Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. Tak už jsem ti klikl. Snad v tom nemáš prsty:myslim:D:D:D:D
    • 12
  2. OK406

    ukažte svoji 406

    NU tak nekuřáckou sadu bych docela poridil ale problem mam s tim ze nad popelnikem mam pridelanej ovladac zesiku.. Musel bych to nejak vymyslet jinak, ale...... Jinak ten cernej lvicek mi lezi furt v hlave.. nechci ho.. Můžeš dát foto?
  3. OK406

    406 uhlíky do startéru

    celkový pohled:
    • 29
  4. OK406

    406 uhlíky do startéru

    Uchycení uhlíků:
    • 29
  5. OK406

    406 uhlíky do startéru

    To nevím:nevim
    • 29
  6. OK406

    406 uhlíky do startéru

    A oni Ti to do druhého dne od Domanského seženou :D:D To je pravda a nebo žert?
    • 29
  7. OK406

    406 uhlíky do startéru

    Děkuji a věřím, že se to hodí i ostatním. Uhliky jsou v anglictine Brush. [upravil dne 30/3/09 Ferry]
    • 29
  8. http://cs.wikipedia.org/wiki/Zorbing :super:super:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:D:D:D:D
    • 29
  9. OK406

    406 uhlíky do startéru

    Nový starter kupovat nebudu. To raději udělám repas a nebo koupím starší.
    • 29
  10. OK406

    406 uhlíky do startéru

    A nebo repas startéru:(
    • 29
  11. Tak to mě těší!
  12. To ano, ale čas strašně moc utíkal!! No čas uzíká když se dělá Každopádně důležité je, že jste alespoň něco stihli.. Rádi tě uvidíme a nejen tebe;)
  13. OK406

    ako máte uskladnené pneumatiky??

    To snad pozná každý, zda-li jsou pneu sjeté a je třeba vyměnit.
    • 26
  14. OK406

    ako máte uskladnené pneumatiky??

    Já mám letní i zimní pneu na diskcích, takže je mám uskladněné ve vodorovné poloze na staré pneu, aby neležely přímo na zemy. Jsou přikryté ze zhota pytlovinou (vzdušnost). Před uložením pneu zbavým kamínků, umyji + ostřu do sucha a uložím:
  15. To ano, ale čas strašně moc utíkal!!
  16. I z Prahy ( Neon, MPavel atd.) jezdí na komorní-pracovní minisrazy P-C.
    • 31
  17. vem to tak dělám na směny a garáž nemám,ideál je u OK406/Týn nad Vltavou/má garáž a už jsme tam dělali více věcí,mohli by povídat Neon,Stalmik,Švejk/většinou to byl PP/více pak v U2U Komorně-pracovní minisrazy P-C v Týně nad Vltavou.
    • 31
  18. Chci se prosím zeptat, zda-li se u startéru Bosch 001 108 130 se uhlíky kupují zvlášť a nebo se musí koupit i s věncem: (při nastartování je slyšet cca 2s jakoby ve startéru něco ,,vyselo\" či ,drhlo\". Jinak startuje dobře.) [upravil dne 29/3/09 OK406]
    • 29
  19. Ukazovatel stavu náplně servořízení (posilovač řízení):
  20. Měrka chladící kapaliny:
  21. Pohled z venku:
  22. Dnes odpoledne za příjemného slunného počasí se konal po delší době komorně-pracovní minisraz v Týně nad Vltavou. Zúčastnili se jej Honza 406 a OK406.Probírali se různé věci a pracovalo se na 406. Honza406 kontroloval u své 406 break různé kladky, přičemž bylo nutno demontovat př.podběch a další věci. Důvodem bylo pískání. Věříme, že se poruchu podařilo odstranit. U 406 Ok406 se demontoval starter a kontrolovaly se uhlíky, přičemž zřejmě bude nutno je vyměnit. Dále se vyměnila nádobka chladící kapaliny za nádobku se snímačem. Dále se doutahovaly různé spony a hadice. Bohužel vzhledem různým událostem, není 406 pojízdná zdůvodu prasklé př.pružiny se musí měnit nejen pružiny, ale i tlumiče + horní uložení. Přitom budou vyměněny i provozní kapaliny. Z celé dnešní akce bylo pořízeno několik záběrů:
  23. Moc pěkná a precizní práce! To se nemusí ani pk kupovat kožené sedačky, když lze to vyřešit takto!!:potlesk
  24. 3st.C sucho, podmrakem, ale občas se ukáže sluníčko, vítr.
  25. OK406

    radostná novinka

    Gratuluji a přeji mnoho zdraví a radosti :super:D
    • 41
×
×
  • Vytvořit...