Chybami se člověk učí. Teď si to dáme znovu,tam kde se právě loupala ta barva,tak se to zbrousilo,zdálo se to OK, když se přes to přejelo rukou tak nebylo nic cítit,ale bohužel,barva se na to tvářila jinak
Jinak stříšku tam dávat nebudu,nějak se mi to začalo líbit bez ní,maximálně když narazím na origo z GTI ,tak tu bych tam dal