No samozrejme že niesu schvalene,nikdy neboli a podla mna ani nikdy nebudu ale to nemeni nič na tom že ja si ich tam dam!
Daj si ich, lebo:D s tvojim motorom by som ani filzlom nezastal a dobehli by ma len keby som stal v rade na STK :D:D apotom by mi zobrali aj rodny list.
[upravil dne 28.1.2009 Gitarista001]