost. cest vynimkam. [upravil dne 9.1.2009 Gitarista001]
    • 8
  22. Gitarista001

    autožiarovky

    Ved uvidim ci stihnem vymenit kable tento rok za hrubsie alebo ak bude nejake to Euro navyse tak to isti Devil Eyes a nejake poriadne xenony. Ale aj tak ak budete pocut ze v okoli Ruzomberka nieco vyhorelo tak som to bol ja.
    • 45
  23. Gitarista001

    autožiarovky

    Ak sa nehreju tak to je jedno a mam namontovane aj denne led svietenie takze ja sa moc toho nebojim. Ved tento rok by som mal menit kabelaz takze k prednym svetlam dam urcite hrubsie kable ved istota je istota.
    • 45
  24. Gitarista001

    autožiarovky

    Tak to mam jedno ci mi pri dialkovych H2 svieti 2x 55 W alebo pri tlmenych a dialkovych H4 100 - 130 W. Pouzivam ich uz strasne dlho a k nicomu doteraz nedoslo.A kable sa mi ani trochu nehreju. A fizli ti wataz ziaroviek nekontroluju a co sa tyka STK jedine o co im ide je len to aby svetlo svietilo. Ja som s nimi mooooooc spokojny [upravil dne 26.12.2008 Gitarista001]
    • 45
  25. Gitarista001

    autožiarovky

    Žárovky s dvojnásobným příkonem nedoporučovat, nebo upozornit, že jsou jen na vlastní nebezpečí. Zdovodni preco by si ich nedoporucoval.
    • 45
×
×
  • Vytvořit...