Svíčky jsou nové,diagnostika ještě nebyla,na tu se připravuji... Jen jsem chtěl zkusit ještě napsat sem,jestli by někdo nevěděl,co to může způsobovat... Jinak to ještě dělá,že při 1000-1300 otáček se auto dusí,klidně můžu dát plnej,ale jede furt stejně,pomalinku leze nahoru,a pak když se to dostane cca na 1300 otáček,tak se to jakoby utrhne a jede to uplně normálně... Dělá to jen v rozmezí 1000-1300 otáček... Nevím jestli je to problém jedné a té samé zavady...Dělá to jak na LPG,tak BENZ... Ale na tu diagnostiku zajedu... Snad něco najde