Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. OK406

    Chaos okolo dopr.značky zimní výbava.

    dobre napisane dufam ze slovaci neodkukaju od vas tu znacku.. Kdo ví !!!
    • 63
  2. Tak přijed nekdy ke mě!! Vezmutě na trat, kde se jezdil závod do vrchu a je tam i několik mrtvých!! Pěkné zatáčky a ,,esíčka\" !! To by si byl v sedmém nebi !!!
    • 25
  3. OK406

    Katalyzátor

    Jak jsem psal, je tu na toto téma mnoho příspěvků. Například tady. Chce to jen trpělivost a hledat.
    • 7
  4. OK406

    Krajské volby 2008

    Hmmm tak to mě opravdu nenapadlo:D:D:D:D:myslim
  5. A kdy tam budeš se svou krásnou 406, aby si ji tam ukázal a také vyhnal z motoru ,,pavoučky a pavučiny\" !!! A co ukázat nějaké Audi, BMW či jiným svoji krásnou záď 406 ?? To by bylo ale traumatizující pro dané hoši !! Já se tam jezdím sem tam kounout na kamoše. Mě na vyhnání pavučin stačí okreska. [upravil dne 26.10.2008 čakom]
    • 25
  6. OK406

    Chaos okolo dopr.značky zimní výbava.

    Bohužel ne!! Včera v televizních novinách to potvrdil i mluvčí MD !!!:roll
    • 63
  7. OK406

    Krajské volby 2008

    A navíc tykal !!! Je vidět, jak myslí a jak si váží nejen zdraví svého dítěte. A nebo se chtěl chlubit?!:roll:blablabla
  8. A kdy tam budeš se svou krásnou 406, aby si ji tam ukázal a také vyhnal z motoru ,,pavoučky a pavučiny\" !!!
    • 25
  9. OK406

    Chaos okolo dopr.značky zimní výbava.

    Bohužel není k to mu zapotřebí vůbec nic!! A to potvrdilo i MD !!! Takže opravdu záleží, jak se daný ouředníček vyspinká apod.!!!
    • 63
  10. Již delší dobu jsou řidiči upozornováni ta povinnost zimní výbavy svých vozil a to hlavně povinností zimních pneu v období 1.listopadu do 30.dubna. Hlavně jsou upozornovány na dopravní značku zimní výbava, kdy bude tato značka umístněna do míst, kde je nutností používání řetězů či zimních pneu. A ted nastává hlavní problém a to ten, který se již delší dobu řeší!!! Nikdo neví, kde dané značky budou umístněni a hlavně, mohou být mobilní!! Takže pojede ta např. v listopadu za pěkného počasí po suché silnici, teplota je okolo 17 st.C a najednou z čista jasna je zde výše uvedená dopr. značka a za ní cca 1km dopr. hlídka PČR a problém je venku! Pokuta + body!! Přitom Vy jede např. 200km za pěkného počasí a dopr.značka je jen na úseku 3km!! Přitom značku umístňuje KÚ odbor dopravy. MD ani neví, kde by dané značky měli být umístněny, ani nejsou informovány a co se týká KÚ, tak ty také nic neví! Takže je to na libovůli úředníčka, kam danou značku umístní a ani jej nebude zajímat jaké jsou klimatizační podmínky!! No, tak to je tedy sprominutím pěkný b*rd*l !!! To nikde jinde ve světě není, aby měli tak ,,šílené dopravní zákony !!!:roll:bacha p.s. a aby nebyl všemu konec, tak se vymyslí nová vyhláška č.202/2008 Sb. (spíše dle Sb. zákon:roll ), jako by starý nestačil. Beztak se během a ni né 6 měsíců bude novelizovat, jak je zvykem u našich zákonodárců !!! [upravil dne 26/10/08 OK406]
    • 63
  11. Zbytečně investované peníze!!!:bacha:bacha
    • 55
  12. OK406

    Krajské volby 2008

    Když se neunese pohra!! Jinak, co tam bral své dítě, když musel jasně vědět, že tam budou novináři + fotografové!! To je ale myšlení!!!:bacha
  13. OK406

    Katalyzátor

    Ano, dá se použít univerzální katalyzátor, i lamba sonda. Ta je alespoň u mě před katalyzátorem. Jinak zkus hledání, psalo se tu o tom dost příspěvků + fotky.
    • 7
  14. OK406

    pořídíl jsem 505

    Také se přidám k balhopřání k plné spokojenosti + mnoho šťastnných kilometrů. Těším se na fotky;)
    • 83
  15. Co je to za blbost?? Obrať se na kancelář pojistitelů (pojišťoven). Toto je nesmysl!! To aby si ani nevyjel z garáže!!! Jsou to lumpové:bacha:bacha
    • 22
  16. Tak to si od nich asi nich nepotřeboval. Žádná pojistná událost?? [upravil dne 26/10/08 OK406]
    • 9
  17. OK406

    406 Pneu

    Hmmm, tak to je opravdu divné jenom 6000km. A to se sjíždí po celém obvodu? A co geometrije a sbíhavost zadní nápravy? A to byli nové pneu??
    • 52
  18. Jak to tak tady čtu tu odezvu, tak je stejná, jako mají další občané nejen v ČR. Je to zbytečně vyhozené peníze. Pokud už chtěli něco řešit, tak měli raději koupit nové Octavie a pomohli by tím i Škodovce a naší ,,národní\" značce. Ale to zákonodárci, NE!! Vlést do z*dku skopčákům!!!:bacha:bacha
    • 55
  19. OK406

    kód barvy

    Kód barvy se dá zjistit i z VIN např. na servisboxu. Registrace je zdarma. Pošli mi VIN např. SZ a já se Ti podívám. [upravil dne 24/10/08 OK406]
    • 6
  20. Další, komu to připomíná plynaře:D:D:D:D
    • 55
  21. Ale to samý se ti mohlo připadat i u toho kdo má teď bílý auto ne? Takže žádný rozdíl. To ano, ale proč se měnila barva? To se zase opičíme?? A nebo se neví co s penězi daňových poplatnýků???:bacha:bacha
    • 55
  22. OK406

    kód barvy

    to je sice pravda ale já to tam nemám tak se ptám jestli to nelze vyčíst i nějakém jiném místě O jaké auto = Peugeot se jedná (model) ???
    • 6
  23. OK406

    To je škody naděláno

    Tak držím palce, aby vše dobře dopadlo a vše se uvedlo do původního plánu
    • 31
  24. OK406

    kód barvy

    A o jaké vozidlo se jedná? Není uvedeno v podpisu. U 406 je kód uveden na levé straně uchycení tlumiče v motorovém prostoru.
    • 6
  25. Takže to znamená, že ten, kdo má tuto barvu v základu vozidla, tak už z dálky bude připomínat vozidlo PČR!!! A pokud si dá zelené zrcátko, tak spline na dálku:super:roll [upravil dne 24/10/08 OK406]
    • 55
×
×
  • Vytvořit...