Přejít na obsah

Zajo19

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Vše od uživatele Zajo19

  1. Zajo19

    Nedostatek oleje?

    ahojte, mam 1,6 THP a presne problem s tym trhanim pri zatazenom motore. Vacsinozu pri zrychlovani do mierneho kopca na 4 prevodovom stupni. Prejavi sa to tak ako keby som presiel nejaku nerovnost. Celym autom "zasklbe", na ten moment strati vykon a po pol sekunde ide dalej ako by sa nic nestalo. Ak niekto vie poradit ako by sa to dalo odstranit budem vdacny. Chodim denne cca 100km a niekedy to nespravi tri dni, inokedy tri krat za 50 km. Olej samozrejme zere "jak sa patri"
  2. Ahoj, mam problem so zaradenim parnych prevodovych stupnov (2,4,R) Pri rozbehu z 1 do 2 zaradim no pri dochadzani do krizovatky pri podradzovani sa do 2 nedostanem. Podobne je to so 4. Spiatocka sla zaradit na niekolko pokusov, no vcera uz som ju tam nedostal vobec. Moj mechanik sa vyjadril ze s niecim podobnym sa za 20 rokov nestretol prosim o radu ak mate niekto podobnu skusenost. Dakujem. [upravil dne 27/6/13 07:57 od Zajo19]
×
×
  • Vytvořit...