Přejít na obsah

Fruktis

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 962
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    5

Vše od uživatele Fruktis

  1. Fruktis

    Pronájem bytu - trvalý pobyt ??

    Já myslím, že tady je problematika trvalého pobytu vcelku jasně sepsána: http://bydlenivkostce.cz/nejcastejsi-myty-pri-pronajmu-bytu-trvaly-pobyt/ SV 24: pokud tam bydlíš již tři roky, a majitel s tebou nemá problémy, nevěřím, že by tě nutil vystěhovat, přeci si nevyhodí z podnosu bezproblémovou zlatou slepici.
    • 44
  2. V šupině i šupince v třeboni vaří výborně, ceny jsou sice vyšší, ale člověk si pochutná. Za mě mohu doporučit. A rybu vymáchanou ve friťaku jsem teda nikdy nikde neměl
    • 48
  3. Známého klempíře nemám, očistím to a uvidím jak psal servisman co dál, rez tam bude spíš z toho rezavého kanálu o který jsem to odrbal, tak to zabrousím, stříknu a natřu to něčím na spodek.
    • 14
  4. Ok Zabrousím to a upravím to, aby to tam zbytečně nerezlo nebo se o to někdo nebo nějaký zvíře nezranilo, přeci jen tam je ostrá hrana...
    • 14
  5. Otevřeně...nechci nic je to starý auto, ale tak ještě nějakou dobu s ním budu jezdit, tak se mi nemusí rozpadnout pod prdelí tak jsem to chtěl jenom nějak ošetřit:) Obrousím to, zatmelím, stříknu barvou, a přetřu to barvou na podvozek, mám doba nějakou černou hmotu co by pro to měla být určená Díky za názory. Příště se tomu kanálu raději vyhnu:aut P.S. Kolik by stálo udělání nových prahů? jen pro zajímavost.
    • 14
  6. Nikdo nic?
    • 14
  7. ještě jedna... nejradši bych si lísknu jednu výchovnou [upravil dne 9/6/14 12:39 od Fruktis]
    • 14
  8. Foto odpoledne. Edit doplněny fotky [upravil dne 9/6/14 12:31 od Fruktis]
    • 14
  9. Zdravím, jsem tele, a o víkendu jsem si špatně najel s naloženým autem a odral jsem si spodek na boku o kanál, takový ten výstupek co se tam chytá hever. Cca 20 čísel uprostřed auta šlo železo dolu. Jen ten výstupek. :roll Chci se zeptat, dalo by se to nějak opravit? Nebo to mám \"jen\" nějak ošetřit, aby do toho nezatékalo a nehnilo to tam? Díky za rady. [upravil dne 9/6/14 12:58 od Fruktis]
    • 14
  10. Fruktis

    Půjčovna dodávek praha

    Díky za tipy, \"vyhrála\" to autopujcovna rentik U hobbymarketů půjčujou dodávky jen když se tam udělá nákup.
    • 9
  11. Zdravím, nemáte někdo ověřenou půjčovnu dodávek? Potřebuju dodávku (tranzit nebo něco takového) na den, nejspíše sobotu. Nevíte o nějaké ověřené, kde mě to zase ale nebude stát majlant? Díky za tipy.
    • 9
  12. Fruktis

    Jak si poradit s pytlákem ?

    Když by to neodradilo jeho, mohlo by to mít efekt aspoň na některé pytláky [upravil dne 23/5/14 14:46 od Fruktis]
    • 52
  13. Fruktis

    Jak si poradit s pytlákem ?

    A co mu prodat povolenku? Přestane ho bavit pytlačit
    • 52
  14. s AC mi to naskakuje též a vždy, když se předtím auto samo přeplo do úsporného režimu.
    • 16
  15. Fruktis

    Na STK kazdy rok ???

    80 kaček za kopání zahrádky je docela parádní výdělek. Jste venku na čerstvém vzduchu, pohyb. Společnost je rozežraná a konzumní. A místo toho aby se chovala opravdu ekologicky, tak ničí ornou půdu řepkou a kukuřicí, staví na orné púdě tři prd**e betonových monster, parkovišť a pod. Betonu se člověk nenažere. Na vesnici jsem též bydlel, a autobusem nebyl problém se dostat kamkkoliv, do školy do práce, kdo nechtěl jen busem, sednul na kolo či šel pěšky.. Holt se to chtělo jen trochu přispůsobit jizdním řádům. Což dnes rozmazlený člověk nerad dělá, linka je pak neobsazená a tak ji zruší. Proč by ji někdo provozoval, když nejezdí vytížená? a tak to je se vším.
  16. Fruktis

    Na STK kazdy rok ???

    Tramvaj nebrat, dneska ráno jsem s ní jel, a když jsem si otevřel ventilaci, neboť tam bylo zaprděno, tak jsem málem byl ukamenovám původci smradu.
  17. Fruktis

    MS v hokeji 2014

    Pozdě, ale přeci, doufám, že se výkony rozhodnčích krapet zlepší.
  18. Moudro docela pravdivé. Nevidím důvod, proč si tedy druhý prodejce nezaložil vlastní profil, a prodával to na vlastní triko sakumprdum celé. Tím že jsi mu umožnil inzerovat pod svým jménem neseš i riziko s tím spojené. Stejné je to u platební karty a pinu. Když ti ji někdo zneužije a ty budeš mít pin u té karty, tak ti banka nedá ani vindru a škoda jde za tebou.
  19. Záleží na OK406, jak s tím bude chtít naložit, napsal jsem jednu z možností. Prodejce má z ostudy kabát, to je fakt. Pokud by to například vedení vyřešilo slevou, pro některého z komerčních inzerentů, výměnou za čudlík/panel, byl by to pěkný vstřícný krok, možná se ale najde i někdo kdo má rádio doma, a třebas ho i daruje bez nějakých dalších požadavků, překáží mu je nefuknční a pro účely opravy bude dostačující. Jde o to, zda opravdu to rádio aspoň funguje. Každopádně je teď na řadě kupující, jak se k tomu postaví a jak moc to bude chtít řešit. Ano, domoci se pravdy a spravedlnosti často stojí hodně usilí a nervů, s tím souhlasím. Věřím v lepší zítřky a věřím, že lidstvo není úplně zkaženo a stále po světě chodí většina dobrých lidí. [upravil dne 13/5/14 09:15 od Fruktis]
  20. Taky si myslím, že jde o princip, ale ono pět set tam, pětset támhle a vyčůránek má litr. Záleží to ale na OK406, jak to bude chtít moc řešit.
  21. OK406: Pokud se chceš pokusit dostat ke svým penězům, zkus kontaktovat svou banku, že jsi poslal peníze omylem a že bys je potřeboval získat zpět. Tvá banka pošle bance příjemce žádost, aby vyzvala vlastníka účtu k navrácení peněz. Pokud tak neučiní, měli by ti dát na výběr, zda chceš poslat další žádost na zjištění nacionálů o vlastníkovi druhého účtu k případnému právnímu sporu nebo se na to vyprdneš. Pozor, žádosti tohoto typu mohou být ze strany banky zatíženy poplatkem.
  22. Fruktis

    Dodelani tempomatu do 307

    Viděl bych to až někdy na červen...zatím na to nespěchám, pak bych se ozval přes SZ. Děkuji ještě jednou za ochotu
  23. Fruktis

    Dodelani tempomatu do 307

    Díky. Myslíš, že bych tě mohl někdy, až budeš mít volnou chvilku, poprosit o vyzkoušení? Páčku už mám, takže buď by to šlo, nebo nešlo
  24. Fruktis

    Problémy s marihuanou

    Tak pokud budí pejsek respekt, jdi do hospody i s pejskem Nemyslím si, že když za nimi v klidu přijdeš, tak že by tě chtěli hned vynést v zubech. Jinak v mládí jsem to též zkusil 2x. Poprvé to bylo zajímavé, uvolňující, vysmáte. Po druhé v kombinaci s alkoholem to byl blivajs, po kterém jsem se zeblil z podoby a už jsem neměl potřebu to zkoušet. Jinak spolubydlící, dlouhodobý uživatel, byl v pohodě. Ani v kombinaci s alkoholem nebyl nikdy agresivní, spíš takový vysmátý sluníčko na kopě hnoje Ale je to jako se vším, všeho s mírou, jak s alkoholem, s tabákem, s jídlem, s marihuanou, hraním na pc, s prací...atd...na ledacos se dá vypěstovat nezdravou závislost
    • 80
  25. Fruktis

    Problémy s marihuanou

    omyl citace z portálu policie čr: Jsme na večírku a kamarád si zapálil jednu cigaretu marihuany a poslal ji dokola mezi ostatní. Je to protiprávní? Pokud si kamarád zapálí a nejen na večírku jednu cigaretu (jointa) marihuany, dopouští se přestupku podle § 30 odst. 1. písm. j), zák. č. 200/1990 Sb., přičemž samotná aplikace není protiprávní, ale držení nelegální návykové látky, mezi které marihuana patří, je vždy protiprávní. Pokud ji pošle dokola, to znamená sdílí tuto cigaretu, jedná se o trestný čin podle § 283 odst. 1 tr. zákoníku (jinak jinému opatří) a to bez ohledu na množství návykové látky. To že s tím zrovna policie nic neudělá, je věc jiná, aneb kde není žalobce, není soudce.
    • 80
×
×
  • Vytvořit...