Zdravím,mám takový problém,zřejmě prasklé těsnění pod hlavou. Jak to doma zjistím na 100% ? Ať je teplo nebo zima,auto hulí jako fabrika,jak se motor ohřeje,kouřit to přestane,po odvzdušnění chladící soustavy je to dobré tak dva dny,pak jakmile zastavím,teplota začne lézt až ke 120°C . A takhle stále dokola. Může to způsobovat těsnění pod hlavou?
PS- Olej ve vodě nemám,ani naopak. Dočetl jsem se,že může být průnik mezi chladicí kapalinou a spalovací komorou, což je poznat úbytkem chladicí kapaliny, bílým kouřem z výfuku a přehříváním motoru. Vodu jsem nezaregistroval,že by se ztrácela.
Děkuji.