Dnes odpoledne za příjemného slunného počasí se konal po delší době komorně-pracovní minisraz v Týně nad Vltavou. Zúčastnili se jej Honza 406 a OK406.Probírali se různé věci a pracovalo se na 406. Honza406 kontroloval u své 406 break různé kladky, přičemž bylo nutno demontovat př.podběch a další věci. Důvodem bylo pískání. Věříme, že se poruchu podařilo odstranit. U 406 Ok406 se demontoval starter a kontrolovaly se uhlíky, přičemž zřejmě bude nutno je vyměnit. Dále se vyměnila nádobka chladící kapaliny za nádobku se snímačem. Dále se doutahovaly různé spony a hadice. Bohužel vzhledem různým událostem, není 406 pojízdná zdůvodu prasklé př.pružiny se musí měnit nejen pružiny, ale i tlumiče + horní uložení. Přitom budou vyměněny i provozní kapaliny. Z celé dnešní akce bylo pořízeno několik záběrů: