Nazdar, potreboval by som poradiť ,dnes mi palubný počítač zahlásil "diesel aditive minimum level" a svieti aj kontrolka na palubovke od FAPu. Aditívum bolo doplnené rok a pol dozadu najazdené odvtedy 22000km. Na dia mi vypisuje trvalú závadu MINIMALNA HLADINA ADITIVA, fap sa regeneruje v priemere 600km, chcem sa spýtať kde je chyba a či niekto nevie aké majú byť tlaky na FAPku.Pridávam aj obrázky z dia.