Přejít na obsah

zidane256

Uživatel
  • Počet příspěvků

    271
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele zidane256

  1. zidane256

    Peugeot 508sw 1.6 eHDI 82kW 112HP

    Oukej
    • 41
  2. zidane256

    Peugeot 508sw 1.6 eHDI 82kW 112HP

    Paráda. Jdu si je objednat:) stačilo Ti těch 10 žárovek nebo si jich bral víc ?
    • 41
  3. zidane256

    Peugeot 508sw 1.6 eHDI 82kW 112HP

    Ty zpateckove ledky jsou dobre Jo ?
    • 41
  4. zidane256

    Peugeot 508sw 1.6 eHDI 82kW 112HP

    To by bylo super. Kdybys mi poslal odkazy na ty ledky a pak i doporučení .
    • 41
  5. Ahoj, tak jsem se po čtyřech letech rozhodl vyměnit své staré auto Peugeot 308sw za nového Peugeot 508sw. Jedná se o motorizaci 1.6 eHDI 82kW s automatickou převodovkou. Rok výroby je 2011 nájezd při koupi 144 430km. Barva zlatá metalíza. Výbava: automatická klimatizace, brzdový asistent, dešťový senzor, elektrické ovládání oken, stabilizační systémy ESP,ACS,DSC, elektricky sklopná zrcátka, zadní parkovací asistent, protiskluzové systémy, panoramatická střecha, senzor světel, tempomat, tonovaná skla, navigace a mnoho další výbavy. Teď mám v plánu vyměnit klasické žárovky za ledky v osvětlení interieru a nějákou běžnou údržbu jako je výměna rozvodů, oleje, filtrů. Tady jsou nějáke fotky:
  6. Díky moc. Problém vyřešen.
    • 20
  7. A jak se to prenastavuje ? auto na mě mluví německy nevím ani jak přepnout jazyk
    • 20
  8. Jo km na litr asi to bude ono
    • 20
  9. Ahoj, tak včera jsem se stal šťastným majitelem peugeota 508sw 1.6ehdi 82kw. Při jízdě z autobazaru se naskytl problém s pocitadlem spotřeby. Celou cestu mi měřidlo spotřeby ukazuje průměr a aktuální spotřebu přes 30l/100km. Realita je však jinde po tom co jsem spočítal spotřebu tak to vychází kole 6litru. Píše to pořad tak obří spotřebu ale dojezd na plnou nádrž to píše kolem 1500km. Kde muže byt problém ?
    • 20
  10. Moc krásné auto. Taky o 3008 s ženou uvažujeme, že si ji za 2-3roky pořídíme. Měl jsem možnost ji otestovat na peugeot emotion day a byl jsem maximálně spokojen. Jinak ať Ti děla jen radost tvá krásná 3008.
  11. Mám stejný problém. Jaké plíšky si tam dal Koča?
    • 7
  12. zidane256

    Problém s tempomatem

    Taky po vypnutí motoru a opětovném nastartování vše v pořádku a tempomat opět funguje jak má.
    • 13
  13. zidane256

    Problém s tempomatem

    Díky. Auto nechám píchnout na diagnostiku.
    • 13
  14. Ahoj, dnes mi při jízdě po dálnici přestal fungovat tempomat. Vynuloval se a když jsem ho chtěl zapnout začali blikat jen pomlčky. Stalo se to někomu z Vás ? Nevíte co může být za problém ?
    • 13
  15. zidane256

    Pískání od motoru

    Problém zmizel jak se auto zahřálo. Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
  16. Ahoj, nevíte někdo co by mohlo být za problem když mi začal jít pískavý zvuk od motoru ? Jak na volnobeh tak pri jizde ? Auto to nikdy neudělalo. Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
  17. Teď jsem akorát zvědavý na tu novou 3008 tá se mi celkem zalíbila, tak uvidíme jaká bude na jízdu. Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
  18. Velickin: Souhlasim s tebou ty nové peugeoty nic moc. Ať jsem na peugeot emotionday poslední 3 roky zkoušel nespočet aut tak stejně jak jsem sedl do mé 308 mi přišla nejpohodlnější a pocity z jizdy mým autem byly mnohem lepší než s těch nových aut. Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
  19. Pěkný kousek. A jak si na tom se spotřebou když máš automat? Je to velký rozdil manual x automat ve spotřebě? Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
  20. Velickin: Jaký typ motoru v autě máš? To je super, že jsou ty auta takové držáky. Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
  21. zidane256

    FOJA78 508 RXH Hybrid

    Krasavec. Hodně šťastných kilometru. Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
    • 9
  22. To je ale krasavec. Ty černá světla mu moc sluší v kombinaci s bílou barvou auta je to úplně dokonalé. Krásné autíčko. Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
    • 9
  23. Ozzy 56: Tak to musím zaklepat, že na mém autě je spojka zatím v pohodě. A doufám, že ještě pár tisíc km vydrží. Chápu, že se na něčem musí vydělávat a šidí se, kde co.
  24. Čím to je, že při takovém malém nájezdu dvakrat odejde spojka ? Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
  25. Mám najeto 171 000km motor 1.6HDI 80kw 110hp. Zatím vyměněny jen spotřební věci. Olej a filtry každých 10 000km. Ve 150 000km udělané rozvody. Jinak auto super nemůžu si stěžovat. Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...