Přejít na obsah

Peu306

Uživatel
  • Počet příspěvků

    515
  • Registrace

Vše od uživatele Peu306

  1. Peu306

    Těsnění pod hlavou?

    A co by mohlo být v háji,když to hodně kouří? Hlavně mi štve to ,že to musím každou chvíli odvzdušňovat.
    • 66
  2. Zdravím,mám takový problém,zřejmě prasklé těsnění pod hlavou. Jak to doma zjistím na 100% ? Ať je teplo nebo zima,auto hulí jako fabrika,jak se motor ohřeje,kouřit to přestane,po odvzdušnění chladící soustavy je to dobré tak dva dny,pak jakmile zastavím,teplota začne lézt až ke 120°C . A takhle stále dokola. Může to způsobovat těsnění pod hlavou? PS- Olej ve vodě nemám,ani naopak. Dočetl jsem se,že může být průnik mezi chladicí kapalinou a spalovací komorou, což je poznat úbytkem chladicí kapaliny, bílým kouřem z výfuku a přehříváním motoru. Vodu jsem nezaregistroval,že by se ztrácela. Děkuji.
    • 66
  3. Peu306

    Dešťový senzor

    Na vrakárně je vyndáš během minutky,mám je tam odtud.
    • 15
  4. Peu306

    Dešťový senzor

    Kostičky dány a senzor funguje
    • 15
  5. Peu306

    Dešťový senzor

    Tyto kostičky mi tam chybí,uvidím zítra,jestli začne fungovat
    • 15
  6. Peu306

    Dešťový senzor

    Jako cyklovač mi to teď funguje taky,silikonové kostičky jsou přes ty malé sklíčka na senzoru,ty já tam po výměně skla nemám,tudíž to funguje jako cyklovač.
    • 15
  7. Peu306

    Dešťový senzor

    Tak jsem si sehnal ty silikonové kostičky,tak dám zítra vědět jestli senzor funguje,děkuji Všem a hezký večer.
    • 15
  8. Peu306

    Voda pod zadnymi sedackami

    Prco64 : A to jsi neměl puchýřky zvenku na blatníku? Já to tak hrozný zase neměl a už to lezlo i na venkovní stranu blatníku.
  9. Peu306

    Voda pod zadnymi sedackami

    Já to přesně na toto vyvaření dával do servisu,stále to tam mám,navařují celé nové nadkolí a cena i s barvou (zhruba) 5000-8000 kč,a to už jsem měl i asi cca 7 puchýřku z venku na blatníku. Kdyžtak pak mohu dát vědět jak to dopadlo PS- nejhorší je sehnat to nadkolí z jiného auta, kdyby to prý jen plátovali po kusech,tak cena bude o dost větší.
  10. Peu306

    Dešťový senzor

    Poraďte prosím,rád bych ho zprovoznil .
  11. Peu306

    Chcípání za studena

    Přišel jsem na to,že to dělá řídící jednotka motoru,řídící jednotku motoru mám Magneti Marelli . Moje origo jednotka má označení 16313.134 a měl jsem možnost koupit za levno druhou řídící jednotku s označením 16313.124 viz foto. Měl jsem k tomu i čip do klíčku ale s novou jednotkou auto nenaskočí,po zapnutí klíčku se kontrolky rozsvítí ,čerpadlo sepne ,ale motor jen točí,nechytne. Dají se tyto jednotky zaměnit,popřípadě ji musím nechat přehrát?
  12. Peu306

    Chcípání za studena

    Mohl by mi prosím někdo podle VIN dohledat,jaké přesně čidlo chladící kapaliny pro ŘJ potřebuji? VIN zašlu do SZ ,děkuji
  13. Peu306

    Chcípání za studena

    Tak problém bude ve štekru co vede na snímač teploty chladící kapaliny (ZELENÉ),dnes jsem ho odpojil,prostříkl Kontaktolem,po chvilce zapojil a ejhle,otáčky padají pomaleji a volnoběh se drží na 850 ot/min . Je to dobré do té doby,než se auto začne za jízdy otřásat,pak je to zase jako to bylo,otáčky padají rychle a volnoběh se drží na 1000 ot/min a kolísají +-50 ot/min.Vypadá to na špatný kontakt,ale piny ve štekru vypadají čistě,, Po kabelech jsem koukal,vypadají netknuté,bohužel pak mizí ve svazku kabelů . Čidlo je tam kupované nové,takže tím by to být nemělo. jojtik : Na dia se bohužel nic nenašlo.
    • 50
  14. Peu306

    zapsani kol do TP

    Na STK se už fotí vše ať tam jdeš s čímkoliv,nedávno jsem byl zapisovat kola a bylo mi tam toto o focení řečeno.
  15. Peu306

    Dešťový senzor

    Asi by jste neměli fotku,kde je vidět,jak jsou tam ty kostičky umístěné,popřípadě kde se dají koupit?
    • 15
  16. Peu306

    Dešťový senzor

    Sklo mi měnil servis,ale dešťový senzor jsem už venku měl a žádných kostiček jsem si nevšiml.
    • 15
  17. Peu306

    Dešťový senzor

    Tak se mi to podařilo rozebrat,musí se celý ten plast tlačit dolů,naštěstí se to obešlo bez poškození , ale mám otázku,má senzor svítit po obou stranách ( v obou sklíčkach) ? Mě totiž svítí jen na jedné straně,raději bych koupil nový ,než bazarovaný ,nevíte o nějakém krámku,kde to není zas tak drahé? Děkuji
    • 15
  18. Peu306

    Dešťový senzor

    Stěrače na první polohu ,což je tedy děšťový senzor jdou stále pomalu,ať dělám,co dělám,pojistky mám prolezlé,senzor se rozsvítí ale nefunguje,už si nevím rady.
    • 15
  19. Zdravím,prosím o radu,ví někdo,jak se dostat na dešťový senzor? Po výměně skla dám páčku na stěrače o jednu polohu nahoru a stírají hrozně pomalu,i když je sklo suché,zkrátka dešťový senzor nefunguje ,Za jakoukoliv radu děkuji,nerad bych něco poškodil. Děkuji
    • 15
  20. Peu306

    Přední mlhovky

    Zdravím všechny,nechci zakládat nové téma,tak to připíšu sem,snad to nebude vadit. Jedná se o Peugeot 306 r.v 98 jen s páčkou na zadní mlhovky. Přední mlhovky jsem dodělával i s FL nárazníkem,kabely jsem tahal nové. Potřeboval bych drobet vysvětlit,jak zapojit relé,popřípadě jaké přesné relé potřebuji,aby se na novou dvou polohovou páčku na mlhovky nejdříve zapnuly přední a pak zadní mlhovky. Děkuji všem za reakce.
    • 25
  21. Peu306

    Zadní světla 206

    http://svetla---neony---zarovky.k-tuning.cz/18350/zadni-svetla-led-peugeot-206-98-06-cerveno-bile.html Toto by ''zřejmě'' měli být ty první.
  22. Peu306

    Chcípání za studena

    Jelikož jsem to doma neměl čím proměřit,tak jsem objednal nový snímač polohy škrtící klapky a beze změny.
    • 50
  23. Peu306

    Barva stropnice

    Zdravím,chci se zeptat,je toto dobrý spray na tapecírunky? Už mám na nich místy látku ošoupanou,tak je hodlám zrenovovat,děkuji za odpovědi http://www.fusion1.cz/katalog/product/47635/
    • 19
  24. Peu306

    Chcípání za studena

    Za jízdy mi to dělá úplně to samé,jako tomuto chlapíkovi,hlavně než se to ohřeje...
    • 50
  25. Peu306

    Chcípání za studena

    Tak pak už tedy jen snímač polohy škrtící klapky,jinak už mi vážně nic nenapadá
    • 50
×
×
  • Vytvořit...