Přejít na obsah

Peu306

Uživatel
  • Počet příspěvků

    515
  • Registrace

Vše od uživatele Peu306

  1. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Vypadá dobře,jen jak ji tam máš přichycenou? Má výlisek na trysku ostřikovače?
  2. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Možná bych nechal i černou ,když mám černé doplňky,takhle těžko říct,musel bych to vidět
  3. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Snad jo
  4. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Chybami se člověk učí. Teď si to dáme znovu,tam kde se právě loupala ta barva,tak se to zbrousilo,zdálo se to OK, když se přes to přejelo rukou tak nebylo nic cítit,ale bohužel,barva se na to tvářila jinak Jinak stříšku tam dávat nebudu,nějak se mi to začalo líbit bez ní,maximálně když narazím na origo z GTI ,tak tu bych tam dal
  5. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Mysleli jsme,že to bude ok,když se to jen přebrousí. Ale OK se to jen zdálo
  6. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Říkám popravdě,že z blízka to moc hezké zatím není,zítra se jede ještě pro plnič a bude se to dolaďovat
  7. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Dveře mouchy mají,změna to ale bude veliká,zítra se to pokusí ještě vyladit Jinak prahy se povedly
  8. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Příprava začala. Jen škoda dnes té odpolední .
  9. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Tak tryska sehnána v autokelly za 101,- . Tak teď už snad budu mít vše
  10. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Bohužel,ale seženeš na Ebay Tento se celkem prodražil,200,- znak a 200,- doprava,většinou to tam bývá bez dopravy
  11. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Prosím prosím,kde sehnat tuto trysku ?
  12. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Dnes objednáno,tak doufám že to do příští soboty dorazí
  13. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Dnes,když jsem si dělal pár fotek,tak jsem zjistil,že mám v háji manžetu na poloose
  14. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Tady přikládám foto pátých dveří,které musí do laku. Oloupali se hezky .
  15. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Masku jsem lakovat nechával,takže 5-té dveře + stříšku na foto a prahy viz foto
  16. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    5-té dveře s novou stříškou které se loupou a FL prahy.
  17. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Už se to pomalu shromažďuje,za týden to začne
  18. Jinak pardon Radime,že jsem se ti sem takto nastěhoval Už mizím .
  19. Znak už je jinak a zrcátka nech zrcátkama
  20. Já mám označení barvy : ENQ Pod odstín : S.GN.GB Dá se podle toho něco zjistit?
  21. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Zítra jde lev na výměnu čepů spodních ramen. Čepy řízení jsem si vyměnil doma. Takže mi tam aspoň hned udělají i sbíhavost .
  22. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Dnes jsem po práci nevěděl do čeho píchnout,tak jsem si zrenovoval zátku na tažné
  23. Peu306

    306 HTB - Modrý Lev

    Takže... .Pokud Vám do auta teče přes přední dveře,tak nahraďte parozábranu vytlumovacím materiálem pro audio. Na fotce je pěkně vidět, kde všude je. Pod reprák a ty dvě díry vedle kliky (na levé straně i na pravé) stačí na jednu stranu 30x30 vytlumovacího materiálu a ještě vám zbide. Jeden kus stojí 79,-,což si myslím je v pohodě A na ten motůrek stahovačky (největší díra) zvolte 50x50 a už by tam téct nemělo
×
×
  • Vytvořit...