Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. OK406

    Zimní výbava na D1

    Já přezouvám, pokud jsou k tonmu podmínky: teplota, sníh, kam jedu atd. Ale v každém místě republiky jsou jiné podmínky !!! Takže zatím mám letní a klidní spánek. Teploty nad 10 st.C a nikde ani památky po sněhu.
  2. OK406

    Chaos okolo dopr.značky zimní výbava.

    Jinak k tomuto tématu je i další příspěvek.
    • 63
  3. OK406

    Zimní výbava na D1

    A kdy poznáš, že je třeba přezouvat na zimní pneu?? Například, že to řeknou v televizi?? Ale příroda je jiného názoru:myslim:(
  4. OK406

    Zimní výbava na D1

    Jinak značka C15a a C15b bude na platit od teploty 5st.C. a méně !! No, není to jako u blbých ???:ticho:bacha:bacha:bacha:bacha:blicismajlik
  5. OK406

    Zimní výbava na D1

    Přesně tak!!! Nic jiného to není!!
  6. OK406

    Zimní výbava na D1

    Tak celoroční pneu už byli před rokem 1989 např. myslím Barum OR 36
  7. OK406

    Zimní výbava na D1

    K če mu je ti pak zodpovědnost, že budeš mít při teplotě +15st.C zimní pneu, když budeš účastníkem DN!! A to tím, že zdůvodu špatné přilnavosti k vozovce (suchá) se prodloužila brzdná dráha!! To kdyby zjistila pojišťovna, tak je bude kroutit na tom, že výrobce zimních pneu jasně uvádí a doporučuje, že zimní směs pneu je určená do teploty 7 st.C a méně!! To pak má tzv. 100% účinnost, která pak zvyšující se teplotou snižuje !! Nakonec to odneseš TY a to mi věř !!!To je lobbysmus!! Ale o tom jsem psal už v jiném příspěvku. Jinak co je u mě zina? Teplota alespoň pod nulou, sníh + mráz . Ale to je poslední dobou utopie.
  8. OK406

    taková jiná 205

    Škoda, že není foto:(
    • 12
  9. OK406

    Zimní výbava na D1

    OK406: Třeba umí perfektně nadefinovat zimu ! Pokud napadnesníh, tak i unás jsou neprotáhnuté cesty. Ale já osobě nazuji, až budou k to mu podmínky. Nemíním jezdit při teplotě nad 10st.C na zimních! To abych je měnil pomalu každou sezónu!
  10. OK406

    Zimní výbava na D1

    A to Ti vzorek 4mm vydržel celou sezonu, při takových teplotách??
  11. OK406

    Zimní výbava na D1

    Jen si dělejte prosím srandu!! Naši borci zákonodární jsou schopni všeho!!:bacha
  12. OK406

    Zimní výbava na D1

    Nedá se než souhlasit!! Mám letní, jelikož teploty jsou přes den nad 10st.C!! Jakmile bede průměrná teplota za 24 hodin.7st.C a míň a nebo bude sníh, tak hupky dupky půjdou zimní na Peugeota. Jinak při dnešních teplotách co jsou, tak je to tak na sjetý vzorku či při prodloužení brzdní dráhy!!! Něco jiného je, pokud někdo bydlí v horské oblasti a nebo na Vysočině popřípadě jede na ,,lyže\" do hor. Jinak současné zimy nejsou co dříve. Jen, aby i mé zimní pneu si sjeli na sněhu:( Jinak ohledně pojištění, tak to udělat jako je to např. v ,,A\" či ,,D\".
  13. OK406

    Zimní výbava na D1

    O dané problematice se píše v tomto příspěvku. Jinak ohledně ,,zimní výbavy\" (C15a - C15b) jsem zaslal emailem dotaz na ministerstvou dopravy pro přesnější upřesnění a to i §§ znění. Tak uvidíme, zda-li odpovědí. Jinak můj email s dotazem již zaevidovali. Ohledně používání zimní výbavy na D1: http://www.novinky.cz/clanek/153223-zimni-gumy-budou-na-useku-d1-povinne-pri-teplotach-pod-pet-stupnu.html [upravil dne 31/10/08 OK406]
  14. OK406

    Spotreba P 406

    Přesně to zkontroluj + filtr palivový a vzduchový. A co styl jízdy a podmínky (město,kolony apod.). Jinak automat má vyšší spotřenu než manuální převodovka. Mám taky motor 2.0i 16V RFV naj. přes 276000km a spotřeba podle pp je 7,2l/100km.
    • 44
  15. OK406

    klepani u predniho kola

    A co přední tlumiče? Jsou dotaženy?? Nejsou povolený??
    • 10
  16. To je dobrá statistika. Jinak tedy přibude je Týn nad Vltavou ??
    • 67
  17. OK406

    čištění motoru

    A nebo štětec + ředidlo nebo jiný čistící prostředek a ručně pěkně čistit a výsledek se dostavý. Lze čistit i parou;)
    • 14
  18. OK406

    Chaos okolo dopr.značky zimní výbava.

    Jinak jsem ještě podal ohledně zimní výbavy dotaz přímo na ministerstvo dopravy. Tak jsem zvědavý, zda-li mi odpovědí.:roll [upravil dne 30/10/08 OK406]
    • 63
  19. OK406

    Chaos okolo dopr.značky zimní výbava.

    Něco o zimní výbavě na stránkách ministerstva dopravy. Taky tápají Podle dostupný informací, z toho vyplývající, že zimní pneu je nutné mít hlavně při umístnění dané dopravní svislé značky ve vymezeném úseku. Takže od 1.11 do 30.4. je nutné míti zimní pneu pouze, pokud bude se projíždět ve vyznačeném úseku. Tolik z §§ znění. Takže mimo úsek býti nemusí zimní pneu, pokud není takové počasí a podmínky, kde by bylo nutno je míti na vozidle!!! Pokud se mýlím, tak mě prosím oprav te. [upravil dne 30/10/08 OK406]
    • 63
  20. OK406

    ukažte svoji 406

    švejk: a jak se krásně leskne (až do modra)
  21. OK406

    obchvat

    A kdy to bude hotové = plně funkční???
    • 79
  22. OK406

    Sedačka vodiča

    Nevím přesně, jak daná výbava u 406 vypadá, ale ohledně rozebrání sedačky, tak je to velmi pyplavá práce. A co dát sem fotku, ať se vidí, co je to za látku. A nebo vyměnit za jinou (pokud jsou i ostatní sedačky špatné). I zde na fóru jsou nabízeny celé komplety např. nabízí Ferry a další. Jinak v avataru není uvedeno bydliště, tak lze těžko odkazovat na vrakoviště Peugeot. A ani v podpici není uveden typ, motorizace, r.v. atd. vozidla pro lepší určení do budoucna. [upravil dne 29/10/08 OK406]
    • 14
  23. Dobrý návod + dokumentace + typy :super:super:potlesk:potlesk:potlesk
    • 75
  24. Tak toto mě docela pobavilo. Je vidět, že se vyzná: http://www.novinky.cz/clanek/153036-rumun-prodaval-manzelku-na-serveru-s-ojetymi-vozy.html :D:D Akorát chybí údaje o typu vozidla a počtu najetých kilometrů!!!!!!!!
    • 10
  25. Dobrý WC:D:D:D
×
×
  • Vytvořit...