Tak pokud budí pejsek respekt, jdi do hospody i s pejskem
Nemyslím si, že když za nimi v klidu přijdeš, tak že by tě chtěli hned vynést v zubech.
Jinak v mládí jsem to též zkusil 2x. Poprvé to bylo zajímavé, uvolňující, vysmáte. Po druhé v kombinaci s alkoholem to byl blivajs, po kterém jsem se zeblil z podoby a už jsem neměl potřebu to zkoušet.
Jinak spolubydlící, dlouhodobý uživatel, byl v pohodě. Ani v kombinaci s alkoholem nebyl nikdy agresivní, spíš takový vysmátý sluníčko na kopě hnoje
Ale je to jako se vším, všeho s mírou, jak s alkoholem, s tabákem, s jídlem, s marihuanou, hraním na pc, s prací...atd...na ledacos se dá vypěstovat nezdravou závislost