Přejít na obsah

HC MAREK

Uživatel
  • Počet příspěvků

    211
  • Registrace

Vše od uživatele HC MAREK

  1. HC MAREK

    Adittive minimum level

    Nazdar, potreboval by som poradiť ,dnes mi palubný počítač zahlásil "diesel aditive minimum level" a svieti aj kontrolka na palubovke od FAPu. Aditívum bolo doplnené rok a pol dozadu najazdené odvtedy 22000km. Na dia mi vypisuje trvalú závadu MINIMALNA HLADINA ADITIVA, fap sa regeneruje v priemere 600km, chcem sa spýtať kde je chyba a či niekto nevie aké majú byť tlaky na FAPku.Pridávam aj obrázky z dia.
    • 12
  2. To bude ono ,nie je s tým problém zaslať na SK stredný aj zadný diel + nejaké veci.
  3. Práve že nie je tam žiadna príruba ako na obr. ,je to zvarené so stredným dielom, niekde som čítal že sa to ureže a ide tam spojka ako je na obr.
  4. má katalyzátor ,ten stredný diel je spolu s katom zvareny nie je tam žiadny spoj ,VIN TMBEFF613Y5282107.
  5. Tá fabia je VIN TMBJB46Y423560107 a na tú felíciu by som potreboval aj stredný diel , je tiež dobrý z toho Polmostrowa?
  6. Ahoj,prosím ta aký výfuk mi odporučíš na Feliciu 1.3 benzín r.v.2000, zadný diel a ešte chladič na Fabiu 1.4 50kw r.v.2002. Dík.
  7. Ahoj, prosím ťa akú žhaviacu sviečku mi odporučíš na Xsaru 1,9 TD 66kw , oem 5962 3J alebo 5960 G7. Dík.
  8. HC MAREK

    Tesnenie preplňovania 2.1TD

    Volá sa to TVAROVKA NA KOLEKTORE NASÁVANIA , original číslo: 0362 55 a asi to kúpiš len v Peugeote.
  9. HC MAREK

    Tesnenie preplňovania 2.1TD

    Skús pozrieť teraz ,neviem prečo mi ho tam nedalo .
  10. HC MAREK

    Tesnenie preplňovania 2.1TD

    Pokial myslíš tú 3ku na obrázku tak v Peugeote 7,62e.
  11. HC MAREK

    Znak na kufr 406(coupe,sedan)

    Ahoj, aká by bola cena?Díky.
  12. Dáš dole kryt a tam je biela tyčka ,otočíš a vytiahneš a tam je nastoknutá žiarovka. 39_406-sk-ed01-2002.pdf
  13. HC MAREK

    Opakovaná závada P1000

    Asi to tak bude ,keď všetko ide kašlem na to.
  14. Zdravím , na aute sa mi vyskytla závada P1000 , po vymazaní na dia cca po 1000km je tam zas. Chcem sa spýtať či niekto nevie čo to sposôbuje a či to treba riešiť ,auto ide normálne. P406 2,2hdi. Díky.
  15. HC MAREK

    Moja Pegina 2.0 hdi 93kw

    Ahoj ! Čím si to leštil?
    • 13
  16. HC MAREK

    Nový klíč

    Kľúč vychádza 130e ,keď ti odratajú 30% zlavu tak okolo 100e
    • 6
  17. HC MAREK

    Nový klíč

    Papierovú kartičku s kodom ti vystavia podla VIN za 3e ale asi sa na to čaká .
    • 6
  18. HC MAREK

    Diagnostika Lexia

    Na ten ti to nepojde , musí byť 32bit.
  19. HC MAREK

    Nejde klima !

    Na niektorých modeloch býva ventilka ako na bicykli takže to vyšrobuješ a nič neunikne ,aspoň ja to tak mám
    • 20
  20. HC MAREK

    Vysoký tlak turba

    Mne ked vypisovalo vysoký tlak turba bolo prasknuté gumenné kolienko na podtakovej hadičke čo ide zo zásobníka podtlaku do el. ventilu a odtial na turbo . Popozeraj tú 7 a 13,21 na obrázku či to niekde neprisáva falošný vzduch, tá 7 je ten zásobník a je to napojené z posilovača brzd .
    • 93
  21. HC MAREK

    Vysoký tlak turba

    Podtlakový ventil je na turbe
    • 93
  22. HC MAREK

    Startér plný oleje

    Dobrý nápad s tou flašou, mne to tečie len z jednej tak vyskúšam tú flašu
    • 12
×
×
  • Vytvořit...