Nedá se než souhlasit!! Mám letní, jelikož teploty jsou přes den nad 10st.C!! Jakmile bede průměrná teplota za 24 hodin.7st.C a míň a nebo bude sníh, tak hupky dupky půjdou zimní na Peugeota. Jinak při dnešních teplotách co jsou, tak je to tak na sjetý vzorku či při prodloužení brzdní dráhy!!! Něco jiného je, pokud někdo bydlí v horské oblasti a nebo na Vysočině popřípadě jede na ,,lyže\" do hor. Jinak současné zimy nejsou co dříve. Jen, aby i mé zimní pneu si sjeli na sněhu:( Jinak ohledně pojištění, tak to udělat jako je to např. v ,,A\" či ,,D\".