ahojte,
mam 1,6 THP a presne problem s tym trhanim pri zatazenom motore. Vacsinozu pri zrychlovani do mierneho kopca na 4 prevodovom stupni. Prejavi sa to tak ako keby som presiel nejaku nerovnost. Celym autom "zasklbe", na ten moment strati vykon a po pol sekunde ide dalej ako by sa nic nestalo. Ak niekto vie poradit ako by sa to dalo odstranit budem vdacny. Chodim denne cca 100km a niekedy to nespravi tri dni, inokedy tri krat za 50 km. Olej samozrejme zere "jak sa patri"